Przelicznik człowieka na wielbłądy – kalkulator podbija serca!

W ostatnim czasie w internecie ogromną popularność zdobył kalkulator ludzi na wielbłądy. 

Kalkulator człowieka na wielbłądy umożliwia dokładnie, to co sugeruje jego nazwa, czyli jest to dosłownie: przelicznik człowieka na wielbłądy. Co to dokładnie jest? Na czym to polega? Sprawdźmy!

Kalkulator człowieka na wielbłądy – o co chodzi?

Kalkulator człowiek
Poniżej jeszcze przedstawiam Wam link do przelicznika człowieka na wielbłądy:https://kamelrechner.eu/en

Aby zrozumieć, o co chodzi z kalkulatorem ludzi na wielbłądy oraz dlaczego przelicza się nas właśnie na te zwierzęta, musimy przybliżyć sobie kulturę Bliskiego Wschodu. 

Wielbłądy to bardzo interesujące zwierzęta. Przez wiele lat były najważniejszym środkiem transportu dla wielu nacji. Od wieków pomagają ludziom w życiu na pustyni oraz na suchych terenach. Jak to robią? Można powiedzieć, że wielbłądy to “wodni abstynenci”. Kiedy nie pracują i dostają odpowiednio wilgotną paszę, potrafią nawet do 10 miesięcy żyć bez wody. Natomiast standardowo, dzięki możliwości gromadzenia wody, wielbłądy potrafią przeżyć bez wody nawet tydzień. Nie straszne dla nich jest odwodnienie, w trakcie którego mogą stracić nawet do 30 procent swojej masy ciała – nawet to dla nich nie jest nic zabójczego! 

Szczególnie wielbłądy zapisały się w kulturze Arabii Saudyjskiej, gdzie jest on wskaźnikiem poziomu bogactwa. Jeden wielbłąd czyni już z człowieka milionera! Natomiast im więcej ktoś posiada tych zwierząt, tym staje się coraz bogatszy.

Słyszeliście może historie o kupieniu kobiety za stado wielbłądów? Pewnie tak, ale jeśli ktoś z Was nie zna, krótko ją opiszę. Otóż w społeczeństwie arabskim dla płci męskiej kobiety o urodzie europejskiej są niezwykle egzotyczne. Dziewczyny! Jeśli posiadacie jasne blond włosy, niebieskie oczy oraz jasną karnację – uważajcie na siebie w Arabii Saudyjskiej, bowiem na 100% będziecie wzbudzać ogromne zainteresowanie wśród mężczyzn. Jeżeli europejska kobieta wpadnie w oko jakiemuś Arabowi, to na pewno będzie chciał ją kupić za stado wielbłądów. 

Drogie Panie to nie jest żart! Lepiej zawczasu ostrzeżcie swoich partnerów, bo po podjęciu niezbyt mądrej decyzji, mogą zostać bez partnerki, ale również bez stada wielbłądów. Raczej można napotkać wiele problemów przy przetransportowaniu ich do Polski. 

W takim razie, o co chodzi z tym kalkulatorem człowieka na wielbłądy? Dzięki kalkulatorowi ludzi na wielbłądy możemy dowiedzieć się ile my oraz nasza druga połówka jesteśmy warci tych wspaniałych zwierząt. Wystarczy poświęcić kilka minut na wypełnienie krótkiego kwestionariusza. W zależności, czy chcemy przeliczyć naszą, bądź naszego Partnera lub Partnerki wartość na wielbłąda, wypełniając quiz będziemy musieli odpowiedzieć na pytania dotyczące wieku, wzrostu, długości włosów, koloru oczu, a także wskazać nasz typ figury (szczupła, wysportowana, z nadwagą lub z otyłością). Używając kalkulatora człowieka na wielbłądy dla kobiet, musimy podać dodatkowo informację o wielkości biustu, a dla mężczyzn informacje o zaroście.

Skoro posiadają wiele wspaniałych cech oraz kojarzą się z bogactwem, to może wysoki wynik w kalkulatorze człowieka na wielbłądy może być dla nas komplementem? Oczywiście podejdźcie do wypełnienia przelicznika człowieka na wielbłądy z dystansem i nie przejmujcie się, że jesteście warci mniej wielbłądów niż kolega czy koleżanka. Mam silne przeczucia, a moja intuicja głośno do mnie przemawia, że nie warto brać do siebie uzyskany wynik z kalkulatora człowieka na wielbłądy. Przelicznik człowieka na wielbłądy bowiem może nie być 100% wiarygodny. 

Podsumowując, im więcej mamy wielbłądów, tym nasza pozycja społeczna jest na wyższym poziomie. Do tego właśnie nawiązuje zabawny quiz: przelicznik człowieka na wielbłądy.

Kalkulator ludzi na wielbłądy przedstawia się dość absurdalnie, ale patrząc na to, co w internecie zyskuje największą popularność, nie powinien nas nadzwyczajnie dziwić. Zastanawiałeś/aś się kiedyś ile wielbłądów jesteś wart/a albo Wasza druga połówka? Pewnie większość odpowie, że nie, ale jeśli ktoś z Was jest ciekawy, to wbijajcie na TikToka na kalkulator ludzi na wielbłąda! Ile warci wielbłądów jesteście Wy lub wasza druga połówka? Dajcie Nam znać 🙂

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane