Dalton Gomez – wiek, wzrost, Wikipedia, rodzeństwo, mąż, rodzina, kto to?

Gdy my wszyscy chillowaliśmy z Netflixem w towarzystwie kubka gorącej herbaty i paczki chipsów, Ariana Grande w najlepsze rozwijała swoje życie uczuciowe. Gwiazda lockdown spędziła ze swoim partnerem, a ich związek w tym czasie rozkwitł w ekspresowym tempie. Kto to Dalton Gomez? Kim jest mąż piosenkarki? Jaki jest jego wiek? Ile ma wzrostu? Czy Selena Gomez to jego siostra i czy ma jakieś inne rodzeństwo? Poniżej zebraliśmy wszystko to, czego nie powie Wikipedia.

Dalton Gomez – kto to?

Jeśli jakimś cudem ominęła Cię ta informacja, Ariana Grande wzięła ślub, a jej mąż to właśnie Dalton Gomez. Niestety Wikipedia nie zdradzi kto to, ponieważ w odróżnieniu od wcześniejszych partnerów gwiazdy, nie jest on popularny. Na Twoje szczęście jesteśmy my i zdradzimy Ci, kim jest Dalton Gomez.

Mężczyzna pochodzi z południowej Kaliforni i z zawodu jest agentem nieruchomości. Pracuje dla firmy zajmującej się obrotem luksusowych posiadłości, zwanej Aaron Kirman Group. Według Los Angeles Times to właśnie on sprzedał dom piosenkarce. Krążą plotki, że to za pośrednictwem tego wydarzenia Gomez i Grande się poznali. Jest to możliwe, aczkolwiek prawdopodobne jest też, że poznali się już wcześniej za sprawą wspólnych znajomych. Dalton był widziany raz z Miley Cyrus, a jak wiemy Ariana i Miley mają przyjazne stosunki. Podobno był też uczestnikiem imprezy, organizowanej przez menadżera Ari w marcu 2020. Jej fani twierdzą, że dostrzegli go na nagraniu, gdy ta śpiewała w karaoke.

Zobacz: Ethan Torchio – dziewczyna, wzrost, wiek, pochodzenie, narodowość, orientacja

Dalton Gomez – wiek, wzrost, waga

Jego wiek nie powinien być zaskoczeniem. Mężczyzna wygląda młodo i taki też jest. Urodził się 7 sierpnia 1995 roku, czyli ma 27 lat. Dalton to zodiakalny lew. Przypomnijmy, że wiek Ariany to 29 lat. Co oznacza, że gwiazda jest starsza od swojego męża o 3 lata.

Dalton Gomez nie należy do najwyższych, jego wzrost wynosi około 170 cm. Jest jednak zdecydowanie wyższy od swojej partnerki. Gdy stoją obok siebie, widać między nimi wyraźną różnicę. Wzrost Ariany to zaledwie 155 cm.

Waga mężczyzny nie jest do końca znana. Różne źródła podają odmienne wartości. Jedni twierdzą, że waga Daltona wskazuje okolice 65 kg inni, że jest jej bliżej do 75 kg. Pewne jest, że mężczyzna jest szczupły i wygląda dobrze.

Dalton Gomez – rodzeństwo, siostra

Mogłoby się wydawać, że znana piosenkarka Selena Gomez to siostra Daltona. Rozumiemy, skąd wynikają takie podejrzenia. Nazwisko Gomez jest bardzo popularne w tamtej części świata. Ich zbieżność jest też jedyną rzeczą, która łączy tę dwójkę. Selena Gomez i Dalton Gomez nie są rodzeństwem oraz nie są w żaden inny sposób ze sobą spokrewnieni.

To nie znaczy, że Dalton jest jedynakiem. Mężczyzna ma rodzeństwo. Jego siostra jest młodsza i ma na imię Tori. Niestety nie mamy informacji na temat tego, kim jest. Brat natomiast jest starszy, nazywa się Dakota i jest tatuażystą. Tatuaże, które posiada Dalton, wyszły właśnie spod jego maszynki. Można je, wraz z innymi pracami, zobaczyć na Instagramie na profilu @dakota__gomez.

Poza tym rodzina mężczyzny jest raczej owiana tajemnicą. Nic dziwnego, on sam nie jest osobą publiczną, a jego profil na Instagramie jest prywatny. Dostęp do upublicznianych przez niego treści mają nieliczni. Związek Ariany i Daltona może i nie jest ukrywany, ale nie jest też medialny.

Dalton Gomez – żona, ślub

Miłość rośnie wokół nas… Piękna jest to rzecz, gdy dwoje ludzi odnajduje się w tym zwariowanym świecie i coś między nimi iskrzy. Czas pandemii i lockdownu zdecydowanie właśnie taki był. Ariana wzięła do siebie nakaz bycia zamkniętym i okres ten spędzała w gronie najbliższych. Wśród nich znalazł się też Dalton Gomez. Para wręcz oszalała na swoim punkcie. Doszło to do tego stopnia, że w grudniu 2020 zaręczyli się, a pół roku później zaczęli mówić o sobie per mąż i żona.

Ich związek oczom publiczności ukazał się w 2020 roku, gdy na końcu klipu do piosenki “Stuck With U” pojawiło się nagranie Ariany okazującej sobie czułość z zakapturzonym mężczyzną. Do tego momentu było dużo spekulacji na temat tego, kim jest jej chłopak.

Sam ślub odbył się 15 maja 2021 roku. Wydarzenie było się w sekretem. Miało miejsce w Montecito, w historycznej posesji obecnej żony Daltona. Było pięknie, intymnie i w atmosferze pełnej miłości. Jak doniósł kontakt portalu TMZ, wesele było małe, gości było zaledwie dwudziestu. Nie wiemy, kto dokładnie otrzymał zaproszenie, by towarzyszyć parze w ich wyjątkowym dniu. Na pewno obecna była tam rodzina z obu stron.

Życie uczuciowe Ariany było burzliwe. Przed Daltonem spotykała się z dziewięcioma innymi mężczyznami. Kilka z tych związków trwało tylko kilka miesięcy. Jedną z tak krótkich relacji była ta z Petem Davidsonem, z którym to gwiazda była zaręczona. Czy to znaczy, że ślub po roku związku to pochopna decyzja? A może skoro Ariana to teraz żona, a nie tylko dziewczyna lub narzeczona sprawi, że jej obecny związek przetrwa dłużej? Nie wiemy. Życzymy natomiast małżeństwu, żeby żyli jak najdłużej w szczęściu, miłości i wzajemnym szacunku.

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane