Śmieszne memy, obrazki o pracy – na produkcji, w biurze, w nocy, w sklepie

Po pracy nie gada się o pracy. Jasna sprawa. To w jaki sposób pozbyć się frustracji i poprawić sobie nastrój po ciężkim dniu? Większość pracowników radzi sobie z tym przeglądając śmieszne obrazki o pracy w sieci. Śmiech przez łzy? Być może. Jeśli szukasz rozwiązania na bolączki związane z życiem zawodowym, pokuś się o wspomniany i sprawdzony sposób innych, zaprawionych w boju. Spróbuj nie zaśmiać się do chociaż jednego obrazka. 

Zobacz: Nicki dla chłopaka na mess – fajne, słodkie, śmieszne

W tym artykule znajdziesz: 

  • śmieszne obrazki o pracy, 
  • memy o pracy na produkcji, 
  • memy o pracy w sklepie, 
  • śmieszne obrazki o pracy w nocy, 
  • śmieszne memy o pracy w biurze. 

Rozsiądź się wygodnie, chwyć kubek z gorącą kawą, herbatą, czymkolwiek i przejdź do dalszej części tego artykułu. Kilka chwil na relaks po pracy – czas start! 

Śmieszne obrazki o pracy 

Powtarza się wielokrotnie – by nie przepracować ani jednego dnia, rób to, co kochasz, a wtedy każdy dzień pracy będzie dla ciebie czymś więcej. Okej, a co jeśli przychodzi wypalenie lub brak poczucia sensu w tym, czym się zajmujemy? Przy tym brak nam odwagi do zmiany czegokolwiek. I tu pojawia się frustracja, a może nawet złość. Pamiętaj, że w każdym kryzysie warto zgłosić się o pomoc do specjalisty. Szukanie rozwiązania lub zmiana profesji to żadna porażka ani powód do wstydu. Na szczęście oceny pokroju “chodzisz do psychologa, na pewno masz coś z głową” minęły.

No dobrze, ale wróćmy do śmiesznych obrazków o pracy. Z czego najczęściej robimy sobie żarty? Poniżej znajdziesz trzy tematy, o których powstało najwięcej memów. Utożsamiasz się z pracownikiem od wypłaty i weekendu do wypłaty i weekendu? 

Źródło: besty.pl
Źródło: ehumor.pl
Źródło: memy.pl

Memy o pracy na produkcji 

Idąc dalej, może warto zagłębić się w dobrze znane branże? Produkcja, handel, wielkie korporacje i mniejsze biura. Co widzisz przed oczami i z czego śmiejesz się, myśląc – memy o pracy na produkcji? 

Przekopując znaleziska z sieci, zauważyliśmy tendencję do porównywania produkcji do innych prac, na przykład biurowych. Ciężka praca, kilku zmianowa, prości ludzie, z różnych środowisk. Tak widzą pracę na produkcji inni internauci. Jak ty widzisz pracownika produkcji? A może sam na co dzień związany jesteś z tą działalnością? 

Źródło: wykop.pl
Źródło: wykop.pl
Źródło: blasty.pl

Warto zachować w tym miejscu dystans do siebie. Nie wszystko to, co uchodzi za śmieszne w Internecie, musi być rzeczywistym odbiciem. Często powstające memy powielają wiele stereotypów. Czy za każdym razem w biurze każdy każdemu parzy kawę i przy tym pięknie się uśmiecha? Tak samo, czy każdy pracownik produkcji nie potrafi się pięknie wypowiadać? 

Memy o pracy w sklepie 

Memy o pracy na produkcji to nic w porównaniu z tym, co pojawia się w sieci na temat pracy w sklepie. Jak wyglądają memy o pracy w sklepie? Obrazki znajdziesz nieco niżej. Jak wiesz… 

…każda praca jest potrzebna, bywa wymagająca i ciężka. Zarówno praca fizyczna, jak i ta umysłowa. Wyobraź sobie jednak, co musi czuć pracownik, próbując zmyć litry rozlanego oleju na środku marketu. Z pewnością nie jest mu do śmiechu, ale sama sytuacja aż się prosi o stworzenie mema. 

Źródło: memsekcja.pl

Memy o pracy w sklepie pojawiają się jak grzyby po deszczu. Jest ich mnóstwo. Przeglądając komentarze pod niektórymi z nich, zauważyliśmy przykre wpisy o prawdziwości sytuacji, które mają miejsce w rzeczywistości. Roszczeniowy klient, pan delikwent spóźnialski, który wchodzi na zakupy pięć minut przed zamknięciem. To tylko kilka przykładów. Bardziej niż z pracownika i miejsca pracy śmiejemy się z ludzi, którzy zachowują się właśnie w taki sposób, przedstawiony na poniższych obrazkach. 

Źródło: memy.pl
Źródło: blasty.pl
Źródło: twojememy.pl

Śmieszne obrazki o pracy w nocy 

Mamy też coś dla nocnych marków! Nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu obrazków o pracy w nocy. W tym temacie memy dotyczą głównie wyglądu osoby wracającej do domu z nocnej zmiany. Podkrążone oczy, blada twarz i ogólne zmęczenie wypisane na twarzy. Tak widzą inni internauci ludzi pracujących w nocy. Też tak to widzisz? A może sam pracujesz na nocną zmianę? 

Źródło: kwejk.pl
Źródło: fabrykamemów.pl
Źródło: besty.pl

Śmieszne memy o pracy w biurze 

Nieco wcześniej pokazaliśmy memy o pracy na produkcji i wspomnieliśmy o częstych porównaniach z pracą w biurze. Teraz przyszedł czas na memy o tym miejscu pracy. Z czego najczęściej śmieją się pracownicy i inni użytkownicy w sieci? Z naszych obserwacji wynika, że najczęstszym tematem żartów jest klimatyzacja i ekspres do kawy. Zgadzasz się z tym? 

Źródło: memsekcja.pl
Źródło: kwejk.pl
Źródło: besty.pl
Źródło: besty.pl

W tym artykule przedstawiliśmy śmieszne obrazki o pracy, między innymi: memy o pracy w sklepie i na produkcji. Niezależnie od miejsca, w którym jesteś zatrudniony, miej dystans do siebie i swego stanowiska. I pamiętaj, śmiech to zdrowie. Jeśli to pomaga w wyładowaniu frustracji po ciężkim dniu w pracy, to warto poświęcić kilka chwil na przegląd świeżutkich memów. Jeśli nie lubisz tego, co robisz – pomyśl o zmianie! To nic strasznego, nawet po wielu latach spędzonych w jednym miejscu. Podziel się z nami w komentarzu tematyką swoich ulubionych memów. Czego dokładnie dotyczą?

Zobacz: Numer telefonu do Kononowicza

Ostatnio dodane
Powiązane