Karolina Pajączkowska – wiek, mąż, wikipedia, partner, dzieci, ile ma lat, życiorys, data urodzenia, wymiary

To nie jej dziennikarskie wykształcenie i profesjonalizm przyciągają najwięcej uwagi. Karolina Pajączkowska, czyli obecna reporterka Telewizji Polskiej, jest atrakcyjna, pewna siebie i nie kryje się ze swoją kobiecością. Niektórych jej wygląd olśniewa, innych oburza. Bez względu na to, po której jesteś stronie, może interesować Cię, ile ma lat, jaki jest jej życiorys oraz czy ma męża i dzieci. Poniżej zebraliśmy trochę informacji na temat Karoliny, mamy nadzieję, że odpowiedzą one na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Zobacz: Wiktoria Gąsiewska – wzrost, waga, rozstanie, rodzeństwo, chłopak, w ciąży, brat, nowy chłopak

Karolina Pajączkowska – wiek, wzrost, waga, wymiary

Kobiety im są starsze, tym nie chętniej zdradzają swój wiek. Jednak Karolina Pajączkowska nie kryje się z tym, ile ma lat. 26 grudnia 2021 roku dziennikarka podzieliła się na Instagramie faktem, że skończyła 31 lat. Niestety, nie wskazuje, czy jest to jej dokładna data urodzenia. Sugerując się hasztagiem “urodziny w święta”, stwierdzamy, że na pewno jest to któryś z trzech dni świątecznych.

Wzrostem może nie dorównuje Burdż Chalifa (najwyższy budynek świata), jednak wciąż na większość pań może patrzeć z wysokości. Karolina Pajączkowska może pochwalić się długimi nogami, które wyniosły ją grubo ponad średnią. Jej wzrost wynosi 180 cm i to bez założonych szpilek.

10 lat temu, gdy życie Karoliny związane było z modelingiem, jej wymiary były zbliżone do tych idealnych 90-60-90. Kobieta mierzyła wtedy 87 cm w biuście, 60 cm w pasie oraz 89 cm w biodrach. Aktualnie karierę modelki ma od dawna za sobą, a jej obecne wymiary nie są znane. Wiemy tylko, że w biodrach przybyło jej 10 cm oraz że kobieta jest w pełni zadowolona ze swojej sylwetki. Nic dziwnego, dziennikarka wygląda zjawiskowo.

Źródło: instagram Karoliny

Karolina Pajączkowska – partner, mąż, dzieci, syn, życie prywatne

Posiadanie dzieci to nie lada wyzwanie. Wszystko w życiu przewraca się do góry nogami. Czasami dosłownie, bo nawet krzesła potrafią leżą do góry nogami. Szczególnie ciężko może się robić, gdy dzieci wychowuje się samemu. Po części jest tak u Karoliny Pajączkowskiej. Kobieta ma dziecko – 7-letniego syna Nataniela. Jego ojcem jest były mąż Karoliny. Choć ich drogi rozeszły się już jakiś czas temu, wciąż może liczyć na wsparcie byłego partnera. Kobieta z okazji dnia ojca dodała post na Instagramie, w którym wyznaje, że jej syn ma najwspanialszego tatę na świecie. Zaznaczyła, że jej były mąż jest niezwykle cierpliwym i opiekuńczym rodzicem oraz że dzięki niemu jest w stanie łączyć bycie matką z rozwojem kariery.

Zobacz: Ethan Torchio – dziewczyna, wzrost, wiek, pochodzenie, narodowość, orientacja

W życiu uczuciowym dziennikarki, na ten moment, nie dzieje się nic spektakularnego, a przynajmniej nic nam o tym nie wiadomo. Podobno na swoich mediach społecznościowych udostępniała niegdyś romantyczne wpisy ze swoim ówczesnym partnerem. Ich związek jednak się zakończył i żadne z tych zdjęć nie jest już dostępne. Na tę chwilę, nic nie wskazuje na to, by na horyzoncie pojawił się ktoś nowy, a największą miłością kobiety pozostaje jej syn – czego raczej żaden partner nie zmieni.

Karolina Pajączkowska – życiorys, co o niej wiemy? Wikipedia

Wikipedia nie ma w swojej bazie wpisu na temat Karoliny Pajączkowskiej, natomiast jej życiorys nie jest tajemniczy. Kobieta pochodzi z Radomska. Wykształcenie zdobyła na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną. Zna, poza polskim, trzy języki: angielski, hiszpański i francuski. 

Zanim w pełni oddała się dziennikarstwu, Karolina działała jako modelka. Zdobyła tytuły Miss Studentek oraz Miss Foto. W 2011 reprezentowała Polskę w Miss Intercontinental. Wzięła też udział w 2 edycji programu Top Model. Jednak zostanie Miss Universe, nie było marzeniem kobiety. Modeling powoli schodził na drugi plan, a kobieta na cel wzięła sobie zdobyć wykształcenie wyższe, po to, aby osiągnąć coś, o czym śniła już jako 10-letnia dziewczynka.

Debiut w karierze telewizyjnej zaliczyła na antenie regionalnej stacji NTL. Następnie pracowała w TVN24 oraz TVN Meteo. Obecnie jest reporterką w TVP Info, dla którego relacjonowała wybory parlamentarne w Madrycie, galę rozdania Oscarów oraz aktualnej sytuacji za naszą wschodnią granicą.

Karolina Pajączkowska – bez makijażu

“Zmalowana”, “wygląda sztucznie”, “za dużo się maluje” – takie i podobne komentarze kierowane są w kierunku Karoliny Pajączkowskiej. Dziennikarka odpowiada, że makeup to wymóg jej pracy. W tej branży nawet mężczyźni się malują! Poza tym kobieta nie ukrywa tego, jak wygląda bez makijażu. Niejednokrotnie można było zobaczyć ją w takiej wersji na jej Instagramie. Jak twierdzi, to właśnie tak wygląda przez 90% swojego życia. Jej cera ma niedoskonałości, pod oczami widać cienie, ale to w porządku. Karolina pokazując się bez makijażu, chce zwrócić uwagę na to, że warto jest akceptować siebie, ponieważ wszyscy mamy w sobie coś, z czego jesteśmy niezadowoleni i to nie powinien być powód do wstydu. Dodatkowo z okazji Dnia Kobiet, aby zamanifestować, że piękno płynie z wewnątrz, Karolina Pajączkowska przyszła do pracy bez makijażu.

Karolina Pajączkowska wzbudza kontrowersje i spotyka się z wieloma negatywnymi komentarzami. Nie udaje jednak, że ich nie zauważa. Kobieta twardo stoi przy swoich wartościach i na zarzuty odpowiada, zachowując profesjonalizm – co jest dużym plusem.

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane