Joanna Przetakiewicz majątek- ile zarabia?

Joanna Przetakiewicz to jedna z najpopularniejszych i najbogatszych polskich celebrytek. Ta przebojowa bizneswomen w 2010 stworzyła rozpoznawalną markę modową La Mania. Jej własny dom mody wkrótce stał się głównym źródłem dochodu. Z czego jeszcze utrzymuje się Joanna Przetakiewicz? Majątek gwiazdy trudno oszacować, choć kobieta nie kryje się ze swoim bogactwem. Joanna Przetakiewicz jest stale obecna w social mediach i często bierze udział w wywiadach telewizyjnych oraz programach typu reality show. Chętnie opowiada o sobie i pokazuje swój styl życia: luksusowe apartamenty, limuzyna z prywatnym kierowcą, ubrania i dodatki od światowych projektantów. Wolny czas spędza na spacerach i zabawie ze swoimi wypielęgnowanymi, rasowymi psami. Co konkretnie wiemy o majątku Joanny Przetakiewicz?

Zobacz: Izak — wiek, Paulinka, wzrost, bije córkę, ile zarabia, rekord widzów, żona, zdradził?

Joanna Przetakiewicz – majątek

Joanna Przetakiewicz urodziła się w 1967 roku. Swój pierwszy biznes, a była to klinika stomatologiczna – założyła wraz z bratowa jeszcze w trakcie studiów. Z czasem stworzyły sieć klinik pod nazwą Vita-Dent. Oznacza to, że od w młodości miała żyłkę do interesów, a na swój imponujący majątek pracuje od dawna. Co więcej, w tym czasie wychowywała wraz z pierwszym mężem 3 synów. 

Ile zarabia Joanna Przetakiewicz? Możemy domyślać, że bardzo dużo. Życiowe motto Joanny Przetakiewicz brzmi „pieniądze szczęście dają”. Tak też zatytułowała swoją książkę – poradnik dla kobiet chcących osiągnąć niezależność finansową. Od czego zaczął się finansowy sukces Joanny Przetakiewicz? Majątek milionerki jest imponujący.Ta popularna projektantka już w dzieciństwie interesowała się modą. Potrafiła z pomocą mamy wyczarować oryginalne ubrania do szkoły, co w epoce PRL-u nie było sprawą łatwą. W stworzeniu i wypromowaniu pierwszych kolekcji ubrań La Mania, pomógł jej niemiecki projektant Karl Lagerfeld. Obecnie marka ta znana jest w europejskich domach mody, a ubrania i dodatki sprzedawane są nawet w butikach Paryża czy Mediolanu. Na tym nie kończą się biznesowe osiągnięcia Joanny Przetakiewicz. Majątek celebrytki to też wpływy z autorskich projektów odzieży i współpracy z domami mody. Kobieta projektuje głównie kolekcje ubrań i torebki oraz sprawnie zarządza swoją firmą. Twierdzi, że odzież powstaje z najlepszych tkanin, sprowadzanych z Zachodniej Europy, a szyciem zajmują się pracownie krawieckie w Polsce. To nie wszystko. W 2019 roku bizneswomen rozszerzyła działalność o produkcję artykułów wyposażenia i dekoracji domu, a sprzedaje je pod marką La Mania Home. Niektóre kolekcje przeznaczone są dla kobiet klasy średniej. Na przykład wełniany jesienny płaszcz z metką La Mania można kupić już za około 1300 złotych.To główne źródło utrzymania Joanny Przetakiewicz. Majątek celebrytki szacowany jest na kilkanaście milionów złotych. W jego skład wchodzi m.in. kilka apartamentów w europejskich stolicach i luksusowe auta. Kobieta traktuje je jako inwestycję, poza tym kocha pieniądze i lubi brylować wśród elit świata mediów, biznesu i polityki.

Źródło: Instagram joannaprzetakiewicz

Zobacz: Hubert Urbański – wiek, wzrost, żona, waga, ile zarabia, nie żyje?

Joanna Przetakiewicz – na czym zarabia? 

Ta polska kreatorka mody osiąga imponujące zyski ze sprzedaży swoich kolekcji ubrań, dodatków i artykułów związanych z wyposażeniem domu. Z czego jeszcze utrzymuje się Joanna Przetakiewicz? Majątek bizneswomen to też gaże z udziału w programach telewizyjnych i wpływy ze sprzedaży poradnika Pieniądze szczęście dają. Złośliwi twierdzą jednak, że w zdobyciu fortuny i statusu społecznego pomógł jej przede wszystkim kilkuletni związek z miliarderem Janem Kulczykiem. Czy tak było? To wie na pewno tylko ona sama. Trudno oszacować, ile zarabia Joanna Przetakiewicz. Wiadomo, że ta kobieta sukcesu ma wykształcenie prawnicze i uprawnienia radcowskie. Zdobytą wiedzę wykorzystuje w zarządzaniu swoim przedsiębiorstwem. Przyznać trzeba, że ma głowę do interesów i wie, że odpowiednie kontakty ułatwiają prowadzenie biznesu. 

Co jeszcze wiemy o Joannie Przetakiewicz? Majątek nie jest jedyną wartością w jej życiu. Kobieta lubi być rozpoznawana, ale też stara się to wykorzystać do szlachetnych celów. Z jej inicjatywy w 2018 roku powstał ruch społeczny Era nowych kobiet, którego celem jest propagowanie równouprawnienia mężczyzn i kobiet oraz edukacja finansowa pań. Milionerka chce pokazać innym kobietom, że mogą i powinny dążyć do finansowej niezależności. Przekonuje je, że świat stoi przed nimi otworem i każda z nich może osiągnąć sukces, nie tylko jako partnerka i mama, ale też sukces zawodowy i finansowy.

Zobacz: Janusz Palikot – majątek, na czym zarabia?

Ostatnio dodane
Powiązane