Nicki dla chłopaka na mess – fajne, słodkie, śmieszne

Oprócz SMS-ów, na co dzień używasz Messengera do komunikacji ze swoją drugą połówką? Chcesz jeszcze bardziej spersonalizować okienko waszego czatu? Ustaw fajny nick dla swojego chłopaka! A jeśli tylko macie podobne poczucie humoru – mogą być to śmieszne i słodkie nazwy, zmieniane co chwilę. Poniżej znajdziesz inspiracje na fajne nicki dla chłopaka na mess. 

Zobacz: CandyTM – opinie. Sukienki, opinie z forum, zwroty, co to za sklep?

Fajne nicki na Messengera dla chłopaka

Na początek przypomnijmy sobie jak ustawić nick lub go zmienić: 

 1. Otwórz okienko czatu, 
 2. Rozwiń sekcję „Dostosuj czat”,
 3. Kliknij opcję „Edytuj nick”,
 4. Wpisz nazwę i zatwierdź (dla siebie również możesz ustawić nick, który będzie widoczny tylko w tym okienku rozmowy). 

Od strony technicznej wszystko gra, wiesz jak zmieniać i ustawiać nowe nicki dla swojego chłopaka na mess. Przejdźmy do tej trudniejszej części, czyli wykreowania nowej nazwy. Tak naprawdę wszystkie fajne nicki na Messengera dla chłopaka są w twojej głowie! Choć z początku wydaje ci się, że to nieprawda – drzemią w tobie pokłady kreatywności.  

By ułatwić sobie to zadanie, weź kartkę papieru i długopis. Wypisz na kartce wszystkie miłe i zabawne skojarzenia dotyczące twojego chłopaka. Ulubione kolory, potrawy, miejsca, w których byliście razem, szczególny dzień lub ważna data, może jego żart, który utkwił ci w pamięci. Z wszystkich przykładów możesz stworzyć coś unikatowego i tylko waszego. 

Wciąż nie masz pomysłu, a to, co wypisane na kartce wydaje ci się mało śmieszne, zbyt proste i banalne? Możesz skorzystać z internetowego, darmowego generatora nicków i nazw! 

Taki generator to nie tylko świetne narzędzie do tworzenia nicków na Instagrama czy do nowej gry, w którą planujesz zagrać. Za pomocą tego prostego narzędzia możesz wygenerować także wiele pomysłów na mess. Nie tylko dla swojego chłopaka możesz ustawić nowy nick – również dla swojej najlepszej przyjaciółki lub siostry! Zrobisz to w kilku prostych krokach: 

 • wpisz słowo kluczowe, które ma zawierać nowo wygenerowana nazwa (może być to imię, miasto, ulubione zajęcie, śmieszne imię pupila), 
 • zaznacz opcję (lub nie) czy nick ma zawierać liczby, 
 • zdecyduj czy ma być chwytliwe. 

Na koniec klikasz, tylko jeden przycisk, „generuj” i otrzymujesz kilka propozycji, które śmiało możesz wykorzystać. 

Słodkie nicki dla chłopaka na mess

Szukasz jednak czegoś innego? Masz na myśli fajne, jednocześnie słodkie, nicki na Messengera dla chłopaka? Nic bardziej prostszego! Pomyśl przez chwilę i wróć pamięcią do słodkich i czułych określeń, których używacie na co dzień do siebie nawzajem. Które słodkie słowa sprawiają wam radość? 

Kilka przykładów, które możesz wykorzystać: 

 • Kotek ????
 • Kot 
 • Skarb 
 • Misiek ????
 • Możesz wykorzystać także angielskie odpowiedniki powyższych słów: babe, honey, darling
 • Uczycie się wspólnie jeszcze innego języka? Możesz to wykorzystać! 

Śmieszne nicki dla chłopaka na mess

Chcesz iść o krok dalej? Znudziły ci się słodkie określenia w waszym ulubionym komunikatorze i szukasz czegoś zabawnego? Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na śmieszne nicki dla chłopaka na mess. W tym przypadku naprawdę ogranicza cię tylko wyobraźnia! Im bardziej pomysł jest twój, spersonalizowany pod ciebie i twoją ukochaną osobę tym lepiej. Nie warto kopiować tego co już jest i bywa mocno sztampowe. 

Pamiętaj tylko o dobrym stylu i wyczuciu. Istnieje cienka granica pomiędzy tym co śmieszne i zabawne, a niezbyt miłe. Znasz na tyle swoją drugą połówkę, by wyczuć jego poczucie humoru i dystans do siebie – w tym obszarze się poruszaj. Czasem nieumyślnie można sprawić komuś przykrość zwykłym na pozór żartem. Warto mieć to gdzieś z tyłu głowy – zawsze. 

W taki sposób podchodząc do tematu, na pewno już wiesz, czego byś nie wykorzystała jako nowy nick. Wybierz coś, co będzie zabawne, zarówno dla ciebie jak i dla niego. Pamiętaj, że w drugą stronę działa to tak samo – nie chcesz żeby nick, który zostanie przypisany tobie był obraźliwy i przykry. Poniżej zamieszczamy nasze inspiracje do stworzenia zabawnych nazw. 

Śmieszne nicki dla chłopaka na mess – pomysły: 

 • Jeśli miał ulubioną ksywkę w dzieciństwie to możesz pokombinować coś z tą nazwą. 
 • Często używa jakiegoś powiedzenia? Nagminnie powtarza konkretne słowo? Może uda się tobie stworzyć nazwę związaną właśnie z tym. 
 • Dostrzegasz podobieństwo do znanego aktora, a odgrywana przez niego postać jest wam znana i lubiana? Próbuj ładnie i zabawnie to ubrać w słowa! 
 • Spotkała was w ostatnim czasie zabawna sytuacja? To również może być kopalnia pomysłów na nowy nick. 

W tym artykule pokazaliśmy kilka przykładów-inspiracji na fajne nicki na Messengera dla chłopaka oraz zadanie, przy użyciu zwykłej kartki papieru i długopisu, które ułatwia zebranie pomysłów w jednym miejscu, a jednocześnie może być skarbnicą ciekawych pomysłów. W tym zadaniu ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia i kreatywność. Dobrze jest przy tym pamiętać o złotej zasadzie „nie rób drugiemu, co tobie niemiłe”. Niech to będzie zabawą dla każdej ze stron. Zarówno dla ciebie jak i twojego ukochanego. Pamiętaj też, że to, co wasze nie zawsze jest takie banalne jak może ci się wydawać – pomysł na nick nie musi być perfekcyjny. Ma być wasz – twój i chłopaka. Zwykłe, miłe słowo może być nacechowane pozytywniej niż sztampowe określenia lub wymyślne nicki dla chłopaka na mess z generatora.

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane