Natalia Lopatniuk — życiorys, wiek, kim jest, pochodzenie

Jeśli interesujesz się stosunkami międzynarodowymi, to zapewne kojarzysz ambasadora Stanów Zjednoczonych w Polsce, Marka Brzezińskiego, ale czy wiesz, kim jest żona Marka Brzezińskiego? Wielu ludzi też się nad tym głowiło, więc stworzyliśmy ten artykuł, żeby ukrócić szukania informacji na ten temat. Zbyt wiele informacji o niej nie znajdziemy w polskim internecie, nie martw się, mamy swoje dojścia do takich trudno dostępnych tematów i w tym artykule zebraliśmy wszystkie ciekawostki, jakich chciałbyś się dowiedzieć o Natalii Lopatniuk. Zapraszamy do czytania!

Natalia Lopatniuk — czego nie powie Ci Wikipedia

Utarło się, że to na Wikipedii szukamy życiorysów znanych osób. Czy znajdziemy w jej bazie coś na temat Natalii Lopatniuk? Niestety nie – nikt jeszcze nie stworzył tam zakładki o kobiecie. Jednak nie ma się co załamywać – jesteśmy na bieżąco z social mediami Natalii, dlatego znamy odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię w jej temacie pytania. Serwis Wikipedia jest na ogół znany z tego, że znajdziemy tam informacje prawie na każdy temat. Czego na temat Natalii Lopatniuk, nie powie nam Wikipedia? Niestety, w tym przypadku Wikipedia nam nic nie podpowie, ponieważ nie znajdziemy na polskim portalu Wikipedia artykułu o Natalii Lopatniuk, chyba że szukamy na stronach amerykańskich mediów.

Natalia Lopatniuk — życiorys, wiek, kim tak naprawdę jest?

Tutaj odpowiemy Ci na pytania, które nurtują Cię na temat Natalii Lopatniuk. Kim jest tak naprawdę Natalia Lopatniuk? Czy mamy jakieś informacje o jej życiorysie? Wiek Natalii Lopatniuk — ile ma lat obecnie? Instagram — czy żona ambasadora Stanów Zjednoczonych posiada konto na Instagramie?

Zacznijmy od najciekawszego, czyli od tego, kim jest Natalia. Natalia Lopatniuk to amerykańska dziennikarka i strateg, obecnie jest szefową strategii w Klarna, szwedzkiej firmie Fintech. Klarna to serwis obsługujący płatności typu „kup teraz, zapłać później”, za pomocą którego możesz dokonywać zakupów bez płatności online w wybranych sklepach. Wcześniej była też dyrektorem generalnym Fundacji Brilliant Minds. W roku 2015 poprowadziła podcast Stand Out. Współtworzy również The Huffington Post, czyli amerykańską liberalną witrynę newsową i blog polityczny oraz The Local, czyli sieć regionalnych anglojęzycznych portali w Europie.

Życiorys Natalii Lopatniuk — co wiemy o niej jeszcze? Studiowała na University of Virginia nauki polityczne i dziennikarstwo. Później Natalia pracowała w biurze prasowym Johna Kerry’ego, byłego senatora i sekretarza stanu podczas kadencji prezydenta – wtedy jeszcze Baracka Obamy. W 2008 roku wzięła ślub ze swoim obecnym mężem Markiem Brzezinskim. W 2010 roku urodziła córkę Aurorę Brzezinską, która chodzi do szkoły amerykańskiej w Warszawie.

Wiek Natalii Lopatniuk — ile ma lat obecnie? Amerykańskie media pisały o Natalii Lopatniuk, że jest ona o około 20 lat młodsza od swojego obecnego męża. Natalia urodziła się w kwietniu 1984 roku. Obecnie jej wiek to 38 lat, a jej męża to około 58 lat. Natalia to młoda, przedsiębiorcza i ambitna kobieta. Dzięki temu, że jest taka ambitna, to w tak młodym wieku już tyle osiągnęła.

Instagram — czy żona ambasadora Stanów Zjednoczonych, posiada konto na znanym portalu społecznościowym? My nie znamy nikogo, kto nie ma konta na Instagramie, a ty? Natalia Lopatniuk na swoim koncie Instagramowym umieszcza różne zdjęcia — trochę ze swojej pracy i trochę z życia codziennego. Ma na nim również zdjęcia ze sławnymi osobami, na przykład z obecnym prezydentem Stanów Zjednoczonych — Joe Bidenem, czy nawet ze sławną aktorką i piosenkarką — Seleną Gomez. Na Instagramie można ją odnaleźć pod nazwą @nataliabrzezinski. 

Jednak bycie w związku z kimś, kto jest też związany z życiem politycznym, wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Gdy jesteśmy pod stałą obserwacją mediów i ludzi, których interesuje nasze życie i dodamy jakieś nieodpowiednie zdjęcie, to może się to odbić niestety negatywnie na karierze naszej ukochanej osoby. Dlatego zawsze warto uważać na to, co udostępniamy na naszych mediach społecznościowych i pamiętać, że nie wszystko, co wydaje nam się „w porządku”, powinno ujrzeć światło dzienne.

Natalia Lopatniuk — pochodzenie

Żona amerykańskiego dyplomaty tak naprawdę nazywa się Natalia Brzezinska — z domu Lopatniuk. Pewnie zastanawiasz się, jakie jest pochodzenie Natalii Lopatniuk. Żona ambasadora Stanów Zjednoczonych mieszka w Waszyngtonie. Urodziła się w Chicago, a jej rodzice prawdopodobnie emigrowali do Stanów Zjednoczonych z Polski oraz Ukrainy.

Pochodzenie Natalii
źródło: Instagram nataliabrzezinski

Media amerykańskie piszą, że prawdopodobne pochodzenie Natalii Lopatniuk jest pół polskie pół ukraińskie. Natomiast jej rodzice oboje są pochodzenia polskiego, pochodzą z Gdańska i Nowego Targu. Natalia jest blisko związana z Polską. Sama dorastała na południu Chicago, ale sama twierdzi, że jest „do głębi Polką”. Pochodzenie Natalii Lopatniuk jest polskie — to śmiało możemy już stwierdzić.

Dzięki artykułowi już wiesz, kim jest Natalia Lopatniuk, jaki jest jej wiek i życiorys oraz jakiego pochodzenia jest żona ambasadora Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo umieściliśmy kilka ciekawostek z jej życia, które na pewno Cię zaskoczyły.

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane