Sandra Dorsz – wiek, wzrost, chłopak, data urodzenia, mąż, rozstanie

Sandra Dorsz w świecie show-biznesu zaistniała dzięki udziałowi w popularnym programie Top Model. Ostatnio dość spory wzrost zainteresowania jej osobą wiązał się z informacją o związku i rozstaniu z jej chłopakiem, który jest popularnym raperem. Co wiemy o Sandrze Dorsz? Jaka jest jej data urodzenia oraz wzrost? Na pytania o jej wiek i inne podstawowe informacje o celebrytce odpowiemy w poniższym artykule. Dowiecie się czy naprawdę ma już męża oraz o jej głośnym rozstaniu z Lankiem. 

Zobacz: Maryna Kobuszewska córka Jana Kobuszewskiego – wiek, dzieci

Sandra Dorsz – wiek, wzrost, kto to?

Sandra Dorsz jest finalistką jednej z edycji programu Top Model. Dziewczyna wzięła udział w show modowym w roku 2019. W jakim wieku jest Sandra? Jej data urodzenia to 11 sierpnia 2000 roku. Jej wzrost i wymiary idealnie odpowiadają na wymagania w świecie modelingu. Z tego co udało nam się ustalić, modelka ma 181 cm wzrostu, a jej wymiary to 84/64/91. 

Sandra Dorsz w programie stacji TVN Top Model zaszła aż do finału. Była dość kontrowersyjną postacią, która często komentowała różne zachowania innych uczestników. Z niektórymi z nich miała nawet lekki konflikty, które można było dostrzec podczas emisji programu. Ostatecznie Sandra doszła do etapu końcowego i została jedną z trzech uczestników. Na uroczystym wydarzeniu odpadła jednak jako pierwsza. Po udziale w programie Sandra nadal kontynuuje karierę w modelingu. Poza tym wykazuje się też dużą aktywnością w mediach społecznościowych. Jest jedną z bardziej rozpoznawalnych uczestników edycji, w której wystąpiła. Wzrost rozpoznawalności Sandra zawdzięcza też swojemu byłemu już chłopakowi. Kim jest Lanek? Jak wyglądało ich rozstanie?

Źródło: instagram.com/sandra_dorsz/

Sandra Dorsz -chłopak, mąż, rozstanie

Sandra Dorsz jak na swój młody wiek znana jest już w Internecie z wielu romansów. Nie ma jednak co sugerować się datą urodzenia. Sandra to naprawdę piękna kobieta i wcale nas nie dziwi, że ma tak wielu adoratorów. Pojawiły się nawet plotki o tym, że ma męża. Z naszego dziennikarskiego śledztwa wynika, że młoda influencerka nie wyszła jeszcze za mąż, ale chodzą pogłoski, że ma chłopaka. 

Na swoim koncie na Instagramie jeszcze w zeszłym roku Sandra chętnie dzieliła się zdjęciami ze swoim ówczesnym chłopakiem. Był nim producent muzyczny oraz znany polski raper, Lanek. Para obnosiła się w mediach ze swoim uczuciem. Podzielili się nawet informacją, że kupili sobie psa, którego traktują jak swoje dziecko. Sandra opublikowała na swoim kanale na Youtube film, w którym występuje wraz ze swoim chłopakiem. Po tym nagraniu w mediach i w Internecie zawrzało od wieści na temat ich związku. Związek ze znaną gwiazdą przyniósł Sandrze Dorsz dodatkowy rozgłos. Jak udało nam się jednak ustalić para rozstała się.

Zobacz: Zbigniew Stonoga – majątek, żona, dzieci, wiek, co się z nim dzieje, Wikipedia

Sandra Dorsz – co jeszcze wiemy?

Portale plotkarskie po rozstaniu Sandry Dorsz z Lankiem zaczęły rozpisywać się na temat jej rzekomego romansu z Tomaszem Fornalem. Polski siatkarz opublikował zdjęcie bardzo podobne do Sandry. Fani doszukują się podobieństwa i spekulują na temat tego, czy celebrytka i sportowiec mają się ku sobie. Influencerka swego czasu była posądzana również o romans z innym polskim raperem, Żabsonem. Modelka podczas jednego z wywiadów zdementowała te doniesienia i wyjaśniła, że z Mateuszem łączą ją wyłącznie relacje przyjacielskie. 

Źródło: instagram.com/sandra_dorsz/

Sandra to barwna postać, która poza modelingiem prężnie działa jako influencerka i regularnie dostarcza treści swoim obserwującym, co częściowo traktuje również jako swoją pracę. Jak udało nam się dowiedzieć, poza tymi zajęciami próbuje również swoich sił w aktorstwie. Udało jej się nawet dostać angaż w jednym z filmów reżyserii Marii Sadowskiej “dziewczyny z Dubaju”. Co prawda postać odgrywana przez Sandrę jest drugoplanowa, ale nigdy nie wiadomo czy nie rozpocznie to większej kariery aktorskiej dla modelki. Podczas jednej z wypowiedzi Sandra Dorsz zdradziła również, że pisze piosenki i możliwe, że kiedyś spróbuje swoich sił w branży muzycznej. Na swoim Instagramie napisała kiedyś, że ma w planie stworzyć piosenkę ze swoim ówczesnym chłopakiem, Lankiem. Można się domyślić, że po ich rozstaniu sprawa jest już nieaktualna. Trzymamy jednak kciuki, aby Sandrze udało się zrealizować swoje marzenie w inny sposób. 

Ostatnio dodane
Powiązane