Zalukaj – jak ominąć obciążenie serwera?

Zalukaj to serwis streamingowy, z którego korzystali niegdyś miłośnicy kina. Obejrzenie filmu w telewizji wiąże się z tym, że seans przerywany jest reklamami. Poza tym wybór filmów dostępnych na kanałach telewizyjnych jest mocno ograniczony. Dzięki platformom streamingowym można obejrzeć ulubione filmy oraz seriale bez reklam. WIele platform oferuje kinowe nowości i nagrywane na bieżąco odcinki kultowych seriali. Zdarza się też, że film ma swoją premierę właśnie w serwisie vod, a nie w kinie. 

Zalukaj powszechnie uważane było za źródło świetnych filmów i seriali. Jednak, jak się okazuje, sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, ponieważ w internecie pojawiły się opinie, że serwis wcale nie oferuje filmów, a jest jedynie bazą linków, która odsyła do innych (płatnych) platform streamingowych. Czyli nie obejrzysz tam ulubionego filmu. Znajdziesz jedynie odnośnik do innego serwisu. 

Sprawdzamy, jak to wygląda w praktyce i czy potrzeba dziś wiedzieć, co w wypadku gdy zalukaj duże obciążenie jak obejść. Czy potrzeba dziś wiedzieć zalukaj jak ominąć obciążenie serwera? Czytaj dalej! 

Zalukaj – jak obejść duże obciążenie?

Zalukaj duże obciążenie jak obejść? Większość serwisów zabezpiecza się przed tego rodzaju praktykami. Typowy użytkownik może mieć więc problem z obejściem zabezpieczeń. Nawet jeśli ktoś odkryje sposób na to, jak złamać zabezpieczenia, po jakimś czasie dziury w oprogramowaniu są łatane i ponownie staje się to niemożliwe. Generalnie miesięczne koszty serwisów vod nie są wysokie. To sprawia, że niewielu użytkownikom chce się kombinować, zamiast zapłacić kilka złotych. 

Jeśli dany serwis do streamingu filmów dostępny jest w dwóch wersjach: płatnej oraz bezpłatnej, w przypadku tej drugiej zawsze będzie bardziej obciążona. To z kolei spowoduje, że trudno będzie cokolwiek obejrzeć, czy nawet przełączyć się między oknami. Dlatego też użytkownicy, którzy nie założyli płatnego konta w serwisie pytają (albo kiedyś pytali), jak wejść na zalukaj gdy jest obciążenie. 

Jeszcze kilka lat temu obejście zabezpieczeń było o wiele prostsze niż obecnie. Użytkownicy dzielili się różnymi sposobami na to, jak uniknąć płacenia za płatny serwis, na forach internetowych: trzeba było zmienić IP, skorzystać z nowej przeglądarki lub skryptu omijającego limity, czy reklamy. Wtedy powszechnie wiadomo było, że tylko użytkownicy z kontem vip mają dostęp do strony. Jednak utworzenie takiego konta bezpłatnie nie było wcale bardzo trudne – wystarczyło wykazać się sprytem, by korzystać z funkcji konta vip bez opłat. 

Duże obciążenie! tylko użytkownicy z kontem vip mają dostęp do strony. Zaloguj się lub zarejestruj – komunikat

Czasem użytkownikom serwisu pojawiała się informacja: Duże obciążenie! tylko użytkownicy z kontem vip mają dostęp do strony. Zaloguj się lub zarejestruj – komunikat ten oznaczał, że konieczne było wykupienie płatnej subskrypcji, by korzystać z serwisu i oglądać filmy. Jeśli komuś udało się obejść zabezpieczenia, czasowo mógł korzystać z pełnej wersji strony.

Dziś jednak użytkownicy twierdzą, że to nic nie daje i lepiej na pojawiające się Duże obciążenie! tylko użytkownicy z kontem vip mają dostęp do strony. Zaloguj się lub zarejestruj – komunikat nie reagować. Ci, którzy zapłacili podają, choć anonimowo, że w serwisie nie da się już obejrzeć filmów. Wykupienie płatnego konta daje jedynie dostęp do bazy filmów z odniesieniem do innej płatnej strony, na której można je obejrzeć. Czy to coś, za co dzisiaj jesteśmy skłonni zapłacić w internecie? Chyba niewielu po przeczytaniu regulaminu serwisu zdecyduje się na płacenie za wyszukiwarkę serwisów, na których dostępne są filmy. 

Jak wejść na zalukaj gdy jest obciążenie? 

Co robić w sytuacji, gdy zalukaj duże obciążenie jak obejść? Najprawdopodobniej dziś już nie ma co głowić się nad tym, jak wejść na zalukaj gdy jest obciążenie, ponieważ serwis nie posiada już swoich dawnych funkcjonalności. Być może wynika to z faktu, że w ostatnich latach powstało dużo platform do streamingu, które oferują topowe filmy i seriale za niewielką miesięczną opłatą. 

Dzisiaj na forach już nie spotkamy się z pytaniem zalukaj jak ominąć obciążenie serwera. Na stronie startowej zalukaj.pl przeczytamy następujący komunikat:

Znalazłeś się właśnie na platformie będącej prawdopodobnie najskuteczniejszym agregatem posiadającym dane o dostępności filmów i seriali na legalnych platformach vod. 

Innymi słowy, na zalukaj nie obejrzysz filmu, a jedynie znajdziesz informacje, gdzie legalnie możesz go obejrzeć. Najprawdopodobniej do tych informacji można dotrzeć bez strony zalukaj, a podczas korzystania z tradycyjnej wyszukiwarki Google.  

Regulamin serwisu, który dostępny jest na dole strony także mówi o tym, że jedyną funkcjonalnością serwisu jest wyszukiwanie, nie oglądanie filmów. 

Można zatem podejrzewać, że na chwilę obecną żadne obciążenia tam nie występują. Dlatego też brak wyszukiwań użytkowników, którzy chcieliby się dowiedzieć zalukaj jak ominąć obciążenie serwera albo jak wejść na zalukaj gdy jest obciążenie.

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane