Karol Okrasa – wzrost, wiek, córka, żona, rodzeństwo, rodzina

Karol Okrasa to jedna z najpopularniejszych polskich osobowości telewizyjnych. Kucharz od 2003 roku, gdy zadebiutował w Telewizji Polskiej, umila czas telewidzom serwując coraz to nowe dania, które przygotowuje z pasją i uśmiechem. Nie każdy jednak wie, że zanim przyszła gwiazda ekranu zaczęła prowadzić swój autorski program ,,Kuchnia z Okrasą’’, musiała najpierw pokonać na specjalnym castingu ponad 100 kontrkandydatów. 

W jednym z wywiadów Okrasa wspominał, że do tego, by stanął w szranki namówił go jego ówczesny szef w hotelowej restauracji ,,Bristol’’ Andrzej Janeczek, który miał być pewien wygranej swojego podopiecznego. Przyszła gwiazda telewizji wspominała, że jego przełożony był osobą bardzo wymagającą, dlatego z pewnymi obawami, ale jednak – Okrasa udał się na casting, który wygrał.

W tekście przybliżymy prywatne życie kucharza. Opowiemy o miłości Karola Okrasy i Moniki Okrasy (jego żona), wspomnimy o relacji, jaka wiąże Karola Okrasę i Lenę Okrasę (jego córkę), czy ma on więcej dzieci, napiszemy gdzie mieszkał kucharz w dzieciństwie, czy ma rodzeństwo, kim byli jego rodzice i jaki ma wzrost.

Zobacz: Adrian Klarenbach – choroba, zwolniony, gdzie jest, kariera, życiorys, pochodzenie nazwiska, w szpitalu, wiek, młody, żona, dzieci

Karol Okrasa – kto to? Wiek, wzrost, gdzie mieszka? 

Karol Okrasa urodził się 20 maja 1978 roku w Białej Podlaskiej (województwo lubelskie). Jest zatem w wieku 42 lat. Wzrost kucharza wynosi 191 cm. Waga ok. 83 kg. Nie wiadomo, gdzie mieszka dokładnie kucharz, jednak pewne jest, że sporo czasu przebywa w swojej pięciogwiazdkowej restauracji ,,Platter’’ by Karol Okrasa, która znajduje się w Warszawie, co sugeruje, że gwiazda telewizji ma swój dom w stolicy Polski.

Karol Okrasa – żona, dzieci 

Okrasa bardzo kocha swoją żonę, z którą ma córkę Lenę. Para nie ma więcej dzieci. Rodzina jest bardzo ważnym elementem życia kucharza, co powtarza na każdym kroku. Z tego względu wybrał on między innymi edukację w technikum, by mieć fach w ręku, ponieważ chciał jak najszybciej odciążyć finansowo rodziców w wydatkach, jakie ci ponosili na swoje dzieci. W jednym z wywiadów Okrasa wspominał, że ani w głowie były mu bardziej dochodowe zawody typu prawnik, czy lekarz. W grę od początku wchodziła szkoła gastronomiczna lub technikum samochodowe. Pierwszą opcję wybrał za namową mamy, która, zgodnie z tym, co twierdzi Okrasa, jest pragmatyczną osobą.

Źródło: Instagram karol.okrasa

Karol Okrasa i Monika Okrasa 

Karol Okrasa i Monika Okrasa poznali się jeszcze w latach 90. XX wieku. Wiadomo, że przyszłe małżeństwo natknęło się na siebie po raz pierwszy w trakcie egzaminu do warszawskiego technikum gastronomicznego, znajdującego się przy ulicy Poznańskiej. Podobno młody Karol niemalże od samego początku podrywał swoją przyszłą żonę, która początkowo miała być niewzruszona postawą swojego absztyfikanta. 

Przyszła gwiazda telewizji musiała być bardzo wytrwała w swoim dozgonnym uczuciu, gdyż dopiero w klasie maturalnej (a przypomnijmy, że w latach 90. XX wieku technika były pięcioletnie) Karol Okrasa i Monika Okrasa zostali parą. W 2005 roku po kilku latach związku zdecydowali powiedzieć sobie sakramentalne ,,tak’’.

Karol Okrasa i Lena Okrasa 

Córka Karola Okrasy, Lena Okrasa, jest dziś w wieku 14 lat. Kucharz nie ma więcej dzieci. Wiadomo, że Karol Okrasa i Monika Okrasa bardzo wyczekiwali przyjścia na świat swojej córki. Gdy rodzina zdążyła się już powiększyć, gwiazda telewizji ochoczo zabierała się za ojcowskie obowiązki. Żona kucharza wspominała w jednym z wywiadów, że mąż wyręczał ją w wielu sytuacjach przy córce – karmił, przewijał, wychodził na spacery. Rodzice bardzo chronią życie prywatne swojej rodziny, stąd w internecie bardzo trudno jest znaleźć jakąkolwiek wspólną fotografię, na której jest Karol Okrasa i Lena Okrasa.

Zobacz: Izak — wiek, Paulinka, wzrost, bije córkę, ile zarabia, rekord widzów, żona, zdradził?

Karol Okrasa – rodzina, rodzeństwo 

W jednym z wywiadów kucharz wspominał, gdzie mieszkała jego rodzina. Tym miejscem był PGR, którym Okrasa spędził swoje całe dzieciństwo. Najpierw we wsi Połoski, niedaleko Kodnia, później pod Warszawą, w okolicach Grójca. Wiadomo, że ma on rodzeństwo (dwie młodsze siostry). Pewne jest także to, że w okresie, gdy Karol kończył szkołę, zmarł jego ojciec. Po latach syn wypowiadał się o swoim rodzicu w samych superlatywach, mówiąc, że tata był osobą, która nauczyła go, jak być mężczyzną i ojcem.

Na swojej stronie internetowej w zakładce ,,od kuchni’’ kucharz napisał, że powinien spędzać więcej czasu ze swoją rodziną. Z pewnością liczne zobowiązania telewizyjne, jak i posiadanie własnej restauracji uniemożliwiają Okrasie kontakt z rodziną, jednak wiemy, że każdą wolną chwilę stara się on spędzać u boku żony, córki i  rodzeństwa.

Kucharz często bardzo ciepło wypowiada się o swoim dzieciństwie. Wspomina smaki, jakie gościły na stole za sprawą jego rodziców i babci, a także to, jaki wpływ na to, jakim jest mężczyzną wywarł jego dziadek i ojciec. Z różnych wypowiedzi, na które można natknąć się w internecie, można wywnioskować, że kucharz jest bardzo rodzinną i zarazem skromną osobą, która unika blasku fleszy.

Źródło: Instagram karol.okrasa

Tekst opowiadał o prywatnym życiu Karola Okrasy. Miłości Karola Okrasy i Moniki Okrasy (jego żony), relacji, jaką Karol Okrasa i Lena Okrasa (jego córka) żywią do siebie, gdzie mieszkał w dzieciństwie wraz z rodzeństwem młody kucharz, kim byli jego rodzice i jaki kucharz ma wzrost.

Zobacz: Dominika Wysocka – ojciec, wzrost, wiek, mama, partner, usta, metamorfoza, rodzice, wymiary, chłopak, kiedyś

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane