Paramaxil i afera lodowa – o co chodzi? Gdzie zobaczyć film?

Paramaxil to pseudonim Jakuba Frączka, znanego patostreamera i zawodnika Fame MMA. Sporo publikował na Twitchu, gdzie był kilkakrotnie banowany, m.in. za spowodowanie wypadków i kolizji samochodowych. Ostatecznie został wyrzucony z serwisu za kolizję, choć nie wiadomo, czy był jej sprawcą. Po tej sytuacji zdecydował się publikować na YouTubie.  

Zasłynął też z innego powodu, który kryje się pod hasłem Paramaxil i afera lodowa. Jak się okazuje, co może w przypadku patostreamera nie powinno dziwić, wcale nie chodzi o produkt spożywczy, który wszyscy znają. Choć sytuacja miała miejsce ponad dwa lata temu, na Wykopie co jakiś czas ludzie pytają o link, pod którym mogliby obejrzeć film zatytułowany Paramaxil i afera lodowa. W ogóle jeśli chodzi o zagadnienie Paramaxil i afera lodowa Wykop właśnie stał się areną dla wielu komentarzy w tym temacie. 

Zatem z czym mamy do czynienia? Afera lodowa o co chodzi? Przekonajcie się sami, czym żył internet i co nawywijał Frączek!

Paramaxil – afera lodowa 

Kiedy Paramaxil odchodził w zapomnienie i jego content wyraźnie przejadł się miłośnikom Twitcha, do sieci trafił film dwóch mężczyzn z zablurowanymi twarzami, którzy dobrowolnie uprawiali seks oralny. Internauci, którzy mieli okazję go obejrzeć rozpoznali na nim Paramaxila i się zaczęło. 

Po Wykopie od razu zaczął krążyć hashtag Paramaxil afera lodowa. Choć film szybko znikał, link do niego pojawiał się niemalże natychmiast. Wśród komentujących większość stanowili ci, którzy w ogóle go nie widzieli, ale sam fakt, że Paramaxil w ten sposób obnosił się ze swoją orientacją seksualną, był dla nich nie do pomyślenia. 

To sytuacja dla Wykopu dość charakterystyczna: pojawia się kontrowersyjne wydarzenie, najbardziej aktywni użytkownicy bez przerwy o nim rozmawiają, aż sprawą zaczyna żyć cały serwis. Ci, którzy nie są zainteresowani muszą zablokować hasztag albo w ramach pracy u podstaw zgłaszać administratorom kolejne komentarze na mikroblogu. 

Paramaxil i multipla – to pomysł na filmy dla dorosłych

Sam Frączek nie widział w tym wszystkim afery. Był zdziwiony tym, że ktokolwiek mianował to zdarzenie aferą lodową. Można nawet założyć, że swoim oświadczeniem pośrednio pyta: afera lodowa o co chodzi? Dla niego sprawa została niepotrzebnie rozdmuchana, ale skoro się stało, to trudno. Jak przyznaje, jest biseksualny. Pociągają go zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nie uważał, by ten film ujawnił coś, co może go skompromitować, ponieważ jawnie przyznawał się do swoich preferencji seksualnych. W swoim oświadczeniu podkreślił, że nie chciał, by film ujrzał światło dziennie, ale się stało. Jedyne, co może potwierdzić to to, że jest biseksualnym switchem i generalnie to wyczerpuje temat Paramaxil afera lodowa

Gdyby nasz rodzimy showbiznes wziął przykład z Paramaxila, większość celebryckich awantur mogłaby być zduszona w zarodku. Tymczasem każdy niepotrzebnie angażuje się, komentuje i tłumaczy. 

Generalnie, co trzeba otwarcie powiedzieć, afery by nie było, gdyby nie Wykopki. Sporo wyszukiwań Google miało wtedy postać: Paramaxil afera lodowa wykop, bo to głównie tam toczyła się dyskusja na ten temat. 

Na Twitterze też pojawiło się parę głosów krytykujących Frączka za dwulicowość. Niektórzy z użytkowników serwisu uznali, że kreował się na heteroseksualnego macho i krytykował homoseksualistów, a okazał się jednym z nich. Inni podkreślali jednak, że jesteśmy strasznie zacofanym społeczeństwem, jeśli emocje wzbudza w nas gejowski seks oralny. Istotnie sporo w tym racji – Paramaxil nie widział w swoim zachowaniu niczego niezwykłego, a homoseksualizm nie powinien już nikogo dziwić. 

Paramaxil i afera lodowa – filmy latają na wykopie? 

Jeśli chodzi o film Paramaxil afera lodowa Wykop rzeczywiście parę razy podawał link do niego. Jednak z uwagi na pornograficzny charakter tego nagrania, bardzo szybko było usuwane z serwerów, na których ktoś je publikował. Miało też trafić do serwisów z innymi tego rodzaju filmami, ale zdaje się, że obecnie i tam nikt go nie znajdzie. Nie wiadomo, czy Paramaxil zażądał jego usunięcia, czy nagrania nigdy tam nie było. 

Wśród użytkowników Wykopu, którzy sporo komentują wydarzenia w świecie patostreamu, pojawiło się wiele ekscytacji i niepotrzebnych komentarzy. Żyli sprawą Paramaxila kilka tygodni. Tymczasem on dość szybko przeszedł nad nią do porządku dziennego. 

Dziś niektórzy właśnie na Wykopie zadają pytanie: afera lodowa o co chodzi? Wtedy to temat odżywa na nowo i ktoś wrzuca jakiś link mający rzekomo prowadzić do filmu Paramaxil afera lodowa

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane