Kinga Kujawska – wiek, mąż, siostra, związek, stopy, chłopak, Wikipedia, narzeczony

Jaki związek ma blond piękność z popularnym programem rozrywkowym? Oba możemy obejrzeć na TVP. O kim mowa? Kinga Kujawska  dała się poznać szerszej publiczności w 2020 roku w 11. edycji programu „The Voice of Poland”, gdzie wystąpiła w roli prezenterki. Jednak jest ona o wiele bardziej znana ze swoich Internetowych podbojów jako gamerka, a także ambasadorka ELS – międzynarodowej ligi gier komputerowych. Piękna blondynka, która oczarowała fanów, po występie w telewizji zaliczyła spory wzrost popularności i zyskała wielu nowych obserwujących na Instagramie. 

Choć już wyjaśniłam, o kim dzisiaj będziemy rozprawiać, zapewne interesują Cię różne rzeczy związane z jej osobą. Dzisiaj wspólnie sprawdzimy, ile ma lat Kinga, co ciekawego na jej temat mówi Wikipedia, a także, czy ktoś podbił serce Kingi. Chłopak? Narzeczony? A może już mąż? Przekonajmy się, jak wygląda życie prywatne ambasadorki ELS, jej relacja z siostrą i co z tym wszystkim mają wspólnego stopy. 

Zobacz: Piotr Szeliga – wzrost, Wikipedia, wiek, rekord, kto to, kim jest, skąd pochodzi

Kinga Kujawska – wiek, wzrost, informacje Wikipedia

Co prawda Wikipedia niestety nie wyposaży nas w żadne informacje, ale korzystając ze swoich tajnych źródeł, odkryłam, ile ma lat Kinga. Ambasadorka ELS wygląda młodo i zachwyca swoją urodą, dlatego z pewnością zaskoczy Cię jej wiek. Kobieta urodziła się 17 marca 1985 roku. Warto to zapamiętać, ponieważ media często mylnie podają datę o rok wcześniejszą, dodatkowo postarzając influencerkę. Z prostej matematyki możemy obliczyć, ile ma lat i obecnie jest to 37.

Jeśli chodzi o jej wzrost, to na tę informację również nie możemy polegać na Wikipedii, ale spokojnie. Mam swoje dojścia. Co ciekawe, możemy sobie nawet porównać, jak na przestrzeni rosła nasza Kinga. Warto w tym miejscu wspomnieć, że jest ona modelką i od tego zaczynała swoją karierę. W 2010 jej wzrost osiągał zaledwie 164 cm, co na modelkę, było naprawdę niskim wynikiem. Dzisiaj jednak wynik ten się zmienił i obecnie Kinga mierzy 175 cm wzrostu.

Czego jeszcze nie powie nam Wikipedia? Kinga ma bliźniaczkę, którą pieszczotliwie nazywa swoim klonem. Czasem siostra dołącza do sławnej influencerki, by wspólnie grać w gry, ale nieszczególnie lubi się pokazywać przed kamerą. Związek Kingi Kujawskiej z marką X-KOM i ESL trwa już od wielu lat i można stwierdzić, że jest dla kobiety sporym sukcesem. Jednak jej działalność na Twitchu daje jeszcze większe i słodsze owoce w postaci masy wiernych fanów, którzy z chęcią przelewają odpowiednie sumy na jej konto. Nie wiemy, jak dużym majątkiem może pochwalić się streamerka, ale można się spodziewać, że jest on całkiem pokaźny.

Wiedząc już, ile ma lat, a także kilka innych ciekawych faktów o Kindze Kujawskiej, sprawdźmy sytuację związkową w jej życiu. Czy ma ona chłopaka? A może narzeczonego lub nawet męża? Zobaczmy, co uda się znaleźć na ten temat.

Źródło: Instagram

Kinga Kujawska – mąż, chłopak czy narzeczony? Czy kogoś ma?

Wiele osób wiedząc, ile ma lat Kinga, zastanawia się, czy kobieta ma kogoś na oku lub u boku. Niestety nie ma o tym żadnej informacji. Kobieta na zdjęciach występuje sama lub w towarzystwie sprzętu gamingowego. Żaden chłopak, a tym bardziej narzeczony nie pojawia się z nią na żadnym zdjęciu na jej profilu. 

Mimo to ludzie i tak uważają, że mąż Kingi zwyczajnie nie chce się pokazywać i stoi po drugiej stronie kamery i to on zajmuje się techniczną stroną wszystkich profili Kingi. Nie jest to jednak w żaden sposób potwierdzona informacja, a jedynym „dowodem” na to, że jest jakiś  mąż lub narzeczony, jest tylko i wyłącznie wiek Kingi. 

W rzeczywistości równie piękna i sławna kobieta nie musi mieć nawet chłopaka. Oczywiście nie wykluczam, że ktoś taki faktycznie może ukrywać się za kamerą i zwyczajnie pozostawać w cieniu. Prywatność Kingi należy do niej i nie dzieli się nią chętnie, więc prawdopodobnie niedane nam będzie odkryć tej części jej świata. 

Zobacz: Dalton Gomez – wiek, wzrost, Wikipedia, rodzeństwo, mąż, rodzina, kto to?

Kinga Kujawska – siostra

Wspomniałam już wcześniej w ramach ciekawostki, że Kinga Kujawska ma swojego swoistego sobowtóra, jak często nazywana jest jej siostra przez obserwujących. Jednak fakt, że siostra Kingi jest jej niemal identyczną kopią, wcale nie przeszkadza wiernym fanom, by obie z łatwością rozróżnić. Wielu fanów uważa, że jest to niczym dar od losu, podwójne szczęście patrzeć na obie piękności, kiedy zdarza się ku temu okazja. W ramach ciekawostki dodam, że siostra bliźniaczka Kingi jest tancerką.

Kinga Kujawska – stopy

Pewnie zastanawiasz się, jaki związek mają stopy z Kingą Kujawską i w jakim kontekście jest to istotne. Jest to element, o którym niewiele osób chce mówić otwarcie, ale uważam, że warto poruszyć ten temat. Fetysz na stopy pojawia się bardzo często w ostatnim czasie. Wiedząc o tym, wiele streamerek na Twitchu, ale też influencerek na Instagramie, wykorzystuje to jako niewinny sposób na przyciągnięcie do siebie uwagi. Kingdze również zdarza się pokazywać swoje stopy, przez co niektórzy sądzą, że w ten sposób przyciąga uwagę. Nie jest to jednak potwierdzone, ponieważ Kinga często chwali się swoimi wspaniałymi kształtami, nie tylko w kontekście stóp.

Kinga Kujawska to influencerka, o której zrobiło się głośno dwa lata temu, ale mimo to jej popularność utrzymuje się dzięki wiernym fanom i stałej współpracy z ESL i X-KOM. Jako prezenterka obu tych marek wykorzystuje swoje profile na mediach społecznościowych, by je promować. W wolnych chwilach Kinga streamuje na Twitchu, gdzie gra w różne gry. Wiesz już o niej kilka ciekawostek i faktów, których nie powie Ci Wikipedia.

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane