Postaw na milion- jak się dostać do programu?

Postaw na milion to program cieszący się sporą popularnością wśród widzów. Niewątpliwie jest to zasługa trzymającej w napięciu fabuły oraz stawka, o jaką walczą gracze. Milion to w końcu dość pokaźna kwota i trudno byłoby znaleźć osobę, która nie chciałaby wejść w jej posiadanie. Polski teleturniej opierający się na formacie The money drop po raz pierwszy został wyemitowany w 2011 roku. Od tej pory niezmiennie gospodarzem programu jest darzony sympatią przez widzów-Łukasz Nowicki. Dla tych, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki teleturnieju, mamy dobrą wiadomość. Potwierdzono bowiem informację o tym, że 26 edycja popularnego teleturnieju znajdzie się w wiosennej ramówce TVP2. Dlatego zainteresowane udziałem osoby, śmiało mogą przygotowywać swoje zgłoszenie do Postaw na milion.

Zobacz: „Zgłoś Remont” casting do programu — jak się dostać?

Jak dostać się do Postaw na milion?

Jeśli podejmiemy decyzję o udziale w programie, warto uważnie zapoznać się z regulaminem i warunkami, jakie powinien spełnić potencjalny uczestnik. Casting do Postaw na milion jest wieloetapowy, co pozwala na starcie wyeliminować niezdecydowane i mniej skrupulatne osoby. Pierwszym krokiem, jaki powinniśmy zrobić, jest wejście na stronę internetową teleturnieju. Następnie, po haśle Postaw na milion casting powinniśmy odszukać link do formularza zgłoszeniowego. Miejmy jednak świadomość, że wysłanie go, po uprzednim podaniu wszystkich niezbędnych danych, nie jest jeszcze gwarancją przejścia do kolejnego etapu eliminacji. Warto jednak sprawdzać regularnie maila, bo to tam powinna się pojawić ewentualna odpowiedź zawierające zaproszenie do udziału w castingu do Postaw na milion. Podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego, sprawdźmy dokładnie,czy wszystkie wpisane przez nas dane są prawidłowe.Oprócz adresu email wymagane jest podanie imienia i nazwiska, daty urodzenia oraz numeru telefonu. Należy również w skrócie opisać swoje zainteresowania oraz określić rodzaj relacji pomiędzy nami i drugim uczestnikiem, z którym zamierzamy wystartować. Uzupełnienie formularza to jednak jeszcze nie wszystko. Wymagane jest wysłanie wiadomości SMS z określoną treścią na podany przez organizatorów numer. W odpowiedzi powinniśmy otrzymać kod zgłoszenia, co umożliwi nam wysłanie formularza potwierdzającego zgłoszenie do Postaw na milion.

Źródło: postawnamilion.tvp.pl

Gdzie odbywa się Postaw na milion?

Osoby, które przejdą pomyślnie casting do Postaw na milion, będą musiały odwiedzić stolicę małopolski, ponieważ to na krakowskim Łęgu w studiu TVP3 Kraków są realizowane nagrania programu. Zarówno zasady teleturnieju jak i oprawa graficzna oraz scenografia są odwzorowaniem brytyjskiego pierwowzoru. Jednak w polskiej wersji możemy zobaczyć minimalne różnice w scenografii, która została stworzona na bazie koła. Chodzi nie tylko o kształt, ale również o kolorystykę;. Podczas trwania program Postaw na milion możemy zobaczyć światło w trzech różnych kolorach: czerwonym, niebieskim i białym.Warto także zwrócić uwagę na charakterystyczne logo, przedstawiające transparentną walizkę z nazwą programu, w której znajdują się pliki banknotów o wartości miliona złotych.

Zobacz: Casting do reklamy — jak znaleźć aktualne castingi?

Jaka jest największa wygrana w Postaw na milion?

Większość zasad programu została wprowadzona na podstawie brytyjskiego pierwowzoru. Zgodnie z nimi, udział w grze biorą dwie dobrze znające się osoby (rodzina, przyjaciele lub para). Aby zdobyć wymarzony milion, muszą odpowiedzieć na osiem pytań. Za każdym razem uczestnicy mogą wybrać jedną z dwóch zaproponowanych kategorii. Gra toczy się na stole z czterema zapadniami, do których przypisane są warianty odpowiedzi. Gracze umieszczają pieniądze na tej zapadni, do której ich zdaniem przyporządkowana została prawidłowa odpowiedź. Jeśli uczestnicy nie są pewni swojego wyboru, mogą rozłożyć posiadane banknoty na dwóch lub nawet trzech pozycjach, pamiętając, że jedna musi pozostać pusta. Na podjęcie decyzji mają tylko minutę. Sytuację utrudnia ilość dostępnych zapadni, które po 4 pytaniu zostają zredukowane do 3, a w ostatniej rundzie jedynie do dwóch.Po upływie wyznaczonego czasu zapadnie z błędnymi odpowiedziami otwierają się, a źle ulokowane pieniądze przepadają.

W polskiej edycji programu rekordową jak dotąd kwotę 300 tys. złotych udało się ocalić duetowi dwóch pań. Na drugim miejscu uplasowała się para, który wygrała 50 tys. Niestety ustalono, że w czasie gry zaszła pomyłka i pieniądze nie mogły zostać wypłacone. W ramach zadośćuczynienia dla uczestników feralnego odcinka została ufundowana wycieczka do Paryża, będąca spełnieniem ich. marzeń

Zobacz: Najpopularniejsze ukraińskie portale internetowe — warto je znać

Ostatnio dodane
Powiązane