Ludmiła Putin nie żyje?

Ludmiła Putin przez całe małżeństwo z Putinem, czyli przez 30 lat żyła w cieniu swego męża, jednego z najpotężniejszych ludzi na świecie. Była całkowicie podporządkowana swojemu mężowi i wykonywała wszystkie jego polecenia do 2013 r., kiedy nastąpił rozwód przywódcy Rosji i Ludmiły Putin. Rosja usunęła ją ze swojej historii, ale co naprawdę dzieje się z pierwszą żoną Władimira Putina? Czy Ludmiła Putin nie żyje?

Zobacz: Biskup Kasyna nie żyje – czy to prawda?

Ludmiła Putin nie żyje – plotki czy fakty?

Po odejściu Ludmiły od męża media rosyjskiej zachowują się tak, jakby Ludmiła Putin nie żyła, a nawet jakby nigdy jej nie było. Co jakiś czas pojawiają się nawet plotki o jej śmierci, a jak jest naprawdę? Czy Ludmiła Putin nie żyje, czy to tylko fake newsy.

Ludmiła Putin nie żyje?

Ludmiła Putin przez całe małżeństwo była podporządkowana swojemu mężowi i żyła całkowicie w jego cieniu. Pozycja Władimira Putina w polityce od dawna była mocna i ugruntowana, a jego wizerunek musiał być niezachwiany, pewny i solidny, dlatego, gdy w 2012 r. jego żona Ludmiła zażądała rozwodu, została całkowicie odcięta od medialnego życia. Na skutek jej nagłej nieobecności i braku zdecydowanych oraz jasnych wyjaśnień zaczęto plotkować, że Ludmiła Putin nie żyje. Na szczęście okazało się to jedynie podejrzeniami, które niepotrzebnie zostały rozdmuchane, a Ludmiła żyje i ma się bardzo dobrze. W 2013 r. Ludmiła i Władimir publicznie ogłosili rozwój, podając, że była to wspólna decyzja małżonków. W 2014 r. para oficjalnie przestała być małżeństwem. Od tego czasu plotki, jakoby Ludmiła Putin nie żyła, pojawiają się zdecydowanie rzadziej, ale wciąż próżno szukać o niej jakichś informacji w rosyjskich mediach.

Ludmiła i Władimir Putin

Źródło: ksiazki.wp.pl/ludmila-i-wladimir-putinowie-malzenstwo-ktore-on-kontrolowal-a-ona-zakonczyla

Niewiele wiadomo o małżeństwie Putinów, co wynika ze skrytości prezydenta Rosji i nakazu milczenia wobec żony. Jednak po rozwodzie na jaw zaczęły wychodzić kolejne fakty, a była żona Władimira i jego poplecznicy co jakiś czas ujawniają kolejne sensacyjne informacje. Z tych wiadomości jasno wynika, że małżeństwo dla Ludmiły nie było zbyt szczęśliwe, a sama zainteresowana przyznała, że chciała odejść od męża już 2 dni po ślubie! Okazało się również, że przed ślubem apodyktyczny narzeczony poddawał wybrankę przeróżnym testom i sprawdzianom np. na wierność. W trakcie małżeństwa Władimir narzucał Ludmile swoje zdanie i próbował ją sobie całkowicie podporządkować. Chociaż nie doszło nigdy do przemocy fizycznej, to z pewnością można powiedzieć, że było to małżeństwo toksyczne. Najlepszym dowodem na to, że w związku Putinów nie działo się dobrze, jest fakt, że nieliczne informacje, które przeciekały do wiadomości publicznej, były szybko cenzurowane i tuszowane.

Zobacz: Jerzy Stuhr nie żyje – czy to prawda?

Ludmiła Putin, jak żyje dzisiaj?

Ludmiła Putin nie żyje już z przywódcą Rosji, ale jej życie przypomina żywot księżniczki. Według niektórych źródeł były mąż zapewnił swej żonie pokaźny spadek, który miał zapewnić jej i ich dzieciom luksusowe życie. Aktualnie Ludmiła Putin jest związana z młodszym od siebie Arturem Oczeretnym, z którym wzięła ślub w 2016 r. Oczeretny był mało znanym organizatorem imprez, który pracował dla putinowskiej partii władzy, a krótko przed rozpoczęciem związku z Ludmiłą zakupił luksusowe nieruchomości m.in. w Hiszpanii. Dziś para ma wiele nieruchomości w kluczowych miastach Europy, czerpiąc z nich ogromne zyski. Małżeństwo Oczeretnych opływa w bogactwa mimo nałożonego na Ludmiłę, jej dorosłe dzieci i nowego męża embarga. Mimo to w ostatnim czasie para próbuje sprzedać nieruchomości w Hiszpanii o wartości ponad 2 milionów, co jest wynikiem obaw przed nakładanymi kolejnymi sankcjami przez Wielką Brytanię i Unię Europejską.

Ostatnio dodane
Powiązane