Joanna Kudzbalska – żona Ibisza – wiek, ślub, wykształcenie

Joanna Kudzbalska to trzecia żona Krzysztofa Ibisza. Para wzięła ślub w sierpniu ubiegłego roku i było to zdecydowanie najważniejsze wydarzenie sezonu letniego w celebryckim świecie. Choć wydarzenie dość długo trzymane było w tajemnicy, para ujawniła wiele szczegółów z ceremonii, którą przygotowała profesjonalna organizatorka ślubów.Niedawno na świecie pojawił się ich syn, Borys. Świeżo upieczony tata odbierał nawet gratulacje podczas odbywającego się na żywo programu Taniec z gwiazdami, którego jest wieloletnim prowadzącym. Dla Krzysztofa Ibisza to trzecie dziecko. Jest ojcem dwóch synów: dorosłego 23-letniego Maksymiliana ze związku z Anną Zejdler oraz 16-letniego Vincenta, którego matką jest Anna Nowak. 

Zobacz: Klaudia Kołodziejczyk ,,Sheeya’’ – wzrost, wiek, waga, kim jest dziewczyna Gimpera?

Kim jest Joanna Kudzbalska żona Krzysztofa Ibisza? Ile ma lat? Kim jest i jakie jest jej wykształcenie – o tym przeczytasz poniżej. Koniecznie sprawdź, czego udało nam się dowiedzieć na jej temat. 

Kim jest Joanna Kudzbalska żona Krzysztofa Ibisza?

Para wydaję się być bardzo szczęśliwa

Joanna Kudzbalska (rok urodzenia 1992) wzbudziła zainteresowanie mediów jeszcze zanim poznała znanego prezentera Polsatu. Wszystko za sprawą międzynarodowej kariery w modelingu. Choć Joanna Kudzbalska żona Krzysztofa Ibisza z wykształcenia jest lekarzem, nie tylko na medycynie zna się świetnie. Nim urodziła syna, pracowała w szpitalu. Jest zatrudniona także w Centrum Medycyny Zintegrowanej w Warszawie. W przeszłości zaś pracowała jako modelka, prezentując się na wielu zagranicznych wybiegach. W 2011 roku brała udział w programie Top Model, gdzie zajęła czwarte miejsce. Niektórzy komentatorzy uważają, że to ona zrobiła największą karierę spośród wszystkich uczestniczek tej edycji show. Jej sprawa pokazuje, że wcale nie trzeba zwyciężyć, by odnieść sukces. 

Zdjęcia ze ślubu pary obiegły media w kilka chwil po opublikowaniu. Joanna i Krzysztof pochwalili się nimi w mediach społecznościowych. W przypadku osób, które są tak popularne, jak Krzysztof Ibisz, to najlepsze rozwiązanie. Lepiej pokazać mediom zdjęcia niż przez całe życie uciekać przed fotoreporterami, którzy im mniej dostaną, tym więcej potrzebują wiedzieć. Utrzymanie w tajemnicy takiego wydarzenia, jak ślub, mogłoby dziś być niemożliwe. Zwłaszcza jeśli na weselu jest wielu znanych gości. Chociaż ci fotografii ze ślubu nie mieli zbyt wielu – każdy z gości musiał oddać przed wejściem na teren uroczystości swój telefon. 

Zobacz: Qczaj i Natalia Oreiro – o co chodzi?

Ślub Joanny i Krzysztofa pomagała zorganizować znana w środowisku celebryckim wedding plannerka, Marlena Komońska. Przyjęcie odbyło się w plenerze, w podwarszawskich Markach. Jak pokazują zdjęcia z uroczystości, była to niezwykle piękna, iście filmowa uroczystość. 

Joanna Kudzbalska – wiek, wykształcenie, ślub, rok urodzenia

Wielu ludzi, gdy dowiedzieli się o nowej partnerce Ibisza, pytało, ile ma lat. Jak się okazuje, wiek pięknej pani doktor nie jest tajemnicą. Joanna Kudzbalska urodziła się w 1992 roku, więc obecnie jej wiek to 30 lat. Krzysztof Ibisz (rok urodzenia 1965) jest od niej o 27 lat starszy. Jak widać miłość nie wybiera, bez względu na wiek i różnice z nim związane. Para mimo tej różnicy ma wiele wspólnych pasji i świetnie się dogaduje. 

Joanna Kudzbalska ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. Przez rok uczyła się także w Barcelonie, w ramach programu Erasmus. Wiedzę zdobywała również w Stanach Zjednoczonych. Ukończyła tam kursy medycyny chińskiej. Jest członkiem Brytyjskiej Izby Lekarskiej Medycyny Stylu Życia. 

Joanna Kudzbalska i Krzysztof Ibisz trzymali swój związek w tajemnicy przez niemalże rok. Kiedy ujawnili, że są zaręczeni, świat plotkarski zaczął zastanawiać się kim jest kolejna kobieta, której udaje się usidlić dziennikarza. Pojawiały się pytania o to, ile ma lat, jakie jest jej wykształcenie. Z uwagi na to, że jest modelką, jej zdjęcia bez trudu można znaleźć w sieci. 

Krzysztof Ibisz zdecydował się ujawnić swój związek w dniu 56. urodzin. Wtedy to pochwalił się w mediach społecznościowych informacją o zaręczynach. Para od razu odebrała serki gratulacji. Wielu znajomych oraz fanów prezentera ucieszyła wiadomość o tym, że po raz kolejny znalazł miłość. 

Joanna Kudzbalska to nie kobieta, która będzie robić karierę dzięki znanemu nazwisku męża. Już jako 13-latka próbowała sił w modelingu. W wieku 19 lat zdobyła ogromną popularność dzięki udziałowi w telewizyjnym show dla modelek. Potem znajdowała pracę u wielu projektantów. Jest wszechstronnie wykształcona, zajmuje się także medycyną naturalną. Niewykluczone, że jeszcze o niej usłyszymy i to najpewniej nie za sprawą popularności męża, ale z uwagi na własną działalność publiczną.

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane