Diety od Qczaja – opinie, przykładowa dieta, efekty, forum

Czy warto spróbować autorskiej diety samego Daniela Qczaja? Co oferuje znany trener personalny? Czy można przypuszczać, że potrawy będą syte i iście góralskie jak jego korzenie? Czy dostępna jest opcja wege? Można liczyć na spektakularne efekty?

Tyle pytań nasuwa się w tym temacie, a odpowiedzi nie zawsze są jasne. Postanowiłam to dokładnie sprawdzić i spróbować odpowiedzieć na te i inne pytania. Sprawdźmy to, co znajduje się na niejednym forum i prześledźmy dokładnie przykładową dietę. Jesteście ciekawi? 

Zobacz też: Qczaj i Natalia Oreiro – o co chodzi?

Diety od Qczaja – opinie 

Ogólnie szukając opinii na temat diety, którą proponuje Qczaj w pierwszej kolejności natkniemy się na stronę internetową trenera. Uzyskany wynik i oceny od osób kupujących jest wysoki. Oscyluje w granicach 4,5 gwiazdek. Ponad sto stron opinii głównie zadowolonych użytkowniczek. Czy poszukiwania można zakończyć na tym etapie? 

Znacznie mniej wypowiedzi klientów znajdziemy na facebookowej stronie QCZAJdiety. W tym przypadku mniej nie oznacza gorzej. W dalszym ciągu opinie i ocena są wysokie. Warto też zwrócić uwagę na to, że nowe oceny klientów pojawiają się na bieżąco. 

Trener fitness oferuje również catering. Strefa dostaw obejmuje już ponad 1000 miejscowości. Opcja QCZAJ catering również cieszy się popularnością. W ostatnim czasie zainteresował się tematem Maciej Blatkiewicz znany z kanału Maciej je. Youtuber słynie z dzielenia się swoimi opiniami. Wypróbował jedną z diet pudełkowych i chętnie podzielił się recenzją ze swoimi odbiorcami. Od znanego sportowca wybrał opcję cateringu z wyborem menu. Zdecydował się na 3 dniową dietę pod nazwą “RZYĆ na lato” w wariancie 2200 kcal. 

Czy pudełka od Qczaja spełniły jego oczekiwania? 

Na plus zasługuje możliwość wyboru kaloryczności i wyeliminowanie na samym początku produktów, za którymi nie przepadamy. Mamy pewność, że to, czego nie lubimy nie pojawi się w naszym menu. Pudełka, które otrzymamy są dokładnie opisane. W prosty sposób oznaczona jest kaloryczność każdego dania i w przejrzysty sposób rozpisane zostały makroskładniki na etykiecie każdego pudełka. Jako minus youtuber wskazał słabą prezencję dań. Nie wszystko wyglądało estetycznie w pudełku. Do tego kompozycja smakowa niektórych potraw była udziwniona. Niektóre pomysły były niestandardowe. Podsumowując swoją recenzję Maciej przyznał, że ta trzydniowa, przykładowa dieta nie spełniła jego oczekiwań smakowych. Jego zdaniem mogłaby być również odrobinę tańsza. 

Zagłębiając się dalej w poszukiwaniach trafiamy na różne fora i wątki dotyczące wcześniej wspomnianych diet od Qczaja. Czy tam również opinie są podobne? 

Diety od Qczaja – opinie na forum 

Przeważnie użytkownicy forum wypowiadają się pozytywnie odnośnie planu żywieniowego i menu od Qczaja. Wskazują różnorodność w posiłkach. A jako dodatkowy atut, obok listy zakupów i obszernego jadłospisu na każdy dzień, wskazują wyzwania od samego Qczaja, które motywują do wstania z kanapy. Nie oznacza to, że wszystkie znalezione opinie są tak pozytywne. Pojawiały się głosy za tym, że dieta redukcyjna jest mało skuteczna, a na efekty można długo czekać. 

Qczaj przykładowa dieta 

Wracając na stronę internetową trenera w widocznym miejscu widzimy wyszczególnione rodzaje diet. Jest ich kilka do wyboru. Od klasycznej po specjalną dietę dla dwojga. Pomyślano również o osobach niejedzących mięsa i o tych, którzy z powodów chociażby zdrowotnych muszą ograniczyć spożycie węglowodanów. 

Czym zachęca przykładowa dieta zamieszczona na stronie? 

Można dostosować wariant prostoty przygotowywanych dań. Do wyboru mamy szybkie i proste przepisy oraz te bardziej złożone i czasochłonne. W pierwszej wersji przykładowy dzienny jadłospis dla kobiety, która określa się średnią aktywnością fizyczną, mierzy 165 cm, a jej kaloryczność to 1800 kcal/dzień jest różnorodny i składa się z 5 posiłków. Każde danie jest rozpisane i przy każdym oznaczona jest kaloryczność oraz czas potrzebny na przygotowanie. W jednym miejscu jest także zebrane podsumowanie danego dnia, z rozpisanymi makroskładnikami. Dużym ułatwieniem jest możliwość szybkiego wydrukowania menu poprzez kliknięcie jednego przycisku. 

Dieta Qczaj – efekty 

Jak ogólnie wypada dieta od Qczaja i na jakie efekty można liczyć? Grono zadowolonych kobiet, których zdjęcia z metamorfozy możemy podziwiać na stronie trenera fitness pokazują, że można osiągnąć wiele. Głosy na forach bywają różne. Jednak czy to nie od każdego indywidualnie zależy finalny efekt? W zależności kto, ile wysiłku włoży w lepszą zmianę z takich rezultatów będzie mógł cieszyć się. 

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane