Wiktoria Gąsiewska – wzrost, waga, rozstanie, rodzeństwo, chłopak, w ciąży, brat, nowy chłopak

Wiktoria Gąsiewska to popularna aktorka młodego pokolenia. Właściwie dorastała na oczach widzów, bo już jako dziecko odgrywała swoje pierwsze role. Po rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim na portalach plotkarskich znów zrobiło się o niej głośno. W ostatnim czasie natomiast oczy zwróciły się w jej stronę za sprawą Wojtka Goli.

Ile lat ma teraz dziewczyna? Jaki jest jej wzrost i waga? Czy ma rodzeństwo? Kim jest jej nowy chłopak i czy jest w ciąży? Znamy odpowiedź na wszystkie te pytania.

Wiktoria Gąsiewska – kto to? Wiek, wzrost, waga, rodzeństwo

Kim jest Wiktoria Gąsiewska? To polska aktorka i prezenterka telewizyjna. Znana jest przede wszystkim z seriali “Rodzina zastępcza” oraz “Rodzinka.pl”. Wystąpiła również w “Tańcu z gwiazdami” oraz prowadziła, w parze z Krzysztofem Ibiszem, teleturniej “Łowcy nagród”.

Wiek aktorki jest powszechnie znany. Wiktoria to młoda dziewczyna, urodziła się 13 marca 1999 roku w Warszawie, czyli obecnie ma 23 lata. Jest spod znaku ryb.

Wzrost dziewczyny wynosi około 165 cm. Przy czym jej waga dokładna waga na ten moment nie jest znana. W zeszłym roku aktorka wyznała, że schudła, a różnicę widać przede wszystkim na jej twarzy. W 2018 roku jej waga wskazywała 52 kg, a obecnie (czyli w 2021 roku) około 48 kg. Widząc jej sylwetkę, przypuszczamy, że za wiele się tutaj nie zmieniło.

Wiktoria Gąsiewska nie jest jedynaczką. Jej rodzeństwo składa się z trzech osób: starszego brata Mateusza, młodszej siostry Nicoli oraz młodszego brata Oskara. Aktorka niejednokrotnie pokazywała swoje rodzeństwo na Instagramie. Jednak najczęściej na zdjęciach pojawia się jej starszy brat. Chłopak również z zawodu jest aktorem. Miał też okazję zawalczyć w gali Fame MMA 10.

Źródło: Instagram

Wiktoria Gąsiewska – rozstanie, nowy chłopak

Związek Wiktorii Gąsiewskiej z Adamem Zdrójkowskim, a właściwie jego rozpad, był gorącym tematem. Rozstanie nie zostało skomentowane przez żadną ze stron. Oboje swoje życie uczuciowe woleliby pozostawić tylko dla siebie i, ze względu na wzajemny szacunek, nie poruszać tego tematu. Kilka miesięcy temu jednak Wiktoria, zapytana w wywiadzie dla JastrząbPost o medialne rozstanie, wyznała, że nie ma nic przyjemnego w komentarzach dotyczących życia prywatnego. Było to dla niej trudne, ale otrzymała wtedy od rodziny i bliskich potrzebne wsparcie. Jak podkreśla, teraz jest w porządku i idzie do przodu.

Zobacz: Monika Esmeralda Godlewska nie żyje?

Mimo tego, że ich związek się zakończył, to nadal mają ze sobą kontakt, głównie za sprawą branży, w której pracują. Ona i jej były chłopak wystąpią w jednym filmie “Święta inaczej”, którego premiera ma mieć miejsce pod koniec listopada tego roku. Czy rozstanie wpłynęło na ich wspólną pracę? Wiktoria zaznaczyła, że stara się zachowywać profesjonalizm i rozdzielać życie prywatne od kariery zawodowej.

Fakt, że związek Wiktorii się zakończył, sprawił, że poza pytaniami, dlaczego, pojawiły się pytania o to, kim będzie jej nowy chłopak. Każdy mężczyzna, który okazuje aktorce jakąkolwiek czułość, wpada w wir spekulacji. Obecnie, za sprawą ogromnych bukietów, na celowniku jest Wojtek Gola – znany z Warsaw Shore, obecny włodarz Fame MMA. Wyznał, że Wiktoria jest wspaniała, bardzo pozytywna i radosna, a do tego atrakcyjna. Wojtek wypowiada się o niej jako dobrej koleżance. Nie komentuje jednak, dlaczego zdecydował się dać Wiktorii tak pokaźny bukiet.

Wiktoria Gąsiewska – ma zeza?

Na niektórych nagraniach lub zdjęciach widać u Wiktorii, że jedno oko jej ucieka. Czy to znaczy, że aktorka ma zeza? Nie koniecznie. Pod jednym ze zdjęć, dodanym na jej Instagramie, pojawił się komentarz z pytaniem: “czy Wiktoria Gąsiewska ma zeza od urodzenia i jak sobie z tym radzi”. Nie został on zignorowany przez dziewczynę. Odpowiedziała, że w jednym oku ma słabszy mięsień. Uwidacznia się to, szczególnie gdy oko jest zmęczone. Jak jednak podkreśla, nigdy jej to nie przeszkadzało oraz nie wpływało na to, jak widzi.

Zobacz: Khazbi Edelbiev, czyli kto jest właścicielem High League?

Wiktoria Gąsiewska – czy jest w ciąży?

Plotki na temat tego, czy Wiktoria Gąsiewska jest w ciąży, pojawiły się w 2019 roku. Wiktoria wrzuciła na Instastories zdjęcia z ciążowym brzuszkiem i podpisem, że je za dwóch. Były to jednak fotografie z planu “Pierwszej miłości”, gdzie odgrywała rolę Jagody. To właśnie ta postać była w tamtym czasie w ciąży. Wygląd Wiktorii był zasługą charakteryzacji.

W tej chwili aktorka brzuch ma płaski, nie jest też oficjalnie w żadnym związku. Prawdopodobieństwo, że spodziewa się dziecka, jest naprawdę znikome.

Czy Wiktoria Gąsiewska chciałaby być w ciąży? Z pewnością! Gwiazda jednak podkreśla, że nie jest to ten moment, że jest młoda i chciałaby się też tą młodością cieszyć. Ma jeszcze czas na zakładanie rodziny, jednak zanim dzieci to chciałaby zwiedzić świat i wyjść za mąż.

Znane osoby z pewnością chciałyby, żeby było o ich życiu prywatnym trochę ciszej. Jednak gdy występuje się przed tak dużą publicznością, budzi się w ludziach zainteresowanie. Zdaje się, że Wiktoria doskonale o tym wie. Nauczyła się jak sobie radzić w trakcie wywiadów, jak dyplomatycznie odpowiadać na niewygodne pytania, oraz jak stawiać granice. Wielu mogłoby brać z niej przykład.

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane