Pamela Anderson – mężowie, wiek, wzrost, dzieci, kiedyś i obecnie

W zeszłym roku minęło 30 lat od filmowego debiutu Pameli Anderson. Z tej okazji przypominamy najistotniejsze wydarzenia i informacje z jej barwnego życiorysu, które można było dowiedzieć się o kanadyjskiej aktorce: ile ma lat, jaki jest jej wzrost, kim byli jej mężowie, ile ma dzieci, jak wyglądała kiedyś i dziś.

Zobacz: Jerzy Bińczycki – dzieci, żony, na co zmarł, wiek, wzrost, choroba

Pamela Anderson – mężowie, wiek, wzrost, jak wyglądała kiedyś i dziś

W trakcie swojej kariery Pamela Anderson spotykała się z kilkudziesięcioma mężczyznami             i sześć razy stanęła na ślubnym kobiercu. Jej mężowie byli m. in. muzykami, sportowcami              i producentami filmowymi. Powodzenie u mężczyzn aktorka miała od dawna. Latem 1989 r., zanim jeszcze stała się rozpoznawalna, przyszła gwiazda udała się ze znajomymi na mecz futbolu amerykańskiego. W trakcie przerwy, na stadionowym telebimie realizator pokazał jej twarz. Zebrany na stadionie tłum żywiołowo zareagował na widok pięknej, 21-letniej dziewczyny. W październiku tego samego roku Anderson wykonała swoją pierwszą sesję dla magazynu ,,Playboy’’.

Źródło: kozaczek.pl

Pamela Anderson – kim jest? Wiek, wzrost, waga

Wiele osób zadaje sobie pytanie, ile ma lat i jaki ma wzrost oraz wagę Pamela Anderson. Celebrytka urodziła się 1 lipca 1967 r. w kanadyjskiej miejscowości Ladysmith. Gwiazda ma zatem obecnie 55 lat. W internecie można znaleźć różne informacje dotyczące wzrostu dawnej gwiazdy ,,Słonecznego patrolu’’. Najczęściej pojawiającymi się miarami są te oscylujące w granicach 165-170 cm wzrostu. Waga aktorki zupełnie się nie zmienia. Zarówno kiedyś, jak i dziś wynosiła ona ok. 60 kg.

Pamela Anderson – mężowie. Czyli Tommy Lee, Dan Hayhurst i inni

Pierwszym z nich był amerykański perkusista zespołu Mötley Crüe Tommy Lee. Para wzięła ślub po zaledwie czterech dniach znajomości. Akt zaślubin odbył się na meksykańskiej plaży w miejscowości Cancún. Podczas uroczystości obecnych było jedynie ośmiu gości i to nawet nie z najbliższej rodziny, gdyż matka Anderson o zamążpójściu córki dowiedziała się dzięki magazynowi ,,People’’, który opisał ślub. Choć dzięki swojemu małżeństwu kanadyjska aktorka i Tommy Lee doczekali się dwójki synów, to para przetrwała zaledwie trzy lata. Powodem ich rozstania była przemoc, jakiej Tommy Lee dopuszczał się względem żony (zaraz po rozwodzie muzyk został za to skazany wyrokiem sądowym na sześć miesięcy więzienia oraz otrzymał roczny zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej). 

Kolejnym wybrankiem Anderson, którego w 2006 r. wzięła sobie za męża, był amerykański muzyk Kid Rock. Początkowo wydawało się, że miłość Anderson do przyszłego męża jest bardzo silna, gdyż między parą doszło aż do trzech ceremonii ślubnych. Pierwsza odbyła się                              w romantycznej scenerii Lazurowego Wybrzeża, na jachcie w pobliżu Saint-Tropez, druga               w urzędzie w Beverly Hills, a trzecia w Nashville. Jednak po zaledwie niecałych czterech miesiącach aktorka zdecydowała się rozstać z mężem. W pozwie rozwodowym powołała się na różnice nie do pogodzenia. 

Trzeci mąż Anderson to amerykański gracz w pokera Rick Salomon. Do ślubu doszło w nietypowych warunkach. Anderson występowała w tym czasie w Las Vegas jako asystentka iluzjonisty Hansa Kloka, a sama ceremonia ślubna odbyła się w przerwie pomiędzy występami aktorki. Para wniosła pozew o rozwód po zaledwie dwóch miesiącach od zawarcia ślubu. Nieoczekiwanie w 2014 r. Anderson ponownie wyszła za mąż za Salomona, jednak tym razem małżeństwo rozpadło się po sześciu miesiącach. Kanadyjska aktorka opublikowała wówczas fragment swojej poezji na Facebooku, w której dała do zrozumienia, że uwielbia być zakochana, ale jej oczekiwania uniemożliwiają jej bycie szczęśliwą, gdyż żaden mężczyzna nie wie, jak ma z nią postępować. 

Źródło: pagesix.com

Czwartym mężem aktorki został starszy od niej o 22 lata producent filmowy Jon Peters, z którym Anderson spotykała się już pod koniec lat 80. Podobno kiedyś młoda aktorka odrzuciła pierwsze oświadczyny filmowca, powołując się na zbyt dużą różnicę wieku. Sam Peters wspominał w jednym z wywiadów, że odpowiedział wówczas Anderson, iż ,,za 30 lat ta różnica nie będzie miała znaczenia’’. Cichy ślub pary odbył się w Malibu. Niestety i tym razem sielanka nie trwała długo, gdyż zaledwie po 12 dniach para wniosła pozew o rozwód.

Zobacz: Dominika Wysocka – ojciec, wzrost, wiek, mama, partner, usta, metamorfoza, rodzice, wymiary, chłopak, kiedyś

Kanadyjka po raz szósty wyszła za mąż za swojego prywatnego ochroniarza Dan Hayhursta. Do ślubu z Danem Hayhurstem doszło w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia. Okazało się, że parę zbliżyła do siebie przymusowa izolacja domowa spowodowana pandemią wirusa korony. Podobno na ślubie nie było żadnych zaproszonych gości, a parze młodej towarzyszył jedynie fotograf, który robił zdjęcia dla kolorowej prasy. 

Choć wydać by się mogło, że tym razem małżeństwo okaże się udane (nie licząc związku z Tommym Lee, małżeństwo z Danem Hayhurstem trwało najdłużej), to jednak w styczniu 2022 r., po trzynastu miesiącach, Anderson wniosła do sądu pozew rozwodowy. Motywy aktorki nie są do końca znane, ale najczęstsze spekulacje mówią o tym, że w trakcie lockdownu Anderson dobrze poznała także negatywne strony osobowości Hayhursta, które wraz z ciągłym przebywaniem razem, przyczyniły się do podjęcia przez Kanadyjkę decyzji o rozwodzie.

Pamela Anderson – dzieci 

Pamela Anderson i jej pierwszy mąż Tommy Lee mają dwójkę dzieci. W internecie wiele osób wyszukuje informacji, ile mają synowie aktorki. Dzieci pary osiągnęły już dorosły wiek. Brandon Thomas Lee ma obecnie 26 wiosen, a Dylan Jagger Lee jest rok młodszy. 

Źródło: wwd.com

Pamela Anderson – młoda, jak wyglądała kiedyś? Jak wygląda obecnie? 

Wygląd Pameli Anderson w trakcie trwania jej kariery zmieniał się. Choć aktorka znana jest z jasnego koloru włosów, to kiedyś ich odcień wcale nie był tak intensywny, do jakiego zdążyła przyzwyczaić się obecnie publika. Jeszcze przed swoim filmowym debiutem młoda Anderson zdecydowała się rozjaśnić włosy na bardziej blond oraz po raz pierwszy powiększyć piersi (podobno pierwotnie aktorka posiadała trzeci rozmiar biustu). Gdy w  1992 r., w wieku 25 lat, Kanadyjka otrzymała angaż do roli ratowniczki C.J. Parker w serialu ,,Baywatch’’, media z miejsca nadały jej tytuł seksbomby. Wpływ na to z pewnością miała sama rola aktorki, której specyfika wymuszała na Anderson występy przed kamerą głównie w czerwonym, skąpym stroju plażowym. 

Źródło: wikipedia.org

Z czasem popularność, jaką celebrytka zdobyła w ,,Słonecznym patrolu’’ okazała się być przekleństwem dla niej samej. Zarówno publiczność, jak i producenci zaczęli kojarzyć Anderson jedynie z ról atrakcyjnych, wysportowanych kobiet, które z czasem miały się stać głównym emploi Kanadyjki. Młoda aktorka, mając tego świadomość, zaczęła decydować się na następne operacje nie tylko powiększenia piersi (kiedyś w jednym z wywiadów stwierdziła, że ,,bez nich nie czuje się sobą’’), ale i ust. Trudno obecnie zliczyć, ilu kolejnych ingerencji we własne ciało dokonała Anderson kiedyś i dziś, ale ich efektu z pewnością nie można zaliczyć do udanych. 

Zobacz: Jan Błachowicz – ile zarobił za walkę, żona, samochód, zarobki, wzrost, wiek, waga, dzieci, skąd pochodzi

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane