Smyk casting – jak się dostać do reklamy Smyka?

Popularność castingów, czy też szansa na to, by w niedługim czasie zdobyć sławę, sprawia, że rodzice pragną, by droga do kariery otworzyła się także przed ich dziećmi. Nic więc dziwnego, że jeśli tylko organizowany jest Smyk casting, pojawia się wiele zgłoszeń. Trzeba mieć świadomość tego, że jeśli tylko ktoś staje się popularny, to automatycznie jest narażony na wszechobecny hejt, z którym można się spotkać nie tylko w Internecie, ale również poza nim. Ponadto wszystko to, co zostaje wrzucone do sieci, pozostaje w niej na zawsze. Oznacza to, że po wielu latach rówieśnicy, bądź też samo dziecko mogą znaleźć materiały reklamowe i zareagować na nie w różny sposób. Mimo wszystko casting dla dzieci Smyk to dla wielu maluchów szansa na to, by zarobić nie tylko na swoją przyszłość, ale może się okazać, że dzięki temu pojawią się kolejne propozycje współprac.

Zobacz: Top Model Casting-jak wysłać zgłoszenie i się dostać?

Casting dla dzieci Smyk – jak zgłosić?  

Czy jeśli ktoś uzna, że jego dziecko jest fotogeniczne i chciałby zgłosić do castingu, to może to zrobić? Z pewnością Smyk casting brzmi interesująco, dlatego, jeśli tylko komuś może wysłać zgłoszenie. Jak właściwie wygląda casting? Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że casting dla dzieci Smyk pozwala na przesłanie zgłoszenia dziecka, tylko wtedy gdy ma się prawa rodzicielskie. Przede wszystkim należy w przesłanym zgłoszeniu zamieścić dwie fotografie dziecka. Na jednej z nich musi być dobrze widoczna twarz, natomiast na drugiej cała sylwetka. O czym należy pamiętać? Maluch nie może mieć nakrycia głowy, nie może mieć także okularów przeciwsłonecznych i smoczka, ale także muszą być widoczne jego włosy. Casting do Smyka wymaga podania danych i tylko zgłoszenia, które mają prawdziwe dane, są brane pod uwagę. Dlatego trzeba podać imię i nazwisko dziecka, ale również jego datę urodzenia i miejsce zamieszkania. W zgłoszeniu trzeba podać rozmiar ubrania, butów, ale także dane zgłaszającego (imię, nazwisko, e-mail kontaktowy i numer telefonu). Niezwykle istotny jest także zapis: „Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem akcji „Casting internetowy Smyka”, a jego pełna treść jest dostępna na stronie www.smyk.com. 

Źródło: smyk.com

Jak wygląda casting w Smyk? 

Castingi to spore wyzwanie, nie tylko te dla dorosłych, ale również dla dzieci. Mimo że Smyk na każdym kroku próbuje organizować całe przedsięwzięcie w taki sposób, by było ono maksymalnie komfortowe, to jednak należy pamiętać o tym, że służy ono do zweryfikowania, czy maluch jest skory do współpracy, ale również, czy sprawdzi się w kampanii reklamowej, do której trwają przygotowania. Z pewnością, jeśli będzie to pierwszy raz, stres może się udzielić także dorosłym. Tym większe ma to znaczenie w przypadku castingów, na których będzie sporo dzieci. Oczywiście casting dla dzieci Smyk to szansa na to, by dziecko zarobiło swoje pierwsze poważniejsze pieniądze. Warto zadbać o ćwiczenie w domu, ale także maluch powinien być kontaktowym dzieckiem. Dlatego, jeśli ktoś uzna, że casting do Smyka to szansa dla dziecka, to może wysłać zgłoszenie, a być może będzie można pokazać się w Warszawie.

Zobacz: Castingi Wrocław – jak znaleźć castingi do filmów i reklam?

Jakie są stawki w reklamach dla dzieci? 

Wbrew pozorom stawki w reklamach to szansa na poważniejszy zastrzyk gotówki. Wielu opiekunów uznaje, że w ten właśnie sposób dziecko może “uzbierać” na przyszłe studia, czy też można urządzić jego pokój. Smyk casting to  szansa na sukces, jednak z drugiej strony to kwestia indywidualna i nie każde dziecko się sprawdzi. Wiadomo, że ładna buzia to za mało, ponieważ liczy się to, by było otwarte, fotogeniczne, ale także chętne do współpracy. To opiekunowie powinni określić, czy casting dla dzieci Smyk dobry pomysł. Od czasu do czasu pojawiają się informacje o tym, gdzie można wysyłać zgłoszenia, jakich dzieci się szuka. Stawki bywają przeróżne, jednak najczęściej już po wstępnym etapie można uzyskać precyzyjne informacje dotyczące wynagrodzenia. Przed wysłaniem zgłoszenia, można sprawdzić, jak dziecko się czuje przed obiektywem, zabierając je na sesję. Dla wielu opiekunów będzie to informacja na temat tego, czy casting do Smyka to dobre rozwiązanie. 

Ostatnio dodane
Powiązane