Kuba Wojewódzki majątek – ile zarabia i na czym?

Były dziennikarz muzyczny, showman, osobowość telewizyjna, skandalista, aktor teatralny – to tylko jedne z wielu określeń, które zapewne przychodzi większości osób na myśl, gdy usłyszą hasło: „Kuba Wojewódzki”. Majątek zgromadzony przez niego wzbudza zaś jednakowe zainteresowanie zarówno wśród fanów, jak i przeciwników 59-latka. Jeśli także chciałbyś dowiedzieć się, na czym i ile zarabia Wojewódzki, musisz wiedzieć, że trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Nie oznacza to jednak, że Polacy ustają w poszukiwaniu tej najbardziej zbliżonej do stanu faktycznego. Wręcz przeciwnie – niektórzy wciąż starają się odkryć tajemnicę w postaci tego, ile zarabia Kuba Wojewódzki.

Zobacz: Jerzy Urban majątek – na czym zarabiał?

Skąd Kuba Wojewódzki ma pieniądze?

Jaki majątek posiada Kuba Wojewódzki? Na pewno duży. Urodzony w Koszalinie „król TVN-u” lubi chwalić się swoimi pieniędzmi, choć nie ma obowiązku podawać konkretnych kwot. Z tego powodu trudno więc oszacować jego majątek co do złotówki. Niemniej można przypuszczać, że wynosi on co najmniej kilkadziesiąt milionów złotych. Dlaczego? Wynika to choćby z wielu źródeł – byłych oraz obecnych – zarobków Kuby Wojewódzkiego. Majątek przez niego zgromadzony to wynik m.in. zasiadania przez niego w jury popularnych programów muzycznych (m.in. Idola), prowadzenia programów typu talk show (Kuba Wojewódzki Show), podejmowania kolejnych współprac reklamowych (m.in. z siecią komórkową Play oraz producentem oranżady Hellena) czy kolejnych inwestycji: w restauracje, nieruchomości czy samochody.

Ile Kuba Wojewódzki zarabia na Instagramie?

Na wielkość majątku Kuby Wojewódzkiego duży wpływ ma również jego duża aktywność w social mediach. Na Instagramie jego profil śledzi 1,5 mln osób, co przekłada się na kolejne współprace reklamowe showmana. Biorąc pod uwagę, że od lat jest on jedną z najbardziej popularnych osób w telewizji i Internecie, za samo umieszczenie choćby jednego posta na swoim koncie na Instagramie może otrzymywać od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych. Na to, ile zarabia Wojewódzki wpływa więc w głównej mierze jego niesłabnąca popularność i umiejętność jednej z ikon telewizji TVN do wykorzystywania jej w celu uzyskania kolejnych źródeł dochodów.

Źródło: instagram.com/kuba_wojewodzki_official/

Ile Wojewódzki dostał za reklamę Helleny

Chcąc spróbować oszacować, ile zarabia Wojewódzki, należałoby wziąć pod uwagę m.in. jedną z jego największych współprac reklamowych – z producentem napojów gazowanych Hellena. W jej przypadku również trudno podać konkretną kwotę, ponieważ żadna ze strona nie ujawniła jej, ale jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że wspomniana oranżada była spożywana przez pewien czas zarówno przez dziennikarza, jak i gości jego show w TVN-ie, który od lat jest jednym z chętniej oglądanych programów stacji, na reklamie Helleny zarobił on zapewne przynajmniej milion złotych. To jednak wciąż nie wszystko, jeśli chodzi o to, jaki majątek posiada Kuba Wojewódzki.

Zobacz: Łukasz Mejza majątek – ile zarabia wiceminister?

Ile aut ma wojewódzki?

Pisząc o tym, jaki majątek posiada Kuba Wojewódzki, należy wspomnieć, że regularnie kupuje on luksusowe auta, którymi lubi chwalić się choćby na wspomnianym Instagramie. Nie wiadomo, jak wiele obecnie aut posiada jeden z członków jury kultowego Idola, ponieważ dość często modyfikuje swoją flotę pojazdów. Można być jednak pewnym, że są one warte przynajmniej kilka milionów złotych. Poszczególne modele Ferrari, Bentelya i Lamborghini to bowiem tylko jedne z wielu samochodów, za kierownicą których podróżował Kuba Wojewódzki. Jaki majątek posiada więc on obecnie? Bez wątpienia na tyle duży, by mógł pozwolić sobie na kolekcjonowanie kolejnych aut bez konieczności sprzedawania dotychczasowych, co w przypadku gwiazd telewizji, muzyki czy filmu nie jest wcale standardem.

Ile aut ma wojewódzki?

Jak już wspomnieliśmy, nie wiadomo do końca, jak wiele obecnie aut posiada Kuba Wojewódzki. Ile zarabia – też nie można określić zbyt precyzyjnie. Tym bardziej że swego czasu bardzo popularny w naszym kraju dziennikarz muzyczny lubi chwalić się w mediach swoim majątkiem i często celowo jeszcze bardziej zawyża jego wielkość. Kiedy jest pytany o liczbę posiadanych przez siebie w danym momencie aut, najpewniej odpowiada w taki sposób, by wyszło na to, że znacznie więcej niż w rzeczywistości. Mężczyzna wie bowiem doskonale, że dzięki takim wypowiedziom wzbudza zazdrość wśród swoich przeciwników, a jednocześnie dostarcza powodów do pisania na jego temat kolejnym gazetom i portalom internetowym. To z kolei pozytywnie wpływa na jego popularność i sprawia, że bez względu na to, ile zarabia Kuba Wojewódzki w rzeczywistości, regularnie zwiększa stan swojego konta poprzez umiejętne wykorzystywanie przez niego w tym celu swojej sławy.

Źródło: instagram.com/kuba_wojewodzki_official/

Ile zarabiają goście Kuby Wojewódzkiego?

Na pewno wiesz, że przez wiele lat – najpierw w Polsacie, a już od dawna w TVN-ie – można oglądać talk show Kuby Wojewódzkiego. Ile zarabiają goście przez niego zapraszani do rozmowy przed kamerami? Ta kwestia – podobnie jak zarobki prowadzącego – interesuje nie tylko wiernych fanów programu. Nie wiadomo, ile wynoszą konkretne kwoty, lecz można przypuszczać, że ich wielkość uzależniona jest przede wszystkim od poziomu popularności zasiadających na słynnej już kanapie Kuby Wojewódzkiego. Ile zarabiają goście pokroju Janusza Gajosa, Piotra Fronczewskiego, Dody czy Roberta Lewandowskiego? Zapewne więcej niż osoby dopiero od niedawna obecne w szeroko pojętym show biznesie, którym publiczna rozmowa z dziennikarzem może pomóc jeszcze bardziej w zaistnieniu świadomości Polaków. Warto przy tym pamiętać, że na temat tego, ile zarabiają goście Kuby Wojewódzkiego oni sami nie mogą udzielić konkretnych odpowiedzi zapewne ze względu na warunki umowy, którą podpisują przed udziałem w programie.  

Zobacz: Roman Kluska majątek i odszkodowanie

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane