Adrian Nowak Żalno – kto to? Wiek, adres, gdzie mieszka, choroba, więzienie

Są ludzie, którzy intencjonalnie robią z siebie pośmiewisko w sieci. Są też tacy, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, że treści, które wypuszczają, są dla wielu osób powodem do drwin. W tym artykule skupiam się na osobie, która należy do drugiego obozu. Kim jest Adrian Nowak Żalno? Czy rzeczywiście trafił do szpitala psychiatrycznego (nazywanego przez wiele psychiatrykiem) i więzienia? O co chodzi z całym tym zamieszaniem wokół jego osoby? Zapraszam do lektury.

Adrian Nowak Żalno – kto to? 

Aktualne statystyki Adriana – ponad 17 mln wyświetleń w kilka miesięcy robi wrażenie.

Zacznijmy od przedstawienia postaci Adriana Nowaka – kto to jest? Otóż Adriana znamy z YouTuba. Jego przepustką do mainstreamu były listy zakupów, czyli haule – mężczyzna robi zakupy spożywcze za 500-1500 zł i pokazuje, co dokładnie kupił. Shoty z jego filmów swego czasu miały setki tysięcy wyświetleń na TikToku. 

O co chodzi z Adrianem? Dlaczego stał się taki popularny? Część ludzi bawił pomysł na content, część nie mogła zrozumieć, po co mu tyle jedzenia. Myślę jednak, że największą część z jego obserwujących stanowią ludzie, którzy po prostu lubią się z niego nabijać. Youtuber jest chory i wiele osób ma wrażenie, że on nie zdaje sobie sprawy z tego, że ludzie go wyśmiewają, a nie śmieją się z rzeczy, którego jego bawią. 

Mężczyzna popłynął na fali popularności – zaczął dzielić się z obserwatorami coraz to większą prywatą. Pokazał swój dom, gdzie mieszka wraz z wujkiem i mamą, których kłótnie nie raz zostały uchwycone na filmach. Zaczął mówić o swoim życiu miłosnym czy o problemach z policją. Poza tym na kanał wpadały (według niego) zabawne treści: żonglowanie butelkami, relacje z jedzenia zakupionych rzeczy czy z imprezy pod domem.

Zobacz: Ryszard Szczena nie żyje?

Adrian Nowak Żalno – wiek, wzrost, adres, numer telefonu, co o nim wiemy?

O Adriana Nowaka Żalno jest mnóstwo pytań na forach. Ludzie chcą znać jego adres i numer telefonu. O co chodzi? Po co im te informacje? Możliwe, że te dane są im potrzebne do wysłania mężczyźnie paczek z prezentami. Adrian Nowak na swoim YouTube często pokazuje, co ludzie, którzy go obserwują, mu wysłali. Przeważnie jest to jedzenie, katalogi i kosmetyki. 

To, gdzie mieszka Adrian i jaki jest jego numer telefonu ciekawi ludzi również dlatego, że youtuber zachęca swoich fanów do rozmowy telefonicznej i odwiedzin. 

Gdzie mieszka Adrian? Czy znany jest jego dokładny adres? Tak, Adrian Nowak podał w jednym ze swoich filmików dokładny adres zamieszkania oraz numer telefonu. Oto informacje, które są potwierdzone przez Adriana:

Gdzie mieszka? AdresŻalno, ul. Polna 5
Wiek35 lat (7 lutego 1987 roku)
Wzrost171 cm
Waga78 kg
Numer telefonu721 998 537
PartnerkaObecnie nie ma
RodzeństwoJedynak
HobbyWędkarstwo, zbieranie grzybów
Ulubione programyMam talent, Rolnik szuka żony, Chłopaki do wzięcia

Adrian Nowak Żalno – więzienie, za co siedział? 

Za co siedział Adrian Nowak? W filmie Opowiadam o swoim życiu cz. 2 youtuber powiedział, że w więzieniu siedział już trzy razy. Dlaczego? Jeden raz był za kradzież karty kredytowej. Komu ją zabrał? Dziewczynie, z którą poznał się na Badoo. 

Mężczyzna pojechał do niej 400 km taksówką, bo uciekł mu pociąg. Gdy kobieta wieszała pranie, Adrian wyjął z jej torby kartę (PIN był spisany na kartce, która leżała w kuchni). Po tym, jak wyjechała do pracy, youtuber poszedł do bankomatu i wypłacił z jej konta 1850 zł. Po kilku tygodniach dostał wezwanie na rozprawę, na którą nie pojechał. Ostatecznie trafił do więzienia.

Dowiedzieliśmy się o tym po jego wyjściu z więzienia. Przed zamknięciem nagrał jedynie filmik, na którym powiedział, że albo trafi do szpitala z powodu choroby, albo do więzienia. 

Zaniepokojeni nieobecnością youtubera fani pojechali do jego domu. Jego mama potwierdziła, że Adrian rzeczywiście trafił do więzienia do Warszawy. Część osób nie uwierzyła – byli przekonani, że trafił on do psychiatryka.

To, czy rzeczywiście był w więzieniu aż trzy razy, nie jest na 100% pewne. Adrian tak powiedział, ale nie wyznał, za co siedział pozostałe dwa razy. Wiemy jednak, że ma kuratora i że jest częściowo ubezwłasnowolniony.

Obecne zdjęcia Adriana

Adrian Nowak Żalno – czego nie powie nam Wikipedia?

Skoro znasz już podstawowe informacje o youtuberze oraz wiesz, za co siedział w więzieniu, to przejdźmy do ciekawostek. 

Wikipedia o Adrianie nie powie Ci nic. Nikt jeszcze nie stworzył o nim tam zakładki. Jednak Wikipedia to nie jedyne źródło wiedzy. Czego jeszcze o Adrianie dowiedziałam się oglądając jego filmiki? 

 • ma gospodarstwo rolne
 • utrzymuje się z renty
 • Adrian ma stwierdzone upośledzenie – nie wiadomo w jakim stopniu
 • ma 38 hektarów ziemi (w dzierżawie)
 • ma 2 psy, 3 świnki morskie, 12 kotów, gołębie, kury, kanarki
 • wujek, z którym mieszka, ma 81 lat – kim jest mężczyzna? Rolnikiem
 • jego mama jest w wieku 70 lat
 • zasłynął z tzw. listy zakupów – pokazywał co i za ile kupił
 • jego pseudonimy to m.in.: broda, bródka, Hitler, Paris Hilton, Hannah Montana
 • chciałby wystąpić w programie Rolnik szuka żony
 • lubi kupować sobie ładne rzeczy i chodzić na siłownie
 • ulubione napoje: Pepsi, Mirinda, Cola, Fanta
 • ulubiony gatunek muzyczny: disco polo

Adrian Nowak Żalno – lista zakupów, z czego jeszcze jest znany? 

Słynna lista zakupów długo krążyła po TikToku. Z czego jeszcze znany jest Adrian? 

 • serie: Zapalim i wypijem, Impreza pod moim domem i Piję przez hejterów
 • testowanie jedzenia
 • pokazywanie, co kupili mu fani
 • skakanie do wody
 • vlogi ze spacerów po lesie

Adrian produkuje mnóstwo materiałów. Głównie dlatego, że nie przejmuje go estetyka i jakość wideo. Nie jest to zwykły youtuber, który ma na siebie pomysł, dlatego jego kanał jest zawalony krótkimi filmikami. 

Adrian Nowak Żalno – choroba 

Czy Adrian Nowak Żalno jest chory psychicznie? Czy był w szpitalu psychiatrycznym, nazywanym przez wiele osób psychiatrykiem? W filmie wyznał, że wylądował w szpitalu 10 razy – nie powiedział jednak, czy był to szpital psychiatryczny. Wiemy jednak, że jest chory – pokazał papiery, na których stwierdzono u niego upośledzenie umysłowe.

Adrian zauważył, że ludzie się nim interesują i zaczął tworzyć więcej, niż tylko lista zakupów. Obserwatorzy go podpuszczają i nagrywają z nim rozmowy. Niestety, mamy mało empatyczne społeczeństwo. Mężczyzna nie radzi sobie – nie bez powodu tyle razy był w szpitalu i w więzieniu. System pomocy społecznej, rodzina i leczenie psychiatryczne zawiodły go, a ludzie, którzy się z niego nabijają i podpuszczają go, tylko napędzają jego destruktywne zachowania. 

Dlaczego nie nazywam szpitala psychiatrycznego psychiatrykiem? Bo jest to dość stygmatyzująca nazwa dla tego miejsca. Nie każdy o tym wie, dlatego słowo psychiatryk jest tak popularne. 

Adrian Nowak Żalno – co z nim się dzieje teraz?

Pytanie, które pada dosyć często w kontekście Adriana Nowaka Żalno to: co z nim? Albo dotyczy ono jego choroby, albo tego, co z nim dzieje się obecnie. Youtuber jest teraz aktywny, praktycznie codziennie dodaje na swój kanał krótki materiał. Głównie są to filmy z serii: Impreza pod moim domem i Paczka od fanów i fanek.

Mam nadzieję, że zastąpiłam Wikipedię i że dowiedziałeś się wszystkiego, czego chciałeś. Która informacja o Adrianie Nowaku zaskoczyła Cię najbardziej? Daj znać w komentarzu!

Szymon Kędzierski
Szymon Kędzierski
Fan dobrego brzmienia. Zakochany w copywritingu, po godzinach strzelnica oraz sporty wodne.
Ostatnio dodane
Powiązane