Czy Leksiu żyje? Czy popełnił samobójstwo?

Leksiu, czyli Krzysztof Lekstan, to były członek Team X, znanej grupy Youtuberów, którzy prócz nagrywania filmów, sygnują kilka produktów fizycznych: koszulki, bluzy, kosmetyki. 

Kiedy członkowie Team X ogłosili powstanie tego projektu, Leksiu był jedyną osobą, która wcześniej nie była szeroko znana w mediach społecznościowych. Wielu widzów kanału miało go za najsympatyczniejszego uczestnika, chłopaka z sąsiedztwa, który z odcinka na odcinek zdobywał uznanie widzów. Kiedy pojawił się film Leksiu lubi młode widzki, wszyscy byli zaskoczeni.

Wszystko zaczęło się na początku 2022 roku. Wtedy to inny Youtuber, Konopskyy ujawnił, że Leksiu prowadził intymną korespondencję z czternastolatką. W sieci wybuchł skandal, bo zdaniem dziewczyny, dostawała od Leksia jego nagie zdjęcia. Okazało się, że rzeczywiście Lekstan wysyłał dziewczynie swoje nagie zdjęcia i proponował jej seks. Po czasie na jaw wyszło, że dziewczyna miała ukończone 15 lat, a Leksiu w ogóle myślał, że jest już pełnoletnia. Mimo tego, charakter rozmowy, wulgarne słownictwo, które się w niej pojawiało i tak wzbudzały oburzenie. 

Zobacz: Fagata bez makijażu – mamy zdjęcia!

Leksiu zachował się po tym wszystkim dość przytomnie. Nie wiadomo, czy członkowie grupy zasugerowali mu, by zrobił cokolwiek, aby Team X nie był kojarzony z taką sprawą, czy wszystko było jego inicjatywą. W każdym razie publicznie przeprosił wszystkich swoich fanów i osoby, które oburzyła ta sytuacja. Jednocześnie oświadczył, że opuszcza grupę, bo nie chce, by ktokolwiek łączył ją z jego zachowaniem, które zostało ujawnione. Pozostali członkowie Team X zachowali neutralność. Powiedzieli, że nie akceptują zachowania i słownictwa, którego dopuścił się Leksiu, ale chcą, by sprawę wyjaśniły organy ścigania. 

Krzysztof Lekstan opuścił grupę i przestał publikować. Wtedy też zaczęły pojawiać się informacje na temat tego, że Leksiu nie żyje, bo rzucił się pod pociąg. Czy Leksiu popełnił samobójstwo? W internecie zawrzało i rzeczywiście wielu ludzi pytało o to, czy Leksiu popełnił samobójstwo. Na Tik Toku masowo udostępniany był film, z którego wynikało, że Leksiu nie żyje. Oczywiście okazał się nieprawdziwy, ale i tak obejrzała go rekordowa liczba osób. Nie wszyscy dali się nabrać na to, że Leksiu nie żyje. 

Jak jest naprawdę w sprawie Leksiu samobójstwo? Czy Leksiu żyje? Czytajcie dalej!

Leksiu i samobójstwo, o co chodzi?

Leksiu aktualnie ma się dobrze i powrócił do nagrywek

Sprawa ujawniona przez Konopskyy’ego miała ogromny wpływ na późniejsze zachowanie Leksia. Tak naprawdę przekreśliła wszystko to, co udało mu się osiągnąć. Wizerunek sympatycznego chłopaka legł w gruzach. Niektórzy widząc, że Lekstan jest w ciężkim stanie i bardzo przeżywa to, co się stało, zaczęli zastanawiać się, czy Leksiu żyje. 

Informacje o tym, że Leksiu popełnił samobójstwo pojawiały się również w serwisie Wykop.pl Użytkownicy szeroko komentowali aferę z nagimi zdjęciami wysyłanymi młodym dziewczynom. 

Zobacz: Afera Budowlana – cały film wyciekł do sieci? O co chodzi?

Obecnie Leksiu nie jest w żaden sposób obecny w mediach. Ostatnie informacje na jego temat pojawiają się na początku 2022 roku, tuż po wybuchu afery. Od czasu do czasu, ktoś wspomina historię, która miała miejsce w styczniu, ale sprawa nie jest już tak szeroko komentowana. To wszystko jednak nie dowodzi, że popełnił Leksiu samobójstwo. Chłopak zwyczajnie wycofał się z życia publicznego i to chyba najlepsze, co mógł zrobić po tym, jak ujawniono jego prywatne rozmowy z nastoletnimi dziewczynami. 

Leksiu samobójstwo – niektórzy nadal pytają o co chodzi, bo nie są na bieżąco. Nie znają ani Leksia, ani Team X. Wszystkiemu winien jest jeden filmik, który miał być odpowiedzią na to, czy Leksiu popełnił samobójstwo. Miał przedstawiać chłopaka rzucającego się pod pociąg. Po sieci rozniósł się też tweet informujący o tym, że Leksiu nie żyje. Te informacje nie mają nic wspólnego z prawdą. 

Jeden z członków Team X przekazał, że najprawdopodobniej Leksiu wyprowadzi się za granicę. Wskazał, że być może zamieszka w Szwecji. Na dziś nie wiadomo, czy właśnie tak się nie stało. Na tę chwilę Team X nie wypowiada się w sprawie Leksia. 

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane