Wersow bez makijażu — takich zdjęć nie widzieliście

Wszyscy czasami przejmujemy się własnym wyglądem — albo ubiorem, albo fryzurą. Coś na nas nie leży, coś nam nie pasuje, mamy długi nos, mamy za małe uszy, mamy zbyt wąskie oczy albo zbyt krótkie włosy. Zawsze nam coś nie pasuje.

Za to każdy z nas lubi czuć się pięknie i wyglądać pięknie. Makijaże, powiększane usta, medycyna estetyczna, ekstrawagancki ubiór, przedłużane włosy i tak dalej… Każdy chciałby wyglądać pięknie i nieskazitelnie każdego dnia. Przede wszystkim każdy chyba chciałby czuć się dobrze w swoim własnym ciele.

Jest wiele influencerek, które wręcz promują zdrowy i naturalny wygląd skóry. Są też takie influencerki, które lubią mocny makijaż i niechętnie lubią się bez niego pokazywać. Są też takie, które uwielbiają mocny makijaż i uwielbiają też, gdy nie muszą się malować. Takim przykładem, można śmiało powiedzieć, że jest Weronika Sowa. W tym artykule dowiesz się, kim jest oraz jak wygląda Wersow bez makijażu, bo takich zdjęć nie widzieliście na pewno.

Wersow na jednym ze swoich filmów.

Wersow bez makijażu

Wersow bez makijażu na twarzy w niejednej ze swoich relacji na instagramie opowiada, że najlepiej czuje się w swojej własnej skórze — czyli bez makijażu i filtrów. Pewnie zastanawiasz się, kim jest Wersow? Więc zanim przejdziemy do jej wyglądu, dowiesz się, kim ona jest. Wersow — czyli Weronika Sowa, znana influencerka, youtuberka i dziewczyna Karola Wiśniewskiego, czyli Friza z Ekipy. Swoją karierę zaczęła od platformy YouTube w 2013 roku, jednak prawdziwy rozgłos udało jej się uzyskać, gdy dołączyła do projektu Ekipa, stworzonego przez znanego youtubera Friza — czyli jej chłopaka. 

Zanim jednak zaczęła swoją karierę na YouTube i Instagramie, prowadziła własnego bloga w tematyce modowej, na którym również stawała się bardziej popularna i odnosiła coraz większe sukcesy. Sama Wersow nie planowała kariery w świecie social mediów. Na założenie konta i tworzenie własnego contentu w social mediach, zdecydowała się za namową swoich fanów i oczywiście swojego chłopaka Friza, co skutkowało później ogromnymi sukcesami i szybkim rozwojem jej kariery. 

Obecnie prowadzi swój świetnie prosperujący biznes i stworzyła także swoją własną linię kosmetyków. Od tamtej pory osiąga same sukcesy na swojej drodze, można powiedzieć, że Weronika Sowa stała się marką samą w sobie. Chyba każdy marzy o takim sukcesie, jaki osiągnęła Wersow. Jak to mówią chcieć to móc, bo w dzisiejszych czasach nic nie jest niemożliwe. 

Weronika Sowa znana jest też z tego, że lubi mocny makijaż, powiększone usta i doczepiane włosy. W 2021 roku Wersow przeszła operację plastyczną biustu, powiększając go. Weronika Sowa ma także inne zabiegi plastyczne na swoim koncie, takie jak na przykład powiększenie ust. Od samego początku jej kariery, przeszła ogromną metamorfozę. Trudno zobaczyć w niej dziewczynę sprzed kilku lat, zanim została gwiazdą internetu. Wersow zmieniła swój kolor włosów, poprawiła sobie usta zabiegami plastycznymi i zaczęła nosić mocny makijaż. Obecnie coraz częściej możemy zobaczyć Wersow bez makijażu na jej profilach społecznościowych.

Mimo wszystko zawsze, gdy nagrywa filmy jako naturalna Wersow — bez makijażu, to za każdym razem podkreśla to, jakie to jest dla niej wygodne, aby móc chodzić bez makijażu. Sama Wersow przyznała, że raz poszła spać w pełnym makijażu, ale na drugi dzień, aby dać odpocząć trochę swojej skórze, zrobiła sobie tak zwany detox, aby dać swojej skórze na twarzy odpocząć i pooddychać. Podczas nagrywania filmików Wersow bez makijażu twierdziła, że taki detox jest dla niej bardzo ważny, ponieważ czuje, że jej twarz po prostu odpoczywa.
Twarz Wersow bez makijażu wygląda trochę inaczej niż wtedy gdy jest pokryta makijażem, – wiadomo, jak u każdego — ale szczerze mówiąc, nadal wygląda to lepiej niż u niejednej 20 latki, czego my również jej zazdrościmy. Oprócz mocnego makijażu, jak wcześniej wspominaliśmy, Wersow ma również inne zabiegi upiększające na swoim koncie. Ostatnio przyznała, że nie będzie już używać filtrów upiększających przy nagrywaniu filmów i dodawaniu zdjęć na swoim Instagramie. Kiedyś startowała w konkursie piękności Miss Mielca w 2015 roku. Można powiedzieć, że od tamtego czasu zmieniło się w jej wyglądzie już dość sporo, od włosów do biustu. Jak bardzo się od tego czasu zmieniła? Jak wygląda teraz Wersow bez makijażu? Jesteśmy przekonani, że takich zdjęć jeszcze nie widzieliście!

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane