Adrian Steirn – Anja Rubik, kto to, wiek, wzrost, dziewczyna

Adrian Steirn – kto to?

Adrian Steirn to fotograf, reżyser, producent filmów dokumentalnych i pomysłodawca wielu projektów fotograficznych. Jest znany z takich projektów jak „21 Icons” i „Born Free Generation”. Jego dzieła często skupiają się na ukazywaniu ważnych problemów społecznych i środowiskowych oraz promowaniu pozytywnych wartości i działań. Więc kto to jest? Steirn jest uważany za jednego z najbardziej wpływowych i innowacyjnych fotografów i filmowców w Afryce Południowej. Adrian Steirn urodził się w Republice Południowej Afryki i rozpoczął swoją karierę jako fotograf w wieku 20 lat. Jego wczesne prace fotograficzne były często związane z reklamą i modą, ale szybko zaczął interesować się tematami społecznymi i środowiskowymi. W 2007 roku założył swoją własną firmę producencką, a w 2009 roku zrealizował swój pierwszy film dokumentalny „Our Land”.

Zobacz: Adrian Rozenek – kto to? Wiek, syn Jacka Rozenka, zawód, Wikipedia

Adrian Steirn – wiek, wzrost, kariera

Jest to 41 letni mężczyzna urodzony w Sydney i wykształcony w Sydney Grammar School i University of Technology. Adrian Steirn jest założycielem platformy informacyjnej beatifulnews.com. Jego praca jest mocno zakorzeniona w przekonaniu, że ochrona przyrody i ludzkość są ze sobą nierozerwalnie związane. Jego filmy i zdjęcia posłużyły jako podstawa kampanii mających na celu podnoszenie świadomości i tworzenie zmian dla www.org.uk i theglobalfound.org. Steirn wykorzystuje swoją pracę, aby opowiedzieć historie swoich poddanych. Kto to, tak naprawdę Adrian? To twórca dwóch głównych formatów multimedialnych, 21 Icons i Beautiful News. 21 Icons pilotowanych w Republice Południowej Afryki w ciągu trzech sezonów, które opowiadały historie mieszkańców RPA, którzy kontynuowali dziedzictwo Nelsona Mandeli. Steirn jest reprezentowany w Republice Południowej Afryki przez galerię Everard Read w Johannesburgu. Niestety nie ma w sieci informacji na jego temat, takich jak wzrost czy wiek.

„Był taki moment w mojej karierze, kiedy robiłem zdjęcia z niewłaściwych powodów. Złapałem się, na szczęście, ale był to okres, w którym wszystko, co było dla mnie piękne i czyste w fotografii, było zagrożone. „

Adrian Steirn – dziewczyna

Kim jest dziewczyna Adriana Steirna? Anja Rubik związała się z Adrianem dwa lata po rozwodzie. Anja Rubik to polska modelka i bizneswoman. Urodziła się 12 czerwca 1983 roku w Rzeszowie, w Polsce. Zdobyła sławę jako jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych modeli w branży mody. W swojej karierze wystąpiła w wielu kampaniach reklamowych i pokazach mody dla najważniejszych światowych marek. W 2016 roku przez krótki czas łączono ją z Warisem Ahluwalią – pochodzącym z Indii projektantem i aktorem. Prawdopodobne jest jednak to, że Warisa i Anję łączy przyjaźń i podobny światopogląd. Razem byli na manifestacji w obronie praw kobiet w Paryżu i wystąpili w kampanii przeciwko ksenofobii. 

Źródło: instagram.com/anja_rubik/

Zobacz: „Amazonki” reality show – co to za program – kto wygrał?

Adrian Steirn i Anja Rubik

Anja Rubik przyznała, że jej serce od jakiegoś czasu należy do pewnego mężczyzny. Modelka opowiedziała o uczuciu, które bardzo ją podbudowało. Poznali się w 2017 roku na wydarzeniu organizowanym przez WWF. Modelka zdradziła szczegóły związku z australijskim fotografem. Jej słowa świadczą o tym, że spełnia się w tej relacji i nie czuje się ograniczana przez partnera.

“Zaczęliśmy od przyjaźni, spotykaliśmy się dość długo, ale każde z nas miało własne życie. Jakiś czas temu zaczęliśmy wspólne i bardzo gładko to poszło. Pokochaliśmy się. Teraz krążymy między Południową Afryką, a Europą. Wynajęłam moje mieszkania w Nowym Jorku i w Paryżu, szukam nowej bazy.”

Anja Rubik to dziewczyna Adriana Steirna. Na razie nie afiszują się ze swoim związkiem na salonach, na próżno też szukać ich wspólnych zdjęć w social mediach. Być może niedługo się to zmieni. Tymczasem modelka i fotograf cieszą się swoim szczęściem z dala od błysku fleszy.  

“Jestem w związku i czuję się bardzo szczęśliwa. Spotkaliśmy się w dobrym momencie, jestem dojrzalsza, już wiem, czego nie chcę. Ciągle się przy nim rozwijam, to jest szalenie ważne. Ja uczę się od niego, on ode mnie. Zaczęłam interesować się fotografią, bardzo mi w tym pomógł, bo to jest część jego zawodu. Ale uczy mnie też takiego zrozumienia siebie w codziennym funkcjonowaniu.”

Modelka wspomniała jednak, że poważnie myśli nad założeniem rodziny. Już w 2020 roku poruszała tę kwestię, ale wtedy miała wątpliwości. Wszystko wskazuje na to, że z dnia na dzień gwiazda wybiegów coraz bardziej utwierdza się w decyzji o macierzyństwie. W czerwcu, bardzo jasno zakomunikowała, że mimo trudnych czasów, w jakich wszyscy się znaleźliśmy, ona czuje w sobie gotowość, by zostać mamą. Gwiazda unika jednak publikowania wspólnych zdjęć. Zakochani mają mieszkać razem w Kapsztadzie.

Zobacz: Agnieszka Grzelak – wiek, ile ma lat, bez makijażu, tatuaże, wikipedia, wzrost, rok urodzenia

Ostatnio dodane
Powiązane