Księgowość online i systemy dla firm – jakie programy mamy na rynku?

Chmurowa rewolucja dzieje się na naszych oczach i właściwie nie ma co się temu dziwić.  Na tę chwilę coraz więcej firm decyduje się przenieść swoje oprogramowanie z lokalnych dysków do chmury. To bezpieczne i wygodne rozwiązanie, które ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków służbowych. Ci, którzy poznali uroki pracy zdalnej lub w modelu hybrydowym do chmury przekonali się już dawno. Wszyscy pozostali widzą, że to kolejny etap cyfrowej rewolucji, który niesie za sobą mnóstwo korzyści.  

Dzięki chmurze wiele firm decyduje się prowadzić swoją księgowość online. Systemy dla firm, które to umożliwiają są bardzo proste w obsłudze i dostępne w atrakcyjnych abonamentach. Wielu producentów oprogramowania, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przenosi swoje oprogramowania do chmury. W ten sposób podnoszą także bezpieczeństwo wrażliwych danych klientów, bo wysoki stopień ochrony informacji w chmurze to jedna z największych zalet tego modelu przechowywania. 

Znajdź system w chmurze dla siebie: https://cloudport.pl/systemy-dla-firm

Sprawdź z nami jakie systemy dla firm umożliwiające księgowość online są najpopularniejsze. Wybierz jeden z nich i poznaj zalety prowadzenia spraw firmowych w chmurze. Przekonaj się, ile korzyści odniesiesz dzięki przeniesieniu swojego biznesu do chmury.

R2Płatnik

To oprogramowanie, które ułatwia prowadzenie rozliczeń kadrowo-płacowych. Pozwala automatycznie rozliczyć się z urzędem skarbowym i ZUS. Działa w chmurze, dzięki czemu jest na bieżąco aktualizowane. Wszystkie formularze dostępne w R2Płatnik są zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami. 

Rewizor Nexo

To jeden z nowocześniejszych systemów pozwalających prowadzić pełną księgowość online. Wybrali go wszyscy ci, którzy korzystali z poprzedniej wersji – Rewizor GT i potrzebowali bardziej zaawansowanych rozwiązań. To kolejne oprogramowanie, które w pełni wykorzystuje możliwości chmury – obsługa płatności i faktur może być na bieżąco śledzona przez wszystkich użytkowników. Prosty interfejs i czytelne opisy sprawiają, że bardzo łatwo można go wdrożyć w firmie. 

Rewizor GT

Jeśli chodzi o systemy dla firm, Rewizor GT to bardzo często polecany system finansowo-księgowy, szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wybierają go zarówno biura rachunkowe, które prowadzone są online, jak i samodzielne księgowe w firmach. 

Źródło: cloudport.pl

Ramzes

Program pozwala prowadzić księgowość online. Wśród jego funkcjonalności wyróżnić można także: prowadzenie spraw kadrowych (rozliczanie czasu pracy, płace, ZUS i US), ewidencję stanów magazynowych w firmach, które zajmują się sprzedażą lub produkcją. Dostępny jest w chmurze, co sprawia, że wszyscy zalogowani użytkownicy mają na bieżąco dostęp do aktualnych danych. 

Największe zalety korzystania z oprogramowania w chmurze:

  • elastyczność i skalowalność – twoje oprogramowanie rozwija się (rozrasta) wraz z twoją firmą, a ty zawsze płacisz tylko za te funkcjonalności, z których korzystasz,
  • dostęp do danych firmowych 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca na świecie – wystarczy komputer, tablet lub telefon z dostępem do internetu,
  • oszczędności – nie musisz utrzymywać własnej infrastruktury, bo opłata za serwer zawarta jest w cenie abonamentu, 
  • prostota i wygoda – konfiguracja oprogramowania jest bardzo intuicyjna, nie ma potrzeby instalacji aplikacji na własnych dyskach
  • outsourcing IT – w ramach abonamentu otrzymujesz wsparcie informatyczne, 
  • transparentność – wszystkie procesy firmowe, które realizowane są systemowo aktualizują się na bieżąco; masz podgląd na aktualne stany magazynowe, czy statusy negocjacji z klientami, 
  • komunikacja – każdy pracownik, który powinien mieć dostęp do firmowych danych, może sprawdzić je w dowolnym momencie i zawsze widzi aktualne informacje, co niweluje chaos komunikacyjny pomiędzy poszczególnymi działami w firmie. 

Sprawdź również: https://creanso.com/ – Kreatywna Agencja 360

Artykuł sponsorowany

Ostatnio dodane
Powiązane