Subiekt GT w chmurze – czym jest?

Własna firma usługowo-handlowa to nie lada wyzwanie. Szczególnie, gdy mamy ograniczone zasoby lub dopiero zaczynamy. Ilość zadań i kwestii, które są do załatwienia, może niejednego przyprawić o zawrót głowy. Trzeba zadbać o dział handlowy, zarządzanie poszczególnymi punktami usług, obsługę klientów, księgowość, wystawianie faktur, stan magazynu. Zadania można mnożyć i mnożyć. Trudno oczekiwać, że jeden człowiek będzie w stanie zajmować się tym wszystkim. Na szczęście współcześnie mamy do dyspozycji cały szereg narzędzi informatycznych, które skutecznie nas wspierają w codziennej pracy. Jednym z nich jest program stworzony przez firmę Insert.

Subiekt GT, bo tak nazywa się to narzędzie, służy do zarządzania przedsiębiorstwem, sprzedażą oraz magazynem. Swoim zakresem obejmuje obsługę różnego rodzaju dokumentów, kierowanie kartoteką zarówno naszych klientów, jak też towarów i usług. Z pomocą Subiekta GT można również rozprawić się z rozmaitymi zadaniami kalkulacyjnymi, kredytami, zwrotami, opłatami i innymi transferami. Pomoże nam również uporać się z raportami, analizami, fakturami i wszelkimi dokumentami im towarzyszącymi. Jeśli to wszystko, to nadal mało, to Subiekta GT można rozbudować o dodatkowe moduły, z którymi jest w pełni zintegrowany (Gestor GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT i inne). 

O ile program już w tej chwili oferuje ogrom wsparcia w prowadzeniu firmy, tak wychodząc naprzeciw zmieniającym się warunkom pracy, powstała możliwość przeniesienia swojego Subiekta GT do chmury. Rozwiązanie to jest szczególnie przydatne, gdy prowadzimy nasz biznes w różnych miejscach, nie mamy biura, w którym są wszyscy pracownicy, cenimy sobie pracę zdalną lub po prostu mobilność i łatwość dostępu jest dla nas ważna.

Subiekta GT w chmurze pozwala nam na korzystanie z programu online, bez instalowania go na swoim urządzeniu. Nie musimy się martwić o aktualizacje, ani o kwestie administracyjne. Szczególnie, gdy w przenosinach może nam towarzyszyć autoryzowany partner Insert – subiektwchmurze.pl.

Strona oferuje nam pełne wsparcie i pomoc w zakresie prowadzenia i przeniesienia działalności do chmury. Na stronie dowiemy się, jakie płyną korzyści z subiekta w chmurze, jakie podjąć kroki, by umieścić naszego subiekta w chmurze lub co zrobić, by działać w chmurze nie mając subiekta. Strona oferuje szeroko zakrojone wsparcie oraz daje możliwość modyfikowania poszczególnych pakietów, w zależności od naszych potrzeb. 

Subiekt GT w chmurze jest rozwiązaniem dla firm, które cenią sobie innowacyjność i wygodę prowadzenia działalności. Nie ma wtedy znaczenia, czy jesteś w drodze w pociągu, czy szybko podczas rodzinnej kolacji musisz nagle sprawdzić dane poza biurem. Wszystko masz wygodnie pod ręką w dowolnym miejscu i dowolnym czasie. 

Subiekt online jest w tej samej wersji dla wszystkich pracowników. Nie ma problemu, że poszczególne osoby pracują na innych seriach programu lub mają nieaktualne wersje. Dodatkowo dane trzymane w ten sposób są szyfrowane i nie potrzebują twojej ingerencji w sprawy związane z bezpieczeństwem.

Decydując się na wykupienie abonamentu na udogodnienie, jakim jest subiekt online, otrzymujesz dodatkowo pełen wsparcie specjalistów, którzy na bieżąco rozwiązują zaistniałe z nim problemy. Dodatkowo twój subiekt GT w chmurze może zostać elastycznie rozszerzony o nowe aplikacje, a także osoby, które mają do niego dostęp. Wszystko jest tak robione, aby było w pełni dopasowane do twojego modelu działalności i aktualnych potrzeb.

W szybko zmieniającym się świecie sposób prowadzenia firmy również się zmienia. Wymaga się od nas elastyczności i większej skuteczności. Subiekt online to odpowiedź na przestarzałe, tradycyjne metody zarządzania usługami handlowymi. Wprowadza nasz biznes w erę mobilności i wygody pracy.

Artykuł sponsorowany

Ostatnio dodane
Powiązane