Klaudia Kołodziejczyk ,,Sheeya’’ – wzrost, wiek, waga, kim jest dziewczyna Gimpera?

Ludzie w internecie zadają sobie pytanie kto to jest Klaudia ,,Sheeya’’ Kołodziejczyk i ile ma lat? Na Wykopie nie ma na jej temat zbyt wielu informacji, dlatego warto zapoznać się z tekstem. Otóż dała się ona poznać, jako polska influencerka i youtuberka, która urodziła się 15 lipca 2001 r. Jej wiek wynosi zatem 21 lat. Od pewnego czasu Kołodziejczyk prężnie działa w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma 219 tysięcy obserwujących, a na TikToku ponad dwukrotnie więcej, czyli 512 tysięcy.

Klaudia Kołodziejczyk ,,Sheeya’’ – kto to?

Z racji tego, że na Wykopie nie ma żadnych interesujących treści o ,,Sheeyi’’, to chcąc dowiedzieć się czegoś na jej temat warto zapoznać się filmikami, które zamieszcza ona sama. Na jednym ze swoich nagrań na Youtubie, Kołodziejczyk wspominała, że w przeciągu 20 lat swojego życia pracowała w dziewięciu różnych zawodach, z czego w trzech pracowała jedynie przez kilka dni. Jej pierwszym zajęciem była praca u jej ojca, który w 2017 r. otworzył budkę z lodami. ,,Sheeya’’ wspominała, że to właśnie w tamtym okresie zauważyła u siebie wzrost zainteresowania sportem, gdyż do lodziarni dojeżdżała rowerem, a także zaczęła chodzić na siłownię. 

Jesienią 2018 r., w wieku 17 lat, youtuberka wyprowadziła się z domu rodzinnego. Głównym powodem tej decyzji były kwestie związane z logistyką. Z racji tego, że dojazdy do technikum trwały długi czas, dziewczyna, uzyskawszy wcześniej zgodę swoich rodziców, przeniosła się do Łodzi i osiadła w mieszkaniu swojego dziadka. W tamtym okresie ,,Sheeya’’ pracowała przez pół roku w weekendy, w pizzerii, by mieć pieniądze na wyżywienie i opłatę rachunków. Jednak, po zakończeniu roku szkolnego postanowiła wrócić do swojego domu.

W międzyczasie Kołodziejczyk podjęła decyzję, że rezygnuje z uczęszczania do technikum, gdyż nie satysfakcjonował ją tamtejszy poziom nauczania. Dziewczyna miała wtedy w planach studia, po których mogłaby zawodowo zajmować się grafiką przy projektowaniu gier. Problemem był jednak fakt, że wymarzony kierunek był płatny. Dlatego z początkiem września przyszła influecnerka zabrała swojego dokumenty ze szkoły i przeniosła się do zaocznego liceum, dzięki czemu w weekendy mogła się uczyć, a w dni powszednie zarabiać na swoją edukację.

W grudniu 2019 r., w wieku 18 lat,  Kołodziejczyk wysłała swą aplikację na stanowisko barmanki do lokalu ze striptizem. Jej curriculum vitae zostało rozpatrzone pozytywnie i po niedługim czasie została zatrudniona w nowej pracy. Przygoda ,,Sheeyi’’ za ladą nie trwała jednak długo. Na jednym z nagrań wspominała, że przepracowała w tym miejscu ok. tygodnia, ponieważ nie podobały jej się oszustwa, (których była naocznym świadkiem), jakich dopuszczają się tego typu miejsca, polegające na świadomym upijaniu klientów, by w konsekwencji wyłudzić od nich, jak największe pieniądze.

Zobacz: Qczaj – wzrost, wiek, partner, Wikipedia, orientacja, gdzie mieszka?

W 2020 r. youtuberka pracowała przez chwilę w obsłudze wagonów Wars. Nie wspomina ona dobrze tego zajęcia, gdyż wymagało ono wielu godzin ciągłej pracy (w zależności od dystansu, jaki skład miał do pokonania), a warunki socjalne w pociągu dla pracowników, nie były komfortowe (wąskie łóżka, niewielkie pomieszczenie przeznaczone jednocześnie na ubikację i prysznic). Do tego doszedł również kłopot z obsługą wózka gastronomicznego, który z racji swoich gabarytów sprawiał duży problem w użytkowaniu. Przez wzgląd na przedstawione kwestie, influencerka zwolniła się po jednym dniu pracy.

Źródło: Instagram

Po zakończeniu pracy dla Warsa Kołodziejczyk zatrudniła się na produkcji, gdzie zajmowała się składaniem kartonowych okularów, które po nałożeniu ich i sparowaniu z telefonem, miały pokazywać wirtualny spacer po Dubaju. ,,Sheeya’’ bardzo źle wspominała ten okres, gdyż praca była bardzo monotonna, a warunki, w jakich przyszło jej pracować, były niekorzystne dla zdrowia. Po dwóch miesiącach zrezygnowała. 

Zaraz po zakończeniu pracy na produkcji, Kołodziejczyk zaczęłą uczęszczać na kurs trenera personalnego, by rozwijać swoje sportowe pasje. Po niedługim czasie udało jej się znaleźć pracę w siłowni (początkowo influencerka była odpowiedzialna jedynie za obsługę recepcji). Na jednym z nagrań wspominała, że przez wzgląd na pandemię wirusa korony i związany z nią lockdown, często musiała iść na przymusowe wolne, co pozbawiało ją źródła zarobku (z racji umowy zlecenia, Kołodziejczyk nie przysługiwało żadne wynagrodzenie pochodzące z tarczy antykryzysowej). 

Na przełomie 2020 i 2021 r. Kołodziejczyk musiała dokonać wyboru: czy iść na wymarzone studia, które znajdowały się w Łodzi, czy wyjechać do Warszawy za głosem serca, a to za sprawą jej chłopaka Tomasza ,,Gimpera’’ Działowego, który mieszkał właśnie w stolicy.  

Klaudia Kołodziejczyk ,,Sheeya’’ – chłopak, czyli czy jest z Gimperem? 

W mediach społecznościowych Klaudii Kołodziejczyk można znaleźć informację, że od 23 stycznia 2021 r. jej chłopakiem jest ,,Gimper’’ (znany również z pseudonimu ,,Gimpson’’, choć akurat tego przezwiska używa rzadziej), czyli Tomasz Andrzej Działowy. Ile lat ma ,,Gimper’’? Urodził się on 17 kwietnia 1994 r. w Kołobrzegu. Jego wiek wynosi więc obecnie 28 lat. Kto to właściwie jest? Otóż partner ,,Sheeyi’’ to influencer oraz youtuber, założyciel i prowadzący kanału ,,Lekko nie będzie’’. Wcześniej dał się również poznać jako twórca piosenek.

Choć ,,Gimper’’ nie posiada zbyt imponujących gabarytów (mierzy ok. 170 cm wzrostu, a jego waga wynosi mniej niż 80 kg), to 14 maja 2022 r. w krakowskiej Tauron Arenie Działowy zadebiutował, jako uczestnik gali FAME MMA 14, na której zmierzył się z Mateuszem ,,Trombą’’ Trąbką. Kto to jest i ile ma lat? Należy on do Ekipy Friza, liczy sobie 26 wiosen. Podczas gali chłopak ,,Sheeyi’’ przegrał z nim w drugiej rundzie przez TKO, które zostało ogłoszone po ciosach pięściami w parterze, jakie otrzymał ,,Gimper’’.

Zobacz: Piotr Szeliga – wzrost, Wikipedia, wiek, rekord, kto to, kim jest, skąd pochodzi

Klaudia Kołodziejczyk ,,Sheeya’’ – wiek, wzrost, waga

,,Sheeya’’ to młoda dziewczyna. Z racji tego, że urodziła się w 2001 r. jest ona pierwszym rocznikiem urodzonym już w XXI wieku. Trudno jednoznacznie określić, ile Kołodziejczyk ma wzrostu i jaką ma wagę – takich informacji nie można znaleźć ani na Wykopie, ani w mediach społecznościowych. Tym niemniej, na podstawie licznych fotografii można domniemać, że mierzy ona mniej więcej 165-170 cm. Z racji tego, że influencerka jest wysportowana, to jej wygląd jest adekwatny do sylwetki, dlatego jej waga nie jest z pewnością wygórowana. 

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane