Rafał Pacześ „Ukryta prawda” — który odcinek?

Rafał Pacześ to jeden z najbardziej rozpoznawalnych stand-uperów. Nie każdy fan tego komika jednak wie, że ma on na swoim koncie także epizod w serialu paradokuemntalnym „Ukryta Prawda”. Dowiedz się, w którym odcinku wystąpił oraz jaką rolę zagrał Rafał Pacześ.

Zobacz: „Zgłoś Remont” casting do programu — jak się dostać?

Kim jest Rafał Pacześ?

Rafała Pacześ urodził się 18 czerwca 1990 roku w Łodzi. Zadebiutował na scenie w 2012 roku podczas łódzkiego festiwalu. Za swój występ otrzymał tytuł „Osobowość Sceniczna”. Był to początek jego kariery, która trwa do dziś. Przez kolejne kilka lat chętnie brał udział w wydarzeniach organizowanych w łódzkich knajpach i barach, podczas których publiczność prezentowała swoje umiejętności komediowe. Duże zainteresowanie jego występami sprawiło, że bardzo szybko stał się głównym prowadzącym tego rodzaju wydarzenia.

Rafał Pacześ od 2020 roku prowadzi swój autorski program na kanale „Comedy Central” pod tytułem „Pacześ Show”. 

Obecnie Rafał Pacześ to jeden z najpopularniejszych stand-uperów w Polsce. Jego programy cieszą się ogromną popularnością, a bilety na te wydarzenia rozchodzą się w bardzo szybkim tempie. Komik spełnia się także jako właściciel restauracji „Komediowa” w swojej rodzinnej Łodzi, która zlokalizowana jest przy ulicy Piotrkowskiej. 

Mimo jego popularności o życiu prywatnym stand-upera niewiele wiadomo. Podczas swoich występów często żartuje ze swojego związku oraz różnych perypetii życiowych, ale trudno określić, czy są one prawdziwe. Duża część jego wcześniejszych programów była poświęcona jego przygodom związanym z życiem w jednej z łódzkich kamienic, która nie cieszyła się wśród mieszkańców zbyt dobrą sławą. Ukończył studia na kierunku Zarządzanie Małymi i Średnimi Przedsiębiorstwami na Politechnice Łódzkiej. 

Źródło: empik.com

Na swoim koncie ma także na swoim koncie dwie książki: „Grube Wióry” oraz „Ostatni śnieg”. Jesienią 2022 roku był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego, a na kanapie tego znanego show-mana zasiadł ze znanym pisarzem Zygmuntem Miłoszewskim.

Zobacz: Casting do reklamy dla dzieci — jak zgłosić dziecko?

Rafał Pacześ Ukryta Prawda — który odcinek?

Niewiele osób wie, że debiut Rafał Pacześ zagrał w „Ukrytej Prawdzie”. Był to jak do tej pory jedyny występ tego znanego stand-upera. Rafał Pacześ zagrał w 248 odcinku „Ukrytej Prawdy”, który został nakręcony w 2013 roku. Reżyserem tego epizodu był Krzysztof Kalisiak. 

Warto wiedzieć, że Rafał Pacześ nie jest jedyną polską gwiazdą, która została zaangażowana do tego serialu. W jednym z odcinków „Ukrytej Prawdy” zagrał także gwiazdor sceny disco-polo, czyli Tomasz Niecik. W serialu wcielił się w swoją postać, a towarzyszyła mu żona Luiza.

Kogo zagrał Rafał Pacześ w „Ukrytej Prawdzie”?

Rafał Pacześ w odcinku „Ukrytej Prawdy”, w którym wystąpił, wcielił się w rolę Dariusza Strzelczyka. Była to epizodyczna rola, która jednak dzięki niesłabnącej popularności komika jest często wspominana w jego karierze.

Dariusz Strzelczyk, czyli bohater Rafała Paczesia w „Ukrytej Prawdzie” był chłopakiem studentki Poli. Dziewczyna pracowała jako kelnerka, jednak ze względu na swoją niegospodarność nieustannie brakowało jej pieniędzy. Dariusz nie był chętny do tego, aby utrzymywać swoją dziewczynę, przez co młoda kobieta popadła w problemy finansowe. 

Udział Rafała Paczesia w odcinku „Ukrytej Prawdy” z pewnością będzie ciągnął się za komikiem przez długie lata. O jego aktorskiej przygodzie przypomniał inny znany komik Michał Leja w swoim show, którego uczestnikiem był właśnie Pacześ.

Zobacz: Casting do reklamy — jak znaleźć aktualne castingi?

Ostatnio dodane
Powiązane