Monika Esmeralda Godlewska nie żyje?

Czy Esmeralda Godlewska żyje? Informacja o tym, że Monika Esmeralda Godlewska nie żyje, pojawiła się na profilu społecznościowym celebrytki 16 kwietnia 2021 roku. 

Wpis brzmiał następująco:

„Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 16.04.2021 r. zmarła, w wieku 27 lat. 21 Kwietnia Monika obchodziłaby 28 urodziny. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Świeć Panie Nad Jej Duszą [*] Rodzinie zmarłej Moniki składamy serdeczne wyrazy współczucia i modlitewnego wsparcia w dniach żałoby”.

Wpis wywołał wielkie poruszenie. Fani nie wiedzieli, czy powinno się brać ten wpis na poważnie, czy kolejny raz jest to próba wzbudzenia zainteresowania. Jednak szybko okazało się, że to był tylko nieśmieszny “żart”.

Monika Godlewska o pseudonimie Esmeralda urodziła się w Malborku w 1993 roku. Pochodzi z wielodzietnej rodziny – ma cztery siostry i trzech braci. Jednak tylko dwie siostry, czyli Małgorzata i Magdalena próbowały zaistnieć w mediach społecznościowych. Esmeralda jest celebrytką oraz fotomodelką. Pojawiała się również w produkcjach telewizyjnych, takich jak “Gorące danie” w TVN turbo, “Historie Prawdziwe” emitowany w TVP 2 oraz prowadziła program erotyczny na kanale Amazing “Erotyczne przewodniczki”. Wystąpiła również w trzecim sezonie programu „Ex na plaży” w MTV Polska. Wzięła również udział w walce Fame MMA, gdzie walczyła z influencerką Martą Linkiewicz.

Swoją popularność przede wszystkim zyskała dzięki udziałowi w programie “Ex na plaży”, a także dzięki nagraniom, które publikowała w Internecie ze swoją siostrą Małgorzatą Godlewską, gdzie śpiewały świąteczne piosenki.

Monika Esmeralda Godlewska nie żyje – o co chodzi?

Monika Godlewska – wpis na Instagramie

Czy Esmeralda Godlewska żyje? Wpis, który pojawił się na Instagramie celebrytki, gdzie oznajmiono, że Monika Esmeralda Godlewska nie żyje, wywołał ogromne poruszenie. Internauci nie wiedzieli jak potraktować ten wpis, czy jest to prawda, czy kolejna próba zwrócenia na siebie uwagi. Przed udostępnieniem wpisu o tym, że nie żyje, w swoich relacjach opowiadała o depresji, z którą walczyła przez lata. Zarzucała również swojej siostrze, że zarabia jako prostytutka, oraz że wybacza wszystkie krzywdy, które popełniła:

“Ostatnie złote myśli Esmeraldy. Osoba, która popełnia błędy w swoim życiu, ale potrafi wyciągnąć z nich wnioski, dla mnie okej – nie wiem jak dla Boga. Natomiast on to wszystko widzi, obserwuje. Jeśli jesteś tak naprawdę bogobojna i wstawiasz te posty. Nie potrafisz nic sama napisać od siebie, tylko kopiuj wklej z internetu… Troszeczkę intelektu. Niech Bóg ci wybaczy. Ja Ci wybaczam”.

Po szokującym wpisie o tym, że Esmeralda Godlewska zmarła, Małgorzata udała się wraz z policją do jej domu. Okazało się, że Esmeralda żyje, o czym poinformowała jej siostra w mediach społecznościowych, uspokajając internautów: „Żyje… możecie iść spać spokojnie, ja też spróbuję chociaż serce mam wyrwane”.

Małgorzata wydała również dłuższe oświadczenie, gdzie napisała:

„Szanowni Państwo, wczorajsza sytuacja z moją siostrą Esmeraldą w roli głównej odbiła się szerokim echem w social mediach. Jestem zła – chciałabym się skonfrontować z całą masą nieprawdziwych oskarżeń i skomentować „piłaś – nie jedź”… Jestem przerażona i smutna, bo za tymi przykrymi słowami słychać krzyk o pomoc. Moja siostra jest chora i potrzebuje pomocy. Nie będę się odnosiła do słów mojej siostry. Wystarczy już tego smutnego przedstawienia, a nie o to chodzi, aby udowadniać, że się nie jest wielbłądem. Oczywiście – podejmę kroki w celu uzdrowienia całej sytuacji”.

Po tym, jak internauci dowiedzieli się, że wpis o tym, że Esmeralda Godlewska zmarła jest nieprawdziwy, postanowiła opublikować relację, gdzie dziękuje za ogrom wsparcia, które otrzymała oraz poinformowała nas o nowej książce, którą obecnie piszę.

Odpowiadając na pytanie, czy Monika Esmeralda Godlewska żyje – wygląda na to, że tak, ale ma poważne problemy osobiste. Jeżeli wpis o własnej śmierci jest wołaniem o pomoc to mamy ogromną nadzieję, że znajdzie ona wsparcie w powrocie do zdrowia.

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane