Gabloty ogłoszeniowe informacyjne dla urzędów

Wyobraźcie sobie, że idziecie do urzędu w waszej miejscowości. Przekraczacie próg budynku i nagle słyszycie, jak pod ścianą człowiek wykrzykuje informacje o funkcjonowaniu przybytku. To naczelny herold urzędu, który wykrzykuje ci informacje w twarz. Dziwna wizja, prawda? Ani to wygodne, ani przyjemne rozwiązanie. Dlatego cieszmy się, że współcześnie nie musimy się już męczyć z takimi średniowiecznymi sposobami. 

Na szczęście obecnie nie musimy znosić takich średniowiecznych rozwiązań, ponieważ dostępne są… gabloty ogłoszeniowe. Element otoczenia, na który rzadko zwracamy uwagę, bo przecież liczy się jej wnętrze, są najwygodniejszym sposobem na ekspozycje informacji. Mogą służyć do ekspozycji informacji, albo jako nośnik reklamy handlowej. Niezależnie co chcemy w nich umieścić gabloty ogłoszeniowe, są najlepszym sposobem na podzielenie się waszym przekazem ze światem. 

Herold XXI wieku — gablota ogłoszeniowa

Gabloty ogłoszeniowe to prawdziwie uniwersalne rozwiązanie dla przekazywania i przechowywania informacji. Odnajdą się użytkowo w wielu miejscach: w szkołach, urzędach czy wspólnotach mieszkaniowych. 

Tworzeniem współczesnych heroldów jest między innymi przedsiębiorstwo Karta, które jest właścicielem sklepu gabloty.com. Firma już od ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem, produkowaniem i dystrybucją wysokiej jakości gablot zewnętrznych i wewnętrznych. W ich ofercie znaleźć można najrozmaitsze gabloty, w tym te przeznaczone do wywieszania informacji, ale także ekspozycji pucharów czy sztandarów. 

Dwudziestoletnie doświadczenie i budowane od dawna zaufanie do marki, dają klientom gwarancję satysfakcji z zakupionego produktu. Zespół firmy Karta składa się wyłącznie z wykwalifikowanych specjalistów, zaznajomionych z potrzebami i wyzwaniami, jakie stwarza branża gablot ogłoszeniowych. Pochwalić się mogą również międzynarodową obecnością na większości rynków w Unii Europejskiej. Niezależnie czy chcecie wywiesić informacje, wyeksponować zdobycze sportowe czy naukowe, albo pochwalić się dyplomem, gablota ogłoszeniowa nada się do tego doskonale. 

Budowa gabloty ogłoszeniowej

Wykonane z profili aluminiowych gabloty zapewniają nienaruszalność informacji umieszczonej wewnątrz nich. Klasyczny wygląd zewnętrzny gabloty to chłodne, ale profesjonalne wykończenie aluminiowej ramy z narożnikami z tworzywa. Jej wnętrze może podlegać kastomizacji. W ofercie sklepu gabloty.com dostępne są tablice korkowe, magnetyczne i tekstylne (dostępna w czterech eleganckich kolorach: niebieskim, zielonym, czerwonym i szarym). 

Gabloty te wyposażone są w:

  • zawiasy montowane na dłuższym boku 
  • system umożliwiający zawieszenie w pionie lub w poziomie.
  • dostępne są warianty wpięcia korkowego lub mocowania magnetycznego

Bezpieczeństwo przechowywanych w gablocie rzeczy zapewnia zastosowane w ich produkcji szkło akrylowe. Jest ono nie tylko bezpieczne i wytrzymałe, ale również odporne na działanie ultrafioletu, dzięki czemu nie występuje proces żółknięcia materiału. Produkty wyposażone są w drzwi uchylne, zamykane na zamek.

Oferta przedsiębiorstwa Karta i sklepu gabloty.com utrzymuje naprawdę wysoki poziom jakości produktów, a za gwarancją tej jakości przemawia liczba rosnących zamówień oraz opinie zadowolonych klientów. Jeżeli poszukujecie producenta gablot ogłoszeniowych, to firma Karta z pewnością spełni wszystkie wasze oczekiwania. 

Artykuł sponsorowany

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane