Paulina Smaszcz – nowy partner, synowa, choroba, wzrost, wiek, partner, kiedyś, rozwód

Paulina Smaszcz to dziennikarka i specjalistka od public relations. Jest doktorem nauk społecznych, obecnie skupia się na pracy szkoleniowej. Wydała także dwie książki: Mama i tata to my oraz Bądź kobietą petardą! Jak zająć się sobą i żyć świadomie Prowadzi warsztaty dla korporacji, ale także dla tych, którzy chcą osiągnąć życiową równowagę. Wspiera kobiety, które chcą łączyć obowiązki rodzicielskie z własnym rozwojem zawodowym. Pomaga im dotrzeć do tego, co w życiu ważne i osiągnąć to bez szkody dla siebie i najbliższych. 

Zobacz: Joanna Kudzbalska – żona Ibisza – wiek, ślub, wykształcenie

W ostatnim czasie plotkarskie media znowu zaczęły o niej pisać. Wszystko za sprawą wypowiedzi na temat byłego męża, Macieja Kurzajewskiego i jego obecnej partnerki Katarzyny Cichopek. Ten niechciany zapewnie wzrost popularności Paulina Smaszcz zawdzięcza temu, że niejako ujawniła związek pary, komentując instagramowe zdjęcie Kasi Cichopek. Choć wielu podejrzewało, że Kurzajewski i Cichopek są razem, to wpis byłej żony dziennikarza sprawił, że para ujawniła się publicznie. 

Dziś my przyglądamy się jej sylwetce i sprawdzamy dla was, co obecnie robi Paulina Smaszcz. Jeśli chcecie wiedzieć, kim jest jej nowy partner albo z jakiego kraju pochodzi synowa dziennikarki, czytajcie dalej!

Paulina Smaszcz – wiek, wzrost, waga 

Paulina Smaszcz urodziła się 8 lutego 1973 roku. Zatem jej wiek obecnie to 49 lat. Jest szczupłą i dość wysoką, a przy tym niezwykle elegancką i zadbaną kobietą. 

Mimo upływu lat (wszak wiek to tylko liczba) wygląda olśniewającą, a pewności siebie dodaje jej gruntowne wykształcenie i spore doświadczenie zawodowe na wielu prestiżowych stanowiskach. Prywatnie los również jej nie szczędził – choroba, rozwód, śmierć ojca – to wszystko w ostatnim czasie miało ogromny wpływ na życie dziennikarki. 

źródło: Instagram

Paulina Smaszcz – nowy partner, był partner, rozwód

Paulina Smaszcz przez 23 lata była żoną Macieja Kurzajewskiego. Kiedyś prowadzili wspólnie program poranny Pytanie na śniadanie emitowany w TVP2. Para zdecydowała się na rozwód w 2020 roku. Byli małżonkowie przeszli przez sprawę w wyjątkowo kulturalny sposób. Podkreślali, że kiedyś stanowili udany związek i nie zamierzają psuć swoich relacji, utrudniając sobie nawzajem rozwód. Poza tym, doczekali się dwóch synów. Również, a może przede wszystkim, z uwagi na ich dobro, rozstanie Kurzajewskiego i Smaszcz przebiegało modelowo. Kiedy Paulina Smaszcz przestała być panią Kurzajewską, skupiła się na karierze i udowodniła wszystkim, że nie jest tylko żoną znanego dziennikarza. Już wcześniej doskonale realizowała się zawodowo, ale po rozwodzie potrzebowała nowego otwarcia. 

Zobacz: Klaudia Kołodziejczyk ,,Sheeya’’ – wzrost, wiek, waga, kim jest dziewczyna Gimpera?

Czy obecnie Paulina Smaszcz jest w związku? Kim jest jej nowy partner? Dziennikarka nigdy nie ukrywała, że chciałaby ponownie się zakochać i stworzyć udany związek. Obecnie ma kogoś, ale nie jest to osoba znana w show biznesie. Nowy partner Smaszcz to Rafał Krauze. Zawodowo związany jest z marketingiem. 

Paulina Smaszcz – synowa

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski mają dwóch synów. Franciszek urodził się w 1997 roku, a Julian w 2006 roku. Starszy syn dziennikarzy ma obecnie 25 lat, a jego żona Laura Vaccari z pochodzenia jest Włoszką. Para poznała się w czasie studiów w Izraelu.

Synowa Smaszcz ma z nią bardzo dobre relacje. Świadczyć mogą o tym publikowane zdjęcia i bardzo przychylne komentarze dziennikarki. 

Paulina Smaszcz ma także bardzo dobre relacje ze swoimi dziećmi. Wielokrotnie wypowiadała się na temat wychowania. Podkreślała, że daje swoim dzieciom wędkę, a nie rybę. Stwarza im możliwości adekwatne do tego, na jakim etapie rozwoju są. Miłość i wsparcie dane dzieciom kiedyś wraca do rodziców – gdy sami na starość stają się bezbronni i potrzebujący to dzieci opiekują się nimi. 

Paulina Smaszcz – choroba, na co choruje?

Jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że Paulina Smaszcz zmaga się ze schorzeniami neurologicznymi. Nigdy nie ukrywała, na co dokładnie choruje. W 2019 przeszła poważną operację. Łącznie poddała się im aż pięć razy.

W swojej książce Bądź Kobietą Petardą! Jak zająć się sobą i żyć świadomie opisuje dokładniej, na co choruje. Któregoś poranka obudziła się niedowładem i bólem nogi. To zmusiło ją do pracy zdalnej. Ostatecznie przez chorobę straciła pracę, a jej małżeństwo zwieńczył rozwód. 

Dziennikarka między wierszami wyznałą również, że zmaga się z depresją. To podstępna choroba, która atakuje znienacka i zmienia o 180 stopni życie wielu ludzi, nawet tych, którzy dotychczas radzili sobie świetnie. 

Niewiele osób publicznych z depresją ma odwagę przyznać się do tego, na co choruje. Dopiero po latach decydują się na wyznanie i opisują swoje zmagania z lękiem i innymi trudnościami, które towarzyszyły im w codziennym życiu.
Paulina Smaszcz również nie powiedziała o tym wprost. Z paru jej wypowiedzi, w których solidaryzuje się z osobami cierpiącymi na depresję wynika, że dobrze znane jest jej to, czym charakteryzuje się ta poważna choroba. 

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane