Qczaj – wzrost, wiek, partner, Wikipedia, orientacja, gdzie mieszka?

Rozpisują się o nim portale, a jego media społecznościowe śledzi chyba każdy kto choć trochę interesuje się zdrowym stylem życia i fitnessem. Zrzesza wokół siebie fanki z każdego zakątka Polski. Kim właściwie jest prosty chłopak z Podhala? Na czym polega fenomen trenera personalnego z niewielkiej wsi w województwie małopolskim? 

W tym artykule dowiesz się kim tak naprawdę jest Qczaj, ile ma lat, skąd jest i gdzie mieszka. Sprawdzimy ile ma wzrostu i czy ma rodzeństwo. Kto skradł jego serce – partnerka, partner? Co ciekawego powie nam Wikipedia na jego temat? Przekonajmy się. 

Zobacz: Diety od Qczaja – opinie, przykładowa dieta, efekty, forum

Qczaj – kto to? Co nam powie Wikipedia? 

Qczaj, a właściwie Daniel Józef Kuczaj, nie doczekał się jeszcze swojej strony na Wikipedii. Niewykluczone, że takowa może pojawić się w najbliższym czasie. Czy to przeszkadza w znalezieniu informacji na jego temat? Nie. O Danielu rozpisują się różnego typu portale, a sam celebryta daje się poznać bliżej swoim fankom, dzieląc się swoim życiem w mediach społecznościowych.  

Qczaj jest zawodowym trenerem personalnym. To charyzmatyczny i pozytywnie nastawiony do życia człowiek. Jego fenomen polega na autentyczności, a swobodne wplatanie gwary góralskiej do swoich wypowiedzi to jego znak rozpoznawczy. Potrafi porwać za sobą Polki i niejedną zmotywować do działania. Skutecznie promuje zdrowy i aktywny styl życia. 

Czy od zawsze zajmował się fitnessem i motywowaniem innych?

Zobacz: Qczaj i Natalia Oreiro – o co chodzi?

Qczaj – wzrost, waga, wiek 

Kuczaj urodził się 1 lutego 1987 roku. Tej zimy hucznie obchodził 35. urodziny. Nie obyło się bez zdjęcia w social mediach i wpisu z podziękowaniami za liczne wiadomości z życzeniami. Przyznał otwarcie, że nie nie trzeba życzyć mu szczęścia, bo to go nie opuszcza i zawsze czuje się szczęśliwy. Nawet w chwilach, które z perspektywy czasu do takich nie należały. 

Życzy sobie za to nigdy niesłabnącej radości ze wszystkiego i szczerej wdzięczności za to gdzie się znajduje w danym momencie swego życia.  

Co wiemy o wymiarach trenera? Te liczbowe informacje są ogólnodostępne i stąd dla większości znany jest z niskiego wzrostu. Ma ok. 165 cm. Waży ok. 80 kilogramów. Czy wzrost jest dla niego kompleksem? Absolutnie nie. Potrafi z tego żartować i podkreśla za każdym razem jak ważna jest akceptacja samego siebie. Jego instagramowe zdjęcie profilowe, na którym szeroko się uśmiecha i eksponuje przy tym wyrzeźbiony brzuch, tylko potwierdza jego pewność siebie i zadowolenie z tego jak wygląda. Zachęca innych do walki z brakiem samoakceptacji. Motywuje do ciężkiej pracy nad sobą. 

Qczaj – gdzie mieszka? Skąd pochodzi? 

Celebryta to góral z krwi i kości. Pochodzi z najstarszej wsi na Podhalu. Z Ludźmierza. Dorastał w trudnych warunkach. W domu rodzinnym pojawiał się alkohol i przemoc. Kilkukrotnie opowiadał o dzieciństwie i o trudnej relacji z ojcem, który był alkoholikiem. Jako nastolatek został pod opieką babci, kiedy jego rodzeństwo wraz z rodzicami wyjechało do Stanów Zjednoczonych. 

Z rodziną zobaczył się dopiero po latach, a w międzyczasie ukończył liceum w Krakowie, przeprowadził się do stolicy i tam początkowo próbował swoich sił jako aktor, a nawet fryzjer. Nie bał się pracy i chwytał się różnych profesji. W tamtym okresie to właśnie w fryzjerstwie rozwijał się dość mocno. Miał nawet grono stałych klientek. Pracę łączył z zawodami kulturystycznymi, w których często zajmował miejsca na podium. Przygoda z kulturystyką i miłość do sportu zaważyły nad dalszym rozwojem kariery. 

Gdzie mieszka teraz? Jako swój drugi dom wskazuje Warszawę. To tu odnalazł się i zamieszkał na stałe. To jak mieszka pokazał kilkukrotnie wpuszczając kamery do swojego mieszkania. Pokazał dość oryginalne rozwiązanie, jak od wejścia znaleźć się w… łazience. Przeszklona kabina prysznicowa od wejścia? Dość nietypowy pomysł, który zaskakuje. 

Qczaj – partnerka 

W ostatnim czasie wokół życia osobistego Daniela narastało duże zainteresowanie. Za nim otwarcie nie powiedział o swojej orientacji i o tym, że jest gejem doszukiwano się z kim spotyka się aktualnie i kim jest partnerka sportowca. Fanki trenera-górala chciały znać każdy szczegół z jego życia uczuciowego. Czy jako gej stracił w oczach fanek? 

Źródło: Facebook

Qczaj z partnerem? Czy jest gejem? Orientacja sportowca 

O coming oucie sportowca dowiadujemy się z wpisu, który umieścił na swoim Facebooku. Był to dla trenera motywatora ważny, a zarazem trudny komunikat, którym chciał się podzielić. Ujawnia w nim wstrząsające wyznanie z dzieciństwa o gwałcie i pedofilu, który był blisko rodziny. Wątek o orientacji poruszył dodatkowo. Po czasie przyznaje, że przygotowywał się do wyjścia z tą informacją i teraz czuje ulgę. Ma poczucie wolności i tego, że nigdy więcej nie musi kryć się ze swoją orientacją i z partnerem. Oficjalnie jako gej nie otrzymuje już pytań o “qczajową” partnerkę. Dużo wsparcia i akceptacji otrzymał od ludzi, którzy mu szczerze kibicują. Nadal nie opuszcza go grono fanek. 

Jak podają źródła obecnym partnerem Qczaja jest Tomasz Nakielski, pochodzący ze Świdnika tancerz i choreograf. Idol internautek chętnie pozuje do zdjęć z partnerem i dzieli się chwilami spędzonymi razem. 

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane