Edward Miszczak – wzrost, żona, majątek, dzieci, rodzice, rodzina, synowie

Edward Miszczak to jeden z najpotężniejszych ludzi we współczesnych mediach. Ten wizjoner i kreator bez wątpienia zapisał się na kartach historii mediów we współczesnej Polsce. Był jednym z twórców radia RMF FM. Wiele lat spędził jako dyrektor programowy TVN. Jest ojcem większości sukcesów tej stacji. Wypromował sporo znanych twarzy. Wśród gwiazd stacji wiele przyznaje, że swoją karierę, majątek, a wcześniej zarobki zawdzięcza właśnie Miszczakowi. 

Kim jest Edward Miszczak? Jak kształtował się jego życiorys? Co robią jego dzieci i kim byli rodzice? Jaki majątek zgromadził znany dziennikarz? Odpowiadamy na te pytania. Piszemy też  o życiu prywatnym pary Anna Cieślak Edward Miszczak i o tym, jak wyglądał ślub Miszczaka z żoną Anną. 

Zobacz: Dalton Gomez – wiek, wzrost, Wikipedia, rodzeństwo, mąż, rodzina, kto to?

Edward Miszczak – Wikipedia. Wzrost, majątek, życiorys

Obszerne informacje na temat kariery zawodowej i życia prywatnego Edwarda Miszczaka zawiera Wikipedia. Wielu ludzi biznesu i show biznesu samodzielnie wprowadza informacje na swój temat na tej stronie. Akurat tutaj Wikipedia dość jasno podaje, kto napisał artykuł i kiedy ostatnio go edytował. Stronę poświęconą Edwardowi Miszczakowi stworzył jeden z doświadczonych użytkowników serwisu. 

Edward Miszczak nie należy do grona ludzi wysokich. Jego wzrost zaczął zwracać uwagę zwłaszcza po tym, jak publicznie zaczął pokazywać się z nową partnerką. W duecie Anna Cieślak Edward Miszczak, to aktorka jest wyższa o jakieś 10-12 cm. Nie wiedzieć czemu, w Polsce mężczyzna, którego wzrost jest jest mniejszy niż wzrost kobiety, zaczyna budzić zainteresowanie. 

Choć majątek niekwestionowanego cara TVN-u nie jest znany, spekuluje się, że opiewa na zawrotną sumę. Zarobki w TVN pewnie pozwoliły mu zgromadzić znaczne oszczędności. Oficjalnie stacja nie podaje takich danych, ale zarobki kluczowych dziennikarzy na pewno są wysokie. Sądząc po tym, jak dużo pieniędzy przyniosły stacji pomysły Miszczaka, można domyślać się, że przez 25 lat kariery zawodowej, zarobił sporo. Choć od odejścia ze stacji minęło już trochę czasu, Miszczak nie podjął się pracy na nowym stanowisku – być może odpoczywa, a być może to właśnie majątek pozwala mu skupić się na życiu prywatnym z żoną. 

źródło: Wikipedia

Jeśli chodzi o życiorys Edwarda Miszczaka, dziennikarz urodził się w Jaśle w 1955 roku. Z wykształcenia jest historykiem po Uniwersytecie Jagiellońskim. Młody Miszczak już na studiach związał się z radiem. W 1990 roku współtworzył radio RMF FM. W 1997 roku przeszedł do telewizji TVN, gdzie spędził 25 lat. 

Obecnie spekuluje się, czy Miszczak trafi do konkurencji, bo skuszą go niezłe zarobki, czy może pochłonie go życie prywatne z żoną i poprzestanie na karierze w TVN. Ślub na pewno sporo zmienił. Czy Anna Cieślak Edward Miszczak wycofają się z życia w mediach? Czas pokaże. 

Zobacz: Ludmiła Kozłowska – romans, Wikipedia, kim jest, mąż, wiek, kto to, życiorys

Edward Miszczak – żona 

Pierwsza żona Edwarda Miszczaka, Małgorzata, zmarła w 2019 roku. Para związała się, gdy Miszczak był jeszcze młody. Obecnie związany jest z aktorką Anną Cieślak. Związek Anna Cieślak Edward Miszczak długo utrzymywany był w tajemnicy. W końcu oboje niezależnie do siebie zaczęli dość enigmatycznie wspominać, że są zakochani. Ślub pary owiany był tajemnicą. Dziś żyją z dala od blasku fleszy i plotkarskich mediów. 

Z żoną Małgorzatą ma dwóch dorosłych synów. 

Edward Miszczak i Anna Cieślak

Anna Cieślak Edward Miszczak poznali się w 2019 roku podczas Off Camera przez Piotra Woźniaka – Staraka. Krótko po tym Miszczak zaczął wspominać, że jest zakochany. O jego związku z aktorką mówiło się nieco na telewizyjnych korytarzach, ale wielu nie dawało wiary plotkom z uwagi na wiek (jego różnicę) pary. Kontrowersje budziło 25 lat różnicy między małżonkami. Choć mamy XXI wiek, niektórzy wciąż zwracają uwagę na to, ile ma lat czyjaś żona. 

Czy to ile ma lat było ważne dla jego żony? Młody wiek Anny Cieślak mógł przeszkadzać wielu zazdrośnikom. Jednak sama aktorka otwarcie przyznaje, że nie ma to dla niej znaczenia. Ludziom, którzy ją przez to oceniają, współczuje. W skrócie: aktorka wie, ile ma lat i nikomu nic do tego.

Para po zaręczynach w Paryżu, nie zwlekała z oficjalnym przypieczętowaniem związku. Ślub odbył się w sierpniu 2021 roku w jednym z krakowskich kościołów. Na przyjęciu weselnym bawiło się wiele osobistości związanych z telewizją oraz teatrem. 

Edward Miszczak – dzieci, Edward z synami

Miszczak ma dwóch dorosłych synów z pierwszego małżeństwa. W prasie spekulowano, że dzieci początkowo nie akceptowały związku ojca z młodą aktorką, ale szybko zmieniły zdanie. Dziś Annę Cieślak z synami męża łączą serdeczne i przede wszystkim poprawne relacje. Wiek kobiety zupełnie im nie przeszkadza. Od początku wiedzieli, ile ma lat, jak wygląda jej życiorys. 

Czy Miszczaka łączą z synami także zawodowe stosunki? Starszy Szczepan pracuje w jednej z krakowskich kancelarii prawniczych, więc nie może narzekać na zarobki. Nie ma żadnych związków z branżą telewizyjną. Szymon, młodszy z dzieci Miszczaka, do 2013 roku współpracował z TVN przy tworzeniu seriali paradokumentalnych (m.in. W11. Wydział Śledczy). Jest dyrektorem festiwalu Off Camera. Każdy młody twórca, który jest utalentowany i pracowity, ma szansę wystąpić podczas festiwalu. Młody Miszczak stawia na takich ludzi. 

Edward Miszczak – rodzice, rodzina

O korzeniach rodzinnych Miszczaka nie wiadomo zbyt wiele. Choć zdarzało mu się udzielać wywiadów, nie wspominał w nich, czym zajmowali się jego rodzice ani, czy rodzina także związana jest zawodowo z mediami. O nikim rodzinnie powiązanym z Miszczakiem nie mówi też Wikipedia – nie pojawia się żaden życiorys.

Nikt z nas nie wie, ile ma lat przed sobą. Czy jest sens poświęcać ten czas na krytykowanie związku dwojga ludzi, którzy swoim postępowaniem nikogo nie krzywdzą? Ani rodzina (dzieci, rodzice), ani przyjaciele pary nie ucierpieli przez to, że Miszczak i Cieślak zdecydowali się na ślub. Tym bardziej osoby postronne nie powinny krytykować tego, że Miszczak cieszy się życiem z żoną i z synami zamiast spędzać długie godziny w pracy. 

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane