Ozonee – co to za firma? Opinie, jakość ubrań, oszuści?

Ozonee to sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą ubrań. Można tam kupić głównie odzież sportową dla kobiet i mężczyzn. Jak głoszą slogany reklamowe firmy, na Ozonee można kupić ubrania, które reprezentują najnowsze europejskie trendy. Jakie opinie o sklepie mają polscy użytkownicy? Co to za firma? Przeczytaj poniżej, co udało nam się ustalić w kwestii:

  • gdzie są sklepy Ozonee?
  • co to za firma?

Sprawdzimy, jak wygląda rozmiarówka, wymiana i zwrot towaru. Przy okazji rozprawiamy się też ze stwierdzeniem, że Ozonee to oszuści. 

Ozonee – co to za firma? Gdzie są sklepy? 

Wielu klientów zastanawia się, co to za firma i gdzie są sklepy marki Ozone, ale ta prowadzi tylko sprzedaż wysyłkową. Nie ma możliwości zrobienia zakupów stacjonarnych w tej sieci. Dziś jednak chyba nikogo nie dziwi taka forma sprzedaży. Wiele sklepów odzieżowych oferuje swoje produkty jedynie online, ale poza tym klienci mają do dyspozycji wygodne formy płatności (raty, płatność odroczona o 30 dni), często możliwa jest też wymiana zamówionych ubrań. Obowiązkowo każdy sklep internetowy dopuszcza zwrot zakupów pod warunkiem, że nie są używane. 

Sklep Ozone należy do firmy Alpha Fashion Sp. z o.o. sp.k. NIP: 9291906045 REGON: 368062332 KRS: 0000691242. Kapitał zakładowy spółki wynosi ponad 9 mln złotych. 

Ozonee – opinia na opiniuj24.com

Ozonee – zwrot, darmowa dostawa, jak wygląda wymiana?

Obecnie w Ozonee nie ma żadnej promocji, w ramach których byłaby dostępna darmowa dostawa. Bardzo często zdarza się, że w sklepie organizowana jest promocja (darmowa dostawa). Wtedy klienci, którzy zrobią większe zakupy, nie płacą za przesyłkę. 

Ponadto w sklepie dostępne są inne promocje – obejmują głównie przeceny sezonowe nawet do 70% od pierwotnej wartości towaru. 

W przypadku Ozonee, każdy zwrot można zrealizować przez paczkomaty Inpost. Wystarczy zostawić paczkę w dowolnym paczkomacie bez dokonywania opłaty. Sklep potrąci 9 zł z VAT od zwracanej za zakupy sumy. Na stronie internetowej Ozonee dostępne są szczegółowe informacje na temat tego, jak dokonywać zwrotów. Wystarczy wydrukować etykietę zwrotu i nakleić ją na paczce. Potem należy zeskanować ją w paczkomacie i wpisać kod nadania, który znajduje się na etykiecie. Warto zachować oryginalne opakowanie, w którym dostarczona została przesyłka. Można do niego spakować odsyłane rzeczy. 

Kiedy możliwy jest zwrot ubrań w Ozonee? Klienci nie muszą podawać, jaka jest przyczyna zwrotu towaru. Mogą zwrócić ubrania zawsze – gdy nie odpowiada im rozmiarówka, kolor albo jakość ubrań. Nawet jeśli zwyczajnie się rozmyślą, mają możliwość odesłania zakupionych rzeczy. Taka możliwość to jedno z praw konsumenta, w ramach którego każdy może odesłać zamówione produkty do 14 dni. 

W Ozonee nie ma możliwości wymiany ubrań. Należy najpierw zrobić zwrot, a potem zamówić właściwy towar ponownie. 

Co ważne, wygodne bezgotówkowe zwroty przez paczkomaty Inpostu możliwe są tylko dla klientów, którzy zalogowali się na stronie sklepu. Pozostali muszą odesłać przesyłkę na adres siedziby firmy. Wtedy koszt odesłania paczki na pewno będzie wyższy, dlatego warto założyć konto w sklepie przed dokonaniem zakupów. 

Ozonee – opinie o sklepie. Oszuści?

W przypadku sklepów odzieżowych, które oferują tańsze markowe ubrania zawsze pojawiają się podejrzenia, że to oszuści. Zdarza się także, że klienci podważają jakość ubrań, które oferowane są w cenach niższych niż rynkowe. Jak jest w przypadku Ozonee? 

Opinie o sklepie można przeczytać w popularnych serwisach, które zajmują się rekomendacjami sklepów. Jeśli chodzi o ubrania z Ozonee, można spotkać i pozytywne, i negatywne opinie. Każdy klient może jednak odstąpić od umowy i odesłać towar, jeśli jakość ubrań mu nie odpowiada. 

Ozonee – jakość ubrań, co mówią opinie?

W internecie pojawiają się opinie o sklepie, które mówią, że wysyłka towaru następuje bardzo szybko. Wielu kupujących miało swoje zamówienie już kolejnego dnia. Na stronie internetowej sklepu znajduje się informacja, że paczki wysyłane są do godziny 16.00. Jeśli ktoś wybierze przesyłkę kurierską, która zwykle dostarczana jest najszybciej, rzeczywiście może mieć towar u siebie już kolejnego dnia. 

Podobne opinie można przeczytać wtedy, kiedy klienci odsyłają ubrania. Zwrot gotówki dokonywany jest bardzo szybko. 

Jeśli chodzi o negatywne opinie, sporo z nich dotyczyło tego, że zamówione ubrania wyglądają inaczej niż na zdjęciach umieszczonych na stronie sklepu. Parę razy pojawił się zarzut, że ubrania prezentowane na zdjęciach znacznie różnią się od tego, co wysyłane jest klientom. 

Co istotne, klienci Ozonee potwierdzają, że na stronie internetowej umieszczona jest prawidłowa rozmiarówka. Nieczęsto więc trzeba odsyłać ubrania z powodu zaniżonego, czy zawyżonego rozmiaru. 

Czy warto robić zakupy w Ozonee? Sklep realizuje sprzedaż wysyłkową na terenie Polski i wielu krajów Europy. Oferuje głównie ubrania sportowe, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Każdy dokonujący zakupów, może zrobić zwrot bez podania przyczyny. Jeśli kupowaliście w Ozonee, zostawcie w komentarzu własne opinie. 

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane