Jacek Braciak – żona, dzieci, wzrost, syn, agata buzek, życie prywatne, partnerka, z synem, córki, partnerki

Jacek Braciak to polski aktor filmowy i teatralny, można także usłyszeć go w rolach dubbingowych. Cechą rozpoznawalną aktora jest jego niski wzrost i ciekawy głos. Popularność przyniosły mu role w takich filmach i serialach jak: „BrzydUla”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Kler”, „Edi” i „Róża”. To jeden z bardziej charakterystycznych polskich aktorów, wielu krytyków uznaje go za następcę Janusza Gajosa. Jego związki z kolejnymi partnerkami, a także życie prywatne budzą wielkie zainteresowanie wśród popularnych portali plotkarskich. Kim jest żona Jacka Braciaka? Ile dzieci ma aktor? Kim jest jego obecna partnerka? Jakie relacje ma z synem? Czy miał żony? Czy jego dziecko jest transpłciowe?

Jacek Braciak – kto to? Wzrost, wiek

Aktor Jacek Braciak urodził się 12 maja 1968 roku w mieście Drezdenko. Wiek aktora to 54 lata, a wzrost wynosi 163 cm. To polski aktor teatralny, ale również filmowy. W 1991 roku ukończył on studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. W tym samym roku aktor rozpoczął współpracę z Teatrem Powszechnym w Warszawie. Po raz pierwszy na ekranie można było go oglądać w filmie „Z soboty na poniedziałek” z 1989 roku. W 1992 roku wcielił się w rolę Chaplina w filmie „Enake” Sławomira Idziaka. Wcielił się też w rolę Oskara w „Uprowadzeniu Agaty”. Następnie przyszedł czas na kolejne role w filach: „Edi”, „Warszawa”, „Trzeci”, „Mistrz”. Aktor występował również na małych ekranie, grając epizodyczne role w popularnych serialach, między innymi: „Klan”, „Na dobre i na złe”, „13 Posterunek” czy „Kryminalni”. Zagrał także w serialach „Glina” oraz „Oficer”. Wiek 37 lat to moment przełomowy, kiedy zagrał w głośnym serialu Patryka Vegi pt. „Pitbull”. Jacek Braciak, którego wzrost nie jest zbyt imponujący, stał się jego charakterystycznym atutem. 

Aktor z roku na rok pojawiał się coraz częściej na srebrnym ekranie. Grał w serialu „Twarzą w twarz”, znanej i lubianej „Rodzince.pl”, czy „Prosto w serce”. Największą popularność przyniosła mu rola ekscentrycznego projektanta Pshemko w serialu „BrzydUla”, w której między innymi po latach odnajduje swoje dziecko. W 2012 roku zagrał w filmie Smarzowskiego „Drogówka” i bardzo szybko stał się czołowym aktorem tego reżysera.

Jacek Braciak rozwijał swoją karierę dubbingową. Udzielił głosu w następujących produkcjach: Lilo i Stich, Księga dżungli 2, Iniemamocni, Shrek 2, Charlie i fabryka czekolady, Dżungla, Artur i Minimki czy Asterix na olimpiadzie.

Życie prywatne aktora jest równie bogate, a przez jego związki przetoczyły się partnerki, znane i rozpoznawalne.

Jacek Braciak – żona, partnerka, partnerki

Życie prywatne Jacka Braciaka nie jest tematem, o którym aktor mówi głośno. Wiele osób zastanawia się, kim są partnerki aktora czy miał żony? Jego pierwsza żona to producentka filmowa Ilona Braciak, z którą ma dwie córki – Zofię i Jadwigę. Jednak małżeństwo nie przetrwało i para postanowiła się rozstać. W 2002 roku w życiu aktora, pojawiła się nowa partnerka – Maja Hirsch, z którą do 2015 pozostawał w nieformalnym związku. Maja Hirsch nie pozwalała się określać mianem żony aktora. Na przełomie 2016 i 2017 aktor spotykał się z Renatą Dancewicz. W 2018 roku portale plotkarskie zaczęły donosić, że aktor spotyka się z Agatą Buzek.

Jacek Braciak – Agata Buzek Jacek Braciak – dzieci, córki , syn

Jacek Braciak i syn Konrad

Życie prywatne nie jest wystawiane na publiczny widok, mimo to media chętnie śledzą doniesienia o tym, jak zmieniają się jego partnerki. Według mediów Jacek Braciak i Agata Buzek byli gorącą parą od 2018 roku. Jednak sami zainteresowani nigdy nie potwierdzili tej informacji. 

O nowym związku Agaty Buzek i Jacka Braciaka nie było jednak głośno. Był to jeden z najbardziej tajemniczych związków polskiego show biznesu. Para spotykała się cztery lata. Ostatecznie Agata Buzek odnowiła jednak relacje ze swoim byłym partnerem i zakończyła związek z Braciakiem.

Aktor ma dwie córki: Zofię, którą urodziła partnerka Ilona oraz Marię,  (którą urodziła jego partnerka Maja Hirsch). Aktor ma także syna – Konrada. W 2021 roku Jacek Braciak wyznał, że jego syn jest osobą transpłciowa. Aktor i jego syn udzielili  wywiadu, w którym Braciak podkreślił, jak ważna jest akceptacja i zrozumienie dla osób transpłciowych.

Zobacz: Teresa Werner – wiek, młoda, kiedyś, mąż, ile ma lat, córka, dzieci, data urodzenia dziecka, wzrost

Jacek Braciak – rodzina

Jacek Braciak o swojej rodzinie nie zawsze chętnie mówił w mediach. Wiele osób zastanawiało się, jakie relacje ma z synem? Chodziło bardziej o prywatność jego dzieci. Po udzieleniu wywiadu na temat swojej córki Jadwigi, która nie czuła się dobrze w swoim ciele, zaczęło się głośno mówić o jego życiu prywatnym.  Z synem Konradem Braciak udzielił bardzo osobistego wywiadu. Wówczas aktor zaczął więcej mówić na temat rodziny. Podkreśla, jak ważna jest rola rodzica w kształtowaniu młodego człowieka, a także jak wiek uczy go doświadczenia. Podkreślał, że dziecko trzeba kochać pomimo wszystko. Tak właśnie wspiera decyzję syna Konrada.

Aktor nie mówi wprost o tym, co dzieje się w jego rodzinie, ale między wierszami można wyczytać, że jest wyrozumiałym ojcem, który pomimo rozstań z matkami jego dzieci, wspiera je na każdym kroku.

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane