Paulina Chylewska – dzieci, wzrost, mąż, wiek, rower błażeja, pierwszy mąż, wzrost, kiedyś

Paulina Chylewska jest dziennikarką sportową. Kiedyś przez kilka lat współpracowała z Telewizją Polską. Obecnie wraz ze swoim mężem pracuje dla stacji Polsat. Wzrost rozpoznawalności zawdzięcza między innymi udziałowi w popularnym programie telewizyjnym “Taniec z gwiazdami”. Znana jest również z prowadzenia programu “Rower Błażeja” na początku swojej kariery medialnej. W poniższym artykule przedstawiamy informacje o rodzinie, dzieciach i karierze prezenterki.

Zobacz: Pamela Anderson – mężowie, wiek, wzrost, dzieci, kiedyś i obecnie

Paulina Chylewska – kto to? Wzrost, wiek, waga

Kobieta nie od zawsze chciała zostać dziennikarką. Na Uniwersytecie Warszawskim studiowała prawo. Jej debiutem w telewizji była praca prezenterki programu młodzieżowego w TVP 3 Bydgoszcz. Młoda Paulina Chylewska została współprowadzącą “Roweru Błażeja”. Kobieta przeszła następnie do redakcji sportowej i tej kategorii dziennikarstwa poświęciła głównie swoją karierę. W jednej z wypowiedzi przyznaje, że to, by została dziennikarką, było pomysłem jej rodziców. Na taki plan wpadł dokładnie jej tato, kiedy w telewizji zobaczył ogłoszenie z ofertą pracy dla młodych prezenterów.

“Rower Błażeja” był magazynem dla młodzieży, którego emisja trwała w latach 1998-2004. Program w głównej mierze opierał się na wywiadach z młodzieżą. Poruszane tematy odnosiły się do kwestii, które często stanowiły tabu. Mówiono tam na przykład o antykoncepcji, seksie czy narkotykach. Chylewska była jedną z prowadzących w latach 1998-2001. Dziennikarką została w młodym wieku. Miała wtedy zaledwie 20 lat.  Program wzbudzał sporo kontrowersji, w związku z tym, że jego przekaz odnosił się do wartości ściśle liberalnych. 

Źródło: telemagazyn.pl

Jak udało nam się ustalić, wiek Pauliny to 44 lata. Kobieta podaje, że ma 170 cm, a jej waga to ok. 55 kg. Chylewska może pochwalić się długimi nogami i szczupłą sylwetką. Na swoim Instagramowym koncie często pokazuje zdjęcia podczas aktywnego spędzania czasu. Na ich podstawie wnioskować można, że sport jest ważny dla celebrytki nie tylko w sferze zawodowej, ale i prywatnej. Aktywny tryb życia z pewnością pozwala jej na utrzymanie wysportowanego ciała. Prezenterka jest świadoma swojej atrakcyjności. W programach, które prowadzi, często odsłania zgrabne nogi, a ubiorem podkreśla swoją figurę. 

Paulina Chylewska –  mąż

Dziennikarka od wielu lat związana jest z Marcinem Feddkiem. Jej mąż jest w wieku 48 lat. Mężczyzna również jest dziennikarzem sportowym, a ich kariera rozwijała się praktycznie w tym samym czasie. Kiedyś Feddek trenował piłkę nożną, jednak kontuzja nogi nie pozwoliła mu na rozwój kariery piłkarskiej. W tym okresie Paulina podjęła decyzję o wyjeździe do Warszawy. Chylewska i Feddek byli już wtedy parą, dlatego Marcin postanowił również się przeprowadzić i spróbować swoich sił w redakcji sportowej. Pierwszy raz męża Chylewskiej w telewizji był wystąpieniem w stacji TVP. Następnie mąż dziennikarki przeniósł się do stacji Polsat, a niedługo potem ona sama poszła w jego ślady. 

Paulina Chylewska –  pierwszy mąż

W show-biznesie wieloletnie związki są rzadkością. W przypadku tej pary pierwszy mąż Chylewskiej jest jej mężem do dziś. Para poznała się w wieku licealnym. Paulina zaprosiła swojego ówczesnego kolegę Marcina na swoją studniówkę. Od tamtego momentu zaczęli się spotykać. W tym wypadku pierwszy poważny partner, okazał się przyszłym mężem prezenterki. W wieku odpowiednio 25 i 29 lat wzięli ślub. Niedługo potem zostali rodzicami. 

Źródło: Instagram chylewska

Zobacz: Anna Starmach – dzieci, urodziła, mąż, wzrost, wesele, kiedyś, w ciąży, córka, wiek

Paulina Chylewska –  dzieci

Para spełnia się w roli rodziców dwójki dzieci. Ich córeczki to Lena i Nina. Dzieci są w wieku 11 i 15 lat. Poród i macierzyństwo nie odbiły się w żaden sposób na wyglądzie Pauliny. Dzięki swojemu aktywnemu trybowi życia, nawet po ciąży może pochwalić się zgrabnymi nogami i szczupłą sylwetką. 

Dziennikarka przyznaje, że kiedyś nie wyobrażała sobie męża w roli rodzica. Po urodzeniu córek okazało się jednak, że Marek ma świetne podejście do rodzicielstwa i idealnie sprawdza się w roli ojca. Mimo wzrostu zainteresowania parą dziennikarzy w okresie rozwoju ich kariery małżeństwo zgodnie utrzymuje informacje o swoim życiu prywatnym w tajemnicy. 

Paulina Chylewska –  kiedyś 

Paulina Chylewska obecnie uznawana jest za ikonę stylu i jedną z bardziej atrakcyjnych prezenterek. Kiedyś, na początku swojej kariery dziennikarskiej, nie była tak dobrze zorientowana na styl. Jej garderoba nie zawsze była dobrze dobrana. Wraz z rozwojem kariery i wzrostem zainteresowania jej osobą zaczęła zmieniać swój wizerunek.

Pierwszy raz w Polsacie wystąpiła jako uczestniczka programu “Taniec z Gwiazdami”, czemu przyglądał się jej mąż. Bazując na wypowiedziach Pauliny oraz jej publikacjach w mediach społecznościowych, można wnioskować, że jest silnie związana ze swoją rodziną. 

Jest dumną matką dwójki dzieci.  Żoną natomiast jest już od ponad 20 lat. 

Swoją karierę medialną rozpoczynała w magazynie “Rower Błażeja”, pracując dla TVP. Obecnie realizuje się jako dziennikarka sportowa, która od 2017 pracuje dla stacji Polsatu. 

Źródło: teleshow.wp.pl

W czasach, kiedy Chylewska zaistniała w mediach, nie było zbyt wiele kobiet w redakcjach wydań sportowych. Można powiedzieć, że dziennikarka przecierała szlak dla innych kobiet w branży, co spowodowało wzrost ich zatrudnienia.

Aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak wygląda jej codzienna praca. Rzadziej pokazuje siebie w kadrach z życia prywatnego. Można jednak zobaczyć ją również w tej roli. Swoje pierwsze kroki w karierze stawiała w tej samej stacji co jej mąż. Obecnie razem pracują dla Polsatu. 

Zobacz: Dominika Wysocka – ojciec, wzrost, wiek, mama, partner, usta, metamorfoza, rodzice, wymiary, chłopak, kiedyś

Ostatnio dodane
Powiązane